Jaka płyta kuchenna??

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

francuz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 03 wrz 2008, 19:49
Lokalizacja: Chełm
Jaka płyta kuchenna??

autor: francuz » 02 paź 2008, 20:50

Witam
jestem na etapie planowania kuchni, w swoim zamyśle planuję kuchnię gazową na butlę gdyż w budynku nie ma gazu ziemnego, jak myślicie czy lepszym rozwiazaniem będzie kuchnia elektryczna, jak wychodzi to w kosztach przy cenie butli ok 45zł?
pozdrawiam Arek

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jaka płyta kuchenna??

autor: tetate » 02 maja 2016, 7:57

Podbijam temat bo zastanawiamy się czy inwestować w indukcję czy może w płytę gazową?

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Jaka płyta kuchenna??

autor: Złotowłosa » 04 maja 2016, 8:53

Ja jakiś czas temu równiez kupowałam sobie płytę. Na początku zastanawiałam się nad gazową ale potem zdecydowałam sie jednak na płytę indukcyjna Bałam sie podobnie jak Wy kosztów ale okazało sie,ze wcale nie jest taka kosztowna jak się mówi. Różnica w zuzyciu prądu jest minimalna . A plyta jest o wiele wygodniejsza.
Zdecydowałam się na płytę marki Candy. Nie była taka droga a jest dobrze wykonana, wygodna i nieźle wygląda.

zbycho89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 07 mar 2016, 20:18
Re: Jaka płyta kuchenna??

autor: zbycho89 » 07 maja 2016, 10:27

Myślę ze płyta gazowa to sprawdzone rozwiązanie i wygodne więc ja bym brał gazową.

Awatar użytkownika
kassq
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 19 lis 2013, 11:43
Lokalizacja: Opole
Re: Jaka płyta kuchenna??

autor: kassq » 18 lip 2016, 14:16

może indukcja?

Awatar użytkownika
monika866
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 05 sie 2016, 7:32
Re: Jaka płyta kuchenna??

autor: monika866 » 05 sie 2016, 7:53

Też jestem za płytą indukcyjną. Teraz na szczęście ceny poszły w dół i naprawdę za niewielkie pieniądze można kupić dobrej jakości produkt, tutaj przykład - http://www.kernau.com/produkt/kih-64.html. Sama mam dokładnie tę płytę u siebie i jestem zadowolona. Płyta ma 4 pola grzejne, które automatycznie dostosowują się do wielkości naczynia. Poza tym wykonana jest bardzo solidnie, nie rysuje się, a panel sterowania dodatkowo posiada specjalną powłokę zabezpieczającą przed odciskami palców.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów