Prasa do oleju

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kalamandra
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2015, 15:05
Prasa do oleju

autor: kalamandra » 07 paź 2015, 15:11

tak jak w temacie chciałabym kupić sobie prasę do oleju. Ostatnio dostałam lekki zastrzyk gotówki i chce go zainwestować w jakiś fajny sprzęt do kuchni. Jestem fanką zdrowego odżywiania i chciałabym robić sama oleje. Widziałam ostatnio taką ładną i wydaje mi się że dobrą prasę do oleju Yoda. Może ktoś mnie utwierdzić w przekonaniu, że to dobry wybór :)

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Prasa do oleju

autor: bednarek » 19 sie 2016, 12:01

kalamandra pisze:tak jak w temacie chciałabym kupić sobie prasę do oleju. Ostatnio dostałam lekki zastrzyk gotówki i chce go zainwestować w jakiś fajny sprzęt do kuchni. Jestem fanką zdrowego odżywiania i chciałabym robić sama oleje. Widziałam ostatnio taką ładną i wydaje mi się że dobrą prasę do oleju Yoda. Może ktoś mnie utwierdzić w przekonaniu, że to dobry wybór :)


I co kupiłeś? Też kiedyś oglądałem prasy Yody, ale ostatecznie zdecydowałem się na OLEUM (można sprawdzić: http://sklep.puregreen.pl/agd/do-kuchni/prasy-do-oleju/). Od tego czasu nie kupuje już oleju w sklepie. Najczęściej robię ze słonecznika i dyni, byłem i dalej w sumie jestem bardzo zaskoczony, jaka jest różnica w smaku i wyglądzie oleju wyciśniętego przez prasę :D


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

Gotowe projekty domów