Fototapeta w łazience ? Za szkłem >

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

martabudzik
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2016, 20:08
Fototapeta w łazience ? Za szkłem >

autor: martabudzik » 22 sie 2016, 0:42

Rozważam zakup fototapety z tego sklepu do łazienki.
Sklep poinformował, że w łazience najlepiej winyl jednak pytają o temperatury - czy tego nie przykryć szkłem jeszcze. Jake są wasze doświadczenia? Myślę nad klasycznym bambusem np https://livingstyle.pl/bambus-bamboo-06 ... 55297.html

szatzi38
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 17 wrz 2016, 16:39
Re: Fototapeta w łazience ? Za szkłem >

autor: szatzi38 » 17 wrz 2016, 18:00

Sporo osób teraz robi tak, że najpierw idzie fototapeta, a następnie lacobel np. w kuchni lub szkło np. pod prysznicem :) Tak więc na pewno da się to zrobić :)

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Fototapeta w łazience ? Za szkłem >

autor: lideropinii » 19 wrz 2016, 18:13

Sam pomysł na pewno dobry, choć trzeba pamiętać, że przy takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka, taka forma wykończenia może być kłopotliwa przy czyszczeniu i użytkowaniu codziennym.

[więcej informacji poprzez PW]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

julio
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 24 lip 2016, 8:58
Re: Fototapeta w łazience ? Za szkłem >

autor: julio » 20 wrz 2016, 9:32

Nie zgadzam się z poprzednikiem. Tapeta w łazience wcale nie musi być trudna w utrzymaniu. Wystarczy wybrać taką z dobrym podkładem. Foteks przykładowo proponuje do kłopotliwych pomieszczeń fototapetę winylową laminowaną, można ją czyścić na sucho i na mokro. A jak pięknie się prezentuje!
Obrazek


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów