Jaki agregat prądotwórczy do domu

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 493
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: martan » 29 maja 2016, 15:04

Witam. Od jakiegoś czasu mamy przerwy w dostawie prądu do domu. Mozecie mi polecić konkretny agregat prądotwórczy? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
http://www.forumbudowlane.pl/

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: Tomek5 » 30 maja 2016, 7:36

Ja mam taki sam agregat jakiego używałem na budowie domu. Posiada wygodną funkcję. Włacza się od razu jak w gniazdkach braknie prądu. Dzięki temu przerwy są praktycznie nieodczuwalne. Jest to droższe rozwiazanie ale jeśli cenisz wygodę to warto jest zainwestować. Jeśli nie znasz się za bardzo w temacie polecam kontakt z firmą eneria:
http://eneria.pl/

Powinni doradzić Ci jaki konkretnie agregat wybrac. Jakiej mocy i jakiej firmy.

Spednet
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 10 mar 2011, 9:46
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: Spednet » 30 maja 2016, 8:33

Ja proponuję aby w pierwszej kolejności podać budżet jaki posiadasz na ten cel,na zakup agregatu i dopie5ro wtedy będziemy wstanie pomóc,doradzić jeden,konkretny model.

arturo55
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2016, 7:39
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: arturo55 » 31 maja 2016, 7:43

martan pisze:Witam. Od jakiegoś czasu mamy przerwy w dostawie prądu do domu. Mozecie mi polecić konkretny agregat prądotwórczy? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?


moze jakiś jednofazowy agregat od kruzera? mam taki w domu i spisuje się nieźle - moze warto popytać. w sumie kupowałem go w celach firmowych a nie do domu ale myślę, ze na trochę się przyda...

makama
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:48
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: makama » 15 cze 2016, 10:26

no wlasnie ja poszukuję na budowę i przeszedł przez myśl Kruzer. W szczególności ze nie chce wydawać sporo pieniędzy, a chce żeby to był sprawdzony sprzęt!

Awatar użytkownika
ArturA
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 sty 2015, 11:42
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: ArturA » 14 lip 2016, 13:36

Ja powiem to co zawsze w takich tematach kruzer to dobry sprzęt w niezłej cenie. Osobiście szkoda mi było by pieniędzy na hode lub innego japońca i dlatego wybrał bym kruzera który jest dużo tańszy a jakościowo jest całkiem niezłym sprzętem.

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: elizjusz » 20 lip 2016, 9:02

a kto powiedział ,ze to co japońskie jest mega dobre ? my tez mamy wiele produktów , naszych polskich które sa bardzo dobre jakościowo ,a przynajmniej dobre.I tańsze. np mąż ma agregat z kruzera , jest nam taka rzecz potrzebna już od dłuższego czasu i tyle . nie wydziela tyle spalin , ma 100% miedziane uzwojenie . Poza tym z kruzera zakupiliśmy ostatnio też motopompe , która spisuje się również dobrze . I nie jest droga , bo kupiliśmy ją za 609 zł dokładnie .

Argentina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2015, 6:05
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: Argentina » 25 sie 2016, 16:48

mamy agregat prądotwórczy własnie z kruzera . I tak sie akurat skłąda ,ze ze wzgledu an to ,zę dobre się sprawuje , to pomysleliśmy z mężem ,ze zaopatrzymy się w motopompe równiez z kruzera . Która jest bardzo przydatna przy róznorakich ulewach

omnibusek456
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2016, 19:48
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: omnibusek456 » 28 wrz 2016, 23:50

zdecydowanie kruzer , przynajmniej one faktycznie mają miedziane uzwojenie , niektórzy producenci troche oszukuja , kruzer akurat tego nie robi . Co do pomp z kruzera to sie właśnie noszę z kupnem , niezbędna rzecz na działce ;)

Amarantus
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 7:20
Kontaktowanie:
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: Amarantus » 29 wrz 2016, 9:12

Ja mam Kipora i nie narzekam. Przed zakupem agregatu warto przeczytać jakiś poradnik żeby wiedzieć na co zwrócić uwagę.
Przeznaczenie, zapotrzebowanie na prąd, AVR i inne.

Kótko i zwięźle o agregatach:
http://sklepdremel.pl/index.php/porady- ... otworczych

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: elizjusz » 28 paź 2016, 8:51

pompa nie tylko przydajde się przy ulewac ale sa czasmi awarie róznego rodzaju , na ktre my juz nie mamy wpływu . Ostatnio gdzieś tam był wyciek i zalało nam piwnice , wodę trzeba było odpomopować . takze jak ktoś zastanawia się nad kupnem motopompy ( my mamy z kruzera , o czym zreszta juz wspomniałam ) to zachęcam , bardzo praktyczna rzecz.

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: Arowana14 » 28 lis 2016, 10:52

My tak awaryjnie w domu mam agregat marki Kruzer, mamy go już z 8 lat, jakoś tak. Rzadko z niego korzystamy, dłuższych awarii prądy w tym czasie może mieliśmy z dwie i wtedy działał dobrze. Kruzer to dobra marka, można śmiało ich produkty kupować.
BOB-BUDOWNICZY

omnibusek456
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2016, 19:48
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: omnibusek456 » 29 gru 2016, 19:47

jakiś czas tutaj pisalem i powiem szczerze ,ze kupilem ta pompe z kruzera . Przydała mi się dwa razy . Ja miałem zalana piwnice , a potem jak garaż ;) świetnie sobie radzi . Kupiona za bardzo rozsądne pieniądze .

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: elizjusz » 26 sty 2017, 13:13

warto też wspomnieć o cenie pompy z kruzera , bo można ją kupic za 640 zł z groszami . I w dodatku ładnie się prezentuje

grazia00
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2015, 15:23
Kontaktowanie:
Re: Jaki agregat prądotwórczy do domu

autor: grazia00 » 03 mar 2017, 10:28



Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler], Proximic [Crawler] i 218 gości

Gotowe projekty domów