Zabudowa wnęk w pokoju dziennym

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

piooooter
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2016, 9:52
Zabudowa wnęk w pokoju dziennym

autor: piooooter » 28 cze 2016, 10:54

Witam,

W moim pokoju dziennym mam 2 wnęki, które chciałbym zabudować szafami z drzwiami suwanymi. Chciałbym żeby zabudowa wyglądała estetycznie i nowocześnie. Przede wszystkim chodzi mi o wąskie profile/ramki.

Konsultowałem swój pomysł z przedstawicielem Komandora. Te profile które mi zaproponował, zupełnie mnie nie przekonują. Są dość grube. Komandor ma w swojej ofercie warianty bezramkowe lub z cienkimi ramkami, ale te są one bardzo drogie i jak powiedział konsultant, dostarczają wielu problemów.

Czy ktoś zna producenta akcesoriów do wykonywania zabudów, który produkuje godne polecenia systemy z wąskimi ramkami/profilami? Idealnie gdyby znalazł się również wykonawca z Bydgoszczy lub okolic który z takimi profilami pracuje i podjąłby się wykonania mojego pomysłu :)

Pozdrawiam,
Piotr

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Zabudowa wnęk w pokoju dziennym

autor: Jans » 28 cze 2016, 11:16

Hej. Jeśli chcesz zająć się remontem, to warto kupić odpowiednie narzędzia i odzież ochronną. Znajoma poleca http://www.kruko.pl/. Mówi, iż firma jest solidna i ma spory wybór w produktach, które są dobrej jakości. Wydaje mi się, że są godni polecenia :)

wyosape
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2016, 8:55
Re: Zabudowa wnęk w pokoju dziennym

autor: wyosape » 31 sie 2016, 9:25

Zabudowa wnęk tutaj na prawdę wiele znaczy i nie warto na tym oszczędzać.

wyosape
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2016, 8:55
Re: Zabudowa wnęk w pokoju dziennym

autor: wyosape » 31 sie 2016, 9:31

Wnęki warto pozostawić do zrobienia fachowcom.

magda123
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 05 paź 2015, 12:04
Re: Zabudowa wnęk w pokoju dziennym

autor: magda123 » 05 wrz 2016, 8:54

a sprawdziłeś lokalnych producentów, w małym zakładzie też pracują świetni stolarze a cena na pewno będzie niższa.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów