Garaż blaszany tynkowany

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zuzka0
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2015, 7:51
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: zuzka0 » 27 maja 2015, 14:41

A według mnie najbardziej stylowy jest garaż tynkowany :) styl i klasa. Stosunkowo niedawno sprawiliśmy sobie z mężem nowy garaż, właśnie tynkowany. Swoją drogą obsługiwała nas bardzo fajna firma. Jeśli ktoś mieszka w okolicach Kaczyc - http://www.wawsystem.pl/o-firmie.html firma godna uwagi naprawdę.

62miko
Aktywny
Aktywny
Posty: 286
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:40
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: 62miko » 13 cze 2015, 4:56

A co sądzicie na temat garażów akrylowych? Widziałam takie ostatnio na http://www.cgt.com.pl/ i zastanawiam się czy nie zamówić. Teraz nie mam garażu wcale i samochód się marnuje przed domem. Przydałoby się go gdzieś chować na noc bo w końcu pokryje go rdza:/

makon_88
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 sie 2015, 8:51
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: makon_88 » 22 sie 2015, 16:22

Garaze akrylowe są bardzo dobre ;) nie wahaj sie. Ja mam taki http://www.garazemetalowe.pl/garaze-blaszane/spad-w-bok/garaz-akryl-3-x-5-spad-na-bok-szczegoly i jestem mega zadowolony, bo swietnie chroni samochod no i nie zajmuje jakos mega duzo miejsca.

mochalk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2016, 20:43
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: mochalk » 06 sty 2016, 21:22

Nie polecam usług ani produków firmy BUD-GAR. Od roku kilkakrotnie składałam reklamacje na wadliwie zamontowane garaże blaszane tynkowane - przecieka dach zalewa tynkowane ściany zewnętrzne, kapie na parkujące wewnątrz samochody. Garaże kosztowały ponad 40.000zł stoją ponad rok a już nadają się do malowania i wymiany dachu. Odradzam zakup - firma ignoruje wysyłane pisma i nie chce rozmawiać ani telefonicznie ani osobiście w tej sprawie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

BUD-GAR Garaze
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2016, 20:13
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: BUD-GAR Garaze » 19 kwie 2016, 20:33

Witamy serdecznie . Na początku chciałbym zachęcić do kupowania i zamawiania naszych produktów z tego względu że jakościowo i cenowo "wychodzą" najlepiej w Polsce. Nasza strona internetowa prezentujaca nasz produkt http://www.bud-gar.pl .A teraz do rzeczy - jeżeli chodzi o opinie p. Rybak - juz odpowiadamy . Po pierwse Pani Rybak to nie inwestor tylko córka Pani Inwestor. Problem polega na tym że inwestorka uparła się na pokrycie dachowe "blacha z filcem" . Pomysł ten był niejednokrotnie odradzany przez nas na rzecz membrany przeciwskropleniowej . Blacha z filcem nadaje się jako pokrycie dachowe obiektów "otwartych" o czym niejednokrotnie informowalismy inwestorke . Jednakże upór zwyciężył . Efekt jest taki że wilgoć będąca w zamkniętym garażu nasyca filc i efekt widzimy na zdjęciach powyżej. Reklamacja może zostać uznana jednakże wiąże się ona z opłatami . Dlatego też córka inwestor czyt. Pani Rybak "bruzdzi" naszej firmie w każdy możliwy sposób . Nie mamy nic przeciwko by podać nr.tel. klienta i można porozmawiać na temat naszych prac oraz produktów .Mimo wszystko mamy nadzieję że Pani Rybak - córka inwestor , zamiast bruzdzic, spróbuję załatwić sprawę w sposób cywilizowany. Pozdrawiamy serdecznie
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2016, 20:44 przez BUD-GAR Garaze, łącznie zmieniany 2 razy.

BUD-GAR Garaze
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2016, 20:13
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: BUD-GAR Garaze » 19 kwie 2016, 20:40

A poniżej kilka opinie wystawionych przez Panią Renate Rybak


http://images77.fotosik.pl/524/3a3262c119caa68dmed.jpg

http://images75.fotosik.pl/524/efff326e20baa51fmed.jpg


Komentarz zostawiamy Państwu .

mochalk
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2016, 20:43
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: mochalk » 21 kwie 2016, 14:04

Niestety Pan Syguda (właściciel firmy) mija się z prawdą. Moja mama kupiła 4 garaże a ja 1, czyli obie jesteśmy inwestorkami. We wszystkich garażach występują te same objawy -przeciekanie dachu, zacieki na suficie i tynku. Pan Syguda nigdy nie wspomniał że pokrycie filcowe nie nadaje się do garaży. Ma takie poszycie w swojej ofercie - a przecież jest to własnie oferta garaży. Również oferta firmy AND-garaże (tam Bud-gar kupuje garaże które później odsprzedaje dalej) posiada takie poszycia w swojej ofercie.

Co do cywilizowanego rozwiązania problemy - proszę o odpowiedź co przez to rozumie. Do tej pory wyróbowałyśmy:
1. rozmowy telefoniczne i osobiste - bez rezultatu
2. reklamacje pisemne -pisma polecone do firmy And-Garaże, która nie poczuwa się do odpowiedzialności stwierdzając, że wina leży po stronie montażu - dach powinien być montowany w całości - Pan Syguda przeciął go w połowie dla łatwiejszego transportu.
3. reklamacje pisemne do firmy Bud-Gar - do dnia dzisiejszego nie ma reakcji - od montażu minęło już półtora roku (09.2014-04.2016)
Uważam więc że wystawione przeze mnie komentarze są jak najbardziej usprawiedliwione, a moje dotychczasowe kroki jak najbardziej "cywilizowane". Jeśli firma poczuwa sie do odpowiedzialności i zechce usunął usterki chętnie wycofam się z wystawionych opinii.

garaze.kastal
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 07 kwie 2016, 15:40
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: garaze.kastal » 22 kwie 2016, 11:33

Widać brak profesjonalizmu, użyte materiały kiepskiej jakości

Zapraszam do mnie po porządne blaszaki wykonane z profilu 783 433 613

andreoz
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 lip 2008, 12:47
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: andreoz » 22 maja 2016, 18:42

Witam
Poszukuję wykonawcy na garaż blaszany z elewacją tynkowaną.
-wymiary front 6 m
-bok 5,8 plus zadaszenie 1 m (składzik na drewno kominkowe)
-dwie bramy segmentowe w tym jedna z napędem elektrycznym kolor złoty dąb
-opcjonalne jedna brama o szerokości 5 m z napędem
-małe okno doświetlające w elewacji bocznej
-orynnowanie
-dach wykonany z blachy trapezowej kolor ceglasty (do ustalenia wg próbki)
-podbitka dachowa
-opcjonalnie proszę podać cenę z ocieplanymi ścianami.
Wymiary garażu dokładnie takie jak w opisie ponieważ chcę aby powierzchnia garażu miała mniej niż 35 m kw, aby garaż wybudować tylko na zgłoszenie do odpowiedniego urzędu.
Proszę o oferty zawierające ceny jak i opis garażu na priva. Mile widziany zakup na raty.
Rzuty wykonane na szybko poniżej.
Lokalizacja Podkarpackie 10 km od Rzeszowa

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam
Andrzej

typowyhandlarz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 15 cze 2016, 14:02
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: typowyhandlarz » 25 lip 2016, 7:47

Ja bym śmiało zainwestował w zwykły garaż blaszany, nawet nietynkowany. Przyzwoitą konstrukcję idzie kupić za relatywnie nieduże pieniądze. O tym jakie ma wady i zalety tego typu rozwiązanie możesz poczytać tutaj. Osobiście miałem kilka lat blaszaka i nie narzekałem :)

kubeweere
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 lip 2016, 6:20
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: kubeweere » 25 lip 2016, 8:02

Powinien wyglądać super !

Awatar użytkownika
dobrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2016, 10:55
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: dobrek » 04 sie 2016, 11:04

również zdecydowałbym się na zwykły balszak, najprostsze rozwiązania są najlepsze ;)

Skeliph
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 05 kwie 2016, 18:55
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: Skeliph » 03 wrz 2016, 12:49

dobrek pisze:również zdecydowałbym się na zwykły balszak, najprostsze rozwiązania są najlepsze ;)


Dokładnie tak, najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego ja też postawiłem na garaż blaszany. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje to polecam firmę http://www.maritom.pl/, która dostosowuje każdy projekt według upodobań klienta - także każdy kto zdecyduje się na firmę Maritom będzie w 100% zadowolony ze współpracy.

aniia
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 14 kwie 2015, 21:35
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: aniia » 07 wrz 2016, 10:11

Skeliph pisze:
dobrek pisze:również zdecydowałbym się na zwykły balszak, najprostsze rozwiązania są najlepsze ;)


Dokładnie tak, najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego ja też postawiłem na garaż blaszany. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje to polecam firmę http://www.maritom.pl/, która dostosowuje każdy projekt według upodobań klienta - także każdy kto zdecyduje się na firmę Maritom będzie w 100% zadowolony ze współpracy.


Zgadzam się, poza tym firma oferuje też kotwiczenie garażu na działce, a na ich stronie jest kreator, który pozwala na zaprojektowanie i wycenę takiego garażu jak nam odpowiada i powiem szczerze ceny są bardzo atrakcyjne, :wink:

Maghda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 23 wrz 2016, 9:48
Re: Garaż blaszany tynkowany

autor: Maghda » 13 paź 2016, 21:58

Zastanawiam się nad kupieniem garażu blaszanego, ale bardzo podobają mi się właśnie takie blaszaki, które stylizowane są na "drewniane", świetnie to wygląda. Bardzo fajnie maskowana jest ta blacha. Upatrzyłam sobie właśnie jeden z oferty CGT http://www.cgt.com.pl/garaze-metalowe-czyli-blaszaki.html i można powiedzieć, że jestem zdecydowana - zawsze to odchodzi koszt i robota przy stawianiu garażu z cegieł, a wyglądem blaszaki już niewiele odbiegają od pozostałych.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów