LODÓWKA I PRALKA

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Campi_81
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 11 paź 2008, 14:42

autor: Campi_81 » 24 paź 2008, 18:48

Polar dla fanów polskiej produkcji pod warunkiem, że mają problemy ze słuchem, inaczej nie wysiedzą w domu (bardzo głośna praca). Sam zakupiłem niedawno lodówkę z mpmu model 320 KB 03 i jestem póki co zadowolony (funkcjonalna maszyna, bez zbędnych bajerów) wykonanie z solidnych materiałów i opcja 5 letniej gwarancji. Pytanie do jakiej kwoty szukasz lodówki?

makia
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 14 lip 2009, 18:05

autor: makia » 29 lip 2009, 19:02

hmm może coś takiego? euromall.pl/product-pol-13146-Chlodziarko-zamrazarka-side-by-side-SAMSUNG-RSJ1KERS.html
zresztą na ich stronce jest mnóstwo tego typu lodówek do wyboru;]

drwal
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 13 wrz 2009, 0:43
Lokalizacja: Lubin

autor: drwal » 15 wrz 2009, 23:52

Ja zamówiłem sobie pralkę Beko - znajomi polecili i czytałem, że to dobra firma. Jednocześnie trafiłem na świetną promocję (kilkadziesiąt procent) więc się nie zastanawiałem. Swoją zdobycz upolowałem w sklepie hiperokazja.pl - warto tam zajrzeć, bo często mają w sprzedaży bardzo dobry sprzęt za śmieszną cenę :wink:
karmnik już zbudowałem ;)

Damian`
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 19 lip 2009, 9:55
Re: LODÓWKA I PRALKA

autor: Damian` » 16 wrz 2009, 20:44

Ja urządzając kuchnię korzystałem z rad moderni.pl. Zasugerowali mi większość sprzętu agd firmy electrolux i jestem zadowolony, że skorzystałem z tej opcji. Póki co żadnych problemów, a nawet najmniejszych defektów.

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
Re: LODÓWKA I PRALKA

autor: modern777 » 01 gru 2009, 10:23

Ja polecam sklep magicznaplaneta.pl Z tego co zdążyłam zauważyć ten sklep ma chyba największy wybór sprzętu AGD w sieci:) Można tam znaleźć chyba wszystkie sprzęty i wszystkie firmy, a do tego ceny są bardzo niskie;) A to jest ważne, przy zakupie pralki i lodówki jeśli chce się mieć dobry sprzęt w niskiej cenie:)

Hagosia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 08 lis 2009, 19:59
Re: LODÓWKA I PRALKA

autor: Hagosia » 03 gru 2009, 15:59

Myślę, że teraz warto inwestować z pralki z napędem Direct Drive. Taki napęd mają już prawie wszystkie pralki Lg.
tak to wygląda

news.idealo.co.uk/wp-content/uploads/2008/10/lg-direct-drive-vs-belt-and-pulley.jpg

Kasia67
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 24 sie 2016, 18:23
Re: LODÓWKA I PRALKA

autor: Kasia67 » 27 sie 2016, 20:04

Ja proponuję zajrzeć do Millenium AGD (http://milenium-agd.pl). Mają na prawdę dobry asortyment, a obsługa jest bardzo miła i zawsze mi dobrze doradzali. Zakupiłam u nich pralkę i lodówkę. Są bardzo dobre jakościowe, a nie wydałam na nie majątku :)


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów