tynk akrylowy

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

synus17
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2016, 7:15
tynk akrylowy

autor: synus17 » 03 sie 2016, 6:51

Witam mam ścianę z cegły i chcę ją pokryć tynkiem akrylowym czy prócz gruntowania tej ściany muszę jeszcze coś wykonać np. przejechać ją klejem do siatki czy czymś podobnym.

rowbieg
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2016, 12:18
Re: tynk akrylowy

autor: rowbieg » 05 sie 2016, 7:32

Zapytaj jakiegoś specjalisty.

oe_foveotech
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 13 lis 2014, 14:47
Re: tynk akrylowy

autor: oe_foveotech » 20 sie 2016, 19:16

Szanowny Panie,

proponuję rozważyć również od razu ocieplenie ścian zewnętrznych w bezspoinowym systemie ociepleń (BSO). Jeśli chodzi natomiast o przygotowanie ściany pod aplikację tynku, należy ją oczyścić, wypełnić ewentualne ubytki (można to zrobić np. za pomocą Zaprawy Klejącej KS 10 FOVEO TECH), a następnie zagruntować. Polecam zastosowanie Tynku Akrylowego TA 11 FOVEO TECH i Gruntu akrylowego GA 10 FOVEO TECH.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Foveo Tech

Budowlaniec 1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2016, 9:36
Re: tynk akrylowy

autor: Budowlaniec 1980 » 22 sie 2016, 9:49

A masz już wybrany tynk? Ja robię http://www.astex-tynki.pl/produkty/tynk ... -akrylowe/ zadzwoniłem do nich i podpowiedzieli co muszę zrobić ze swoimi ścianami żeby wszystko było jak należy


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów