Płyty warstwowe - szybkie i energooszczędne budowanie

Dział poświęcony izolacjom technicznym. Jakie są systemy izolacji technicznej, jak zabezpieczyć dom przed ogniem, wilgocią, stratami ciepła? W tym dziale znajdziesz porady i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Płyty warstwowe - szybkie i energooszczędne budowanie

autor: Redakcja » 30 maja 2014, 12:24

Coraz większe znaczenie odgrywają technologie prefabrykowane ? gotowe do montażu po dostarczeniu na plac budowy. Płyty warstwowe - szybkie i energooszczędne budowanie >>
Redakcja

ArSoczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwie 2014, 9:25
Lokalizacja: Bytom
Płyty warstwowe - szybkie i energooszczędne budowanie

autor: ArSoczek » 30 maja 2014, 12:24

A słyszeliście o płytach warstwowych Kingspan? Warto zajrzeć na ich stronę. Pozdrawiam.
Nawet bycie ścianą jest trudne. Inni się o ciebie opierają, a ty o nich nie możesz.

kamilwronek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2015, 13:43

autor: kamilwronek » 02 kwie 2015, 13:45

Mój ostatni zakup płyt warstwowych był bardzo dobrym wyborem. Kupiłem w firmie Arpanel. Płyty warstwowe mają najwyższej jakości, nie zawiodłem się :)

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Płyty warstwowe - szybkie i energooszczędne budowanie

autor: Domator38 » 04 wrz 2016, 19:49

Zgadzam się. Arpanel to rzetelny producent płyt warstwowych. Jeśli będziecie potrzebowali porządnych płyt warstwowych, to śmiało skorzystajcie z jego oferty. Słyszałem wiele dobrego na temat tej firmy, więc myślę, że jest to dobry dostawca.

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Płyty warstwowe - szybkie i energooszczędne budowanie

autor: adiglejak » 04 wrz 2018, 13:03

Płyty sandwich są uniwersalne, ja kupiłem je w FBH Ostrowski :)

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: Płyty warstwowe - szybkie i energooszczędne budowanie

autor: stix » 15 paź 2018, 8:52

Dobrze się też sprawdzają te płyty od Kingspan z rdzeniem QuadCore z współczynnikiem przewodzenia ciepła na poziomie 0,018 W/mK. Przez to nie jest wymagana tak gruba warstwa ocieplenia jak w przypadku zastosowania np. płyty z wełny mineralnej

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Płyty warstwowe - szybkie i energooszczędne budowanie

autor: arek_ch » 31 paź 2018, 12:42

Takie płyty są wykorzystywane podczas realizacji większych budowli opartych o konstrukcje stalowe. Na szczęście ja podczas wznoszenia magazynu swojej firmy nie musiałem się tym martwić, gdyż wszystkim zajęła się firma, której to zleciłem. Na myśli mam firmę Commercecon, która w kwestii wznoszenia magazynów i hal produkcyjnych nie ma sobie równych!


Wróć do „Izolacje techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów