Styl skandynawski we wnętrzu

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Czternaście
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:16
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: Czternaście » 11 sty 2016, 9:30

Uwielbiam styl skandynawski! W zeszłym roku udało mi się pojechać na chwilę do Norwegii i tam jeździć samochodem po mniejszych mieścinach, bardziej oddalonych od Oslo. Sposób spędzania wolnego czasu, widoki i te urokliwe domy - cudo! Czas najwyższy by takie zmiany wprowadzić do swojego najbliższego otoczenia.

Awatar użytkownika
krzysztoffu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 11 sie 2014, 9:54
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: krzysztoffu » 29 maja 2016, 22:37

a taka komoda myślicie, że pasuje do mieszkania skandynawskiego?
Obrazek

Ania21
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 cze 2016, 11:36
Kontaktowanie:
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: Ania21 » 01 cze 2016, 11:51

Mnie również podoba się styl skandynawski. Moja siostra ma mieszkanie urządzone w takim stylu i wygląda rewelacyjnie, tak ciepło, delikatnie, tajemniczo...

Nekier
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2016, 14:43
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: Nekier » 01 cze 2016, 14:47

Mnie również bardzo podobają się takie rozwiązania

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: malaka » 02 cze 2016, 14:23

krzysztoffu pisze:a taka komoda myślicie, że pasuje do mieszkania skandynawskiego?
Obrazek


Jest co prawda trochę w stylu retro, ale sądzę, że powinna pasować. Podoba mi się jak styl skandynawski jest w taki sposób przełamywany.

Awatar użytkownika
krzysztoffu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 11 sie 2014, 9:54
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: krzysztoffu » 23 cze 2016, 11:23

malaka pisze:
krzysztoffu pisze:a taka komoda myślicie, że pasuje do mieszkania skandynawskiego?
Obrazek


Jest co prawda trochę w stylu retro, ale sądzę, że powinna pasować. Podoba mi się jak styl skandynawski jest w taki sposób przełamywany.


Dziękuję za odpowiedź, szczególnie, że już do mnie jedzie :)

petereo
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 26 cze 2016, 18:14
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: petereo » 26 cze 2016, 18:30

Styl skandynawski mnie urzeka przede wszystkim prostotą :) Tak jak w tym wnętrzu http://4-style.pl/realizacje/mieszkanie-na-bemowie-w-stylu-skandynawskim/ - wszystko bardzo stonowane, świetnie do siebie pasujące, a przytulne i "jakieś" :)

budower
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2016, 12:45
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: budower » 30 cze 2016, 7:23

Ostatnio widziałem rewelacyjne wieszaki ścienne https://www.whitehousedesign.pl/Hol

WszystkozAmeryki_com
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:12
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: WszystkozAmeryki_com » 30 cze 2016, 12:19

Styl skandynawski trzeba po prostu lubić i przede wszystkim dobrać jego odpowiednią kolorystykę,oczywiście łagodną i minimalistyczną. Na powyższych zdjęciach mamy przykładowe aranżacje takiego wnętrza,niech każdy sam oceni czy chciałby mieć taki salon:)

ZAVIR
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 04 sie 2014, 15:17
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: ZAVIR » 28 sie 2016, 13:04

krzysztoffu pisze:a taka komoda myślicie, że pasuje do mieszkania skandynawskiego?
Obrazek

Ja bym chciał mieć mieszkanie w stylu skandynawskim, ale nie podoba mi się ta propozycja, by to wszystko było białe.Taka komoda jak najbardziej mi się podoba, ale jeżeli ktoś myśli, że styl skandynawski to białe meble to mówię nie. W ogóle z jakiego sklepu jest ta komoda?

Semprefidellis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 28 lip 2014, 9:34
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: Semprefidellis » 28 sie 2016, 18:29

Z tego, co się orientuje to białe meble to minimalizm, prawda?

Awatar użytkownika
krzysztoffu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 11 sie 2014, 9:54
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: krzysztoffu » 28 sie 2016, 19:05

Tak, jak najbardziej zgadzam się z wami :) A komoda jest ze sklepu http://kare24.pl

mammy
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 29 sie 2016, 10:01
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: mammy » 29 sie 2016, 20:08

petereo pisze:Styl skandynawski mnie urzeka przede wszystkim prostotą :) Tak jak w tym wnętrzu http://4-style.pl/realizacje/mieszkanie-na-bemowie-w-stylu-skandynawskim/ - wszystko bardzo stonowane, świetnie do siebie pasujące, a przytulne i "jakieś" :)


Piękne wnętrze! Urządzone naprawdę z dużym smakiem. Ja też cenię sobie styl skandynawski właśnie za prostotę. Niby prosto, a jednak dopracowanie w każdym detalu :)

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: Złotowłosa » 31 sie 2016, 5:31

Mam pytanie. Ogólnie swoje mieszkanie staram się urządzić w stylu skandynawskim. Mam meble z drewna ( wprawdzie nie białego ale jasnego). Ogólnie nie przepadam za nadmiarem niepotrzebnych dekoracji.

Spodobały mi się ostatnio skórki owcze. Co o tym sądzicie? Bo zastanawiam się czy nie położyć jej sobie po obu stronach łożka aby wstawać z rana i od razu nogą stawać na taką skórkę:
Obrazek

marochmielo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 wrz 2016, 8:01
Re: Styl skandynawski we wnętrzu

autor: marochmielo » 02 wrz 2016, 8:07

Idealne dodatki w stylu skandynawskim znajdziecie na Stylovo. :) Posiadają duży wybór ozdobnego szkła oraz drewnianych poroży myśliwskich. Sam zakupiłem u nich głowę jelenia, dodało to ciekawego charakteru w moim salonie, sami zobaczcie.
Załączniki
poroze-glowa-jelenia.jpg


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów