Odpływ liniowy w kabinie

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Michayu353
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2016, 14:51
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: Michayu353 » 06 wrz 2016, 14:53

Serdecznie mogę polecić odpływy które udało mi się znaleźć na stronie aquatura.pl
Ceny sąświetne a do tego oferują instrukcję montażu.

Pozdrawiam Michał ;)

balneo24
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2016, 21:10
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: balneo24 » 06 lis 2016, 21:15

Znajdą u nas Państwo bardzo szeroki wachlarz odpływów liniowych wykonanych ze stali nierdzewnej.
Oferujemy następujące rodzaje odpływów
DUPLEX odpływy dwustronne Duplex („pod płytkę” lub stal szczotkowana INOX)
G-Drain odpływy z panelem ze szkła hartowanego (szkło czarne lub białe)
W-Drain odpływy ścienne,
SQ-Drain odpływy kwadratowe,
DECOR odpływy panelami dekoracyjnymi.
O zaletach naszych odpływów dowiedzą się Państwo z naszej strony internetowej

panbudowniczy
Aktywny
Aktywny
Posty: 229
Rejestracja: 28 cze 2016, 13:54
Kontaktowanie:
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: panbudowniczy » 08 lis 2016, 17:02

Posiadam odpływ liniowy jestem bardzo zadowolony, choć też na początku sie tego bałem kiedy by się popsuł ale na razie wszystko ok . Super wygląda w porównaniu do starych odpływów .

kraków
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 12:20
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: kraków » 18 kwie 2017, 10:34

Marek Dobosz pisze:
daro44 pisze:Ja u siebie posiadam wymagający zaledwie 65mm zabudowy. Szczerze polecam ich kratki ściekowe.


Firma balneo24 posiada w swojej ofercie najniższe odpływy linowe dostępne na rynku. Głębokość to tylko 52mm. Z powodzeniem można zastosować w blokach typu "wielka płyta".
CAŁE wykonane ze stali nierdzewnej.. wiec gwarancja użytkowania na setki lat...


Od niedawna na rynku dostępny jest odpływ o całkowitej wysokości 15mm, który nie wymaga zakuwania w posadzce. Całkowicie innowacyjny i funkcjonalny. Można go zamontować w każdej łazience.

Mariusz_Zabrze38
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2017, 9:52
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: Mariusz_Zabrze38 » 27 gru 2017, 9:59

Kanał liniowy w kabinie musi być...a jak..., bo bez kratki ściekowej to powódź przy każdej kąpieli gwarantowana. Lorac nie próbowaliśmy tego, ale mają sztywne ceny chyba z tego co tu piszecie, że 300 zł" i szluss.. lepiej normalnie podzwonić na rabacik się dobry umówić przez takie B2B przez telefon a nie przez sklep internetowy - każdy ta sama cena żadnych obniżek itd. Moja firma zawsze bierze od Pana Maćka z KMB Steel Product -można sie normalnie z gościem dogadać, rabat da i wzory jakie się chce wytną w cenie - od kwiatków po gruszki na wierzbie - a wiem że klienci moi lubią coraz to dziwniejsze wzory- jakieś afykańskie ostatnio szlaczki chcieli, a PAn Maciek zrobił, szybko wysłał a my zamontowaliśmy - pełna klasa i dobra robota po prostu.

Kondziu83
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 03 sty 2018, 9:50
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: Kondziu83 » 05 lut 2018, 10:26

Odwodnienia liniowe - kanały i kratki ściekowe, wpusty wszelakie to zamawiam zawsze u jednego dostawcy - KMB Steel Product doświetlacze w ACO , ale KMB ma najlepsze ceny na rynku i jak czytałem na różnych portalach w necie to kratki sciekowe lepiej montować najlepszej jakości, bo jak się zamówi chińskie kratki ściekowe i kanały to krzyż na drogę przez pół żywota...

pawel778
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2018, 14:02
Kontaktowanie:
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: pawel778 » 05 lut 2018, 12:05

Kondziu83 pisze:Odwodnienia liniowe - kanały i kratki ściekowe, wpusty wszelakie to zamawiam zawsze u jednego dostawcy - KMB Steel Product doświetlacze w ACO , ale KMB ma najlepsze ceny na rynku i jak czytałem na różnych portalach w necie to kratki sciekowe lepiej montować najlepszej jakości, bo jak się zamówi chińskie kratki ściekowe i kanały to krzyż na drogę przez pół żywota...


Także polecam! :D

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: wazer » 24 gru 2020, 8:23

Sam stoję obecnie przed problemem wyboru. Odpływ czy moze brodzik?

Na co sie zdecydowaliście?

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: martan » 24 gru 2020, 9:41

My zdecydowaliśmy się na niskie brodziki. Prysznice będą zabudowane ściankami z trzech stron. Nie mogę się do końca przekonać do odpływów liniowych. Nieprzyjemnie stoi mi się bosą stopą na mokrej gresowej podłodze ;)

Wybraliśmy kabinę od firmy Deante.
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Odpływ liniowy w kabinie

autor: Tomek5 » 28 maja 2021, 8:04

Zależy od wykonawcy i jakości wykonania. Dużo łatwiej wykonać w przypadku kabiny prostokątnej, bo przy półokrągłej w przypadku mojej łazienki fachowiec poległ (głównie z estetyką).
Pewnym problemem jest też uszczelnienie - jeśli kabina jest mała i woda chlapie na krawędź podłogi i kabiny. Trzeba wtedy kupować lepsze uszczelki/progi silikonowe. Jeśli jest miejsce to lepiej zrobić kabinę nie zamykaną - taką z "labiryntem" przy wejściu. Widziałem tez takie specjalne "brodziki" do odpływów liniowych, które załatwiają sprawę wyprofilowania spadku koniecznego do dobrego odpływu wody i też wyglądają estetycznie - montuje się je równo z podłogą..


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 92 gości

Gotowe projekty domów