MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

progress.andrzej
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:25
Kontaktowanie:
MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: progress.andrzej » 25 mar 2013, 17:09

SKUTECZNIE*WYDAJNIE*MOBILNIE*BEZPIECZNIE


* Prace Wysokościowe

* Mycie biurowców, bloków, hoteli, salonów samochodowych

* Mycie elewacji ( akryl, drewno, marmur, piaskowiec, granit)
* Mycie dachów
* Impregnacja
* Piaskowanie
* Usuwanie graffiti
* Czyszczenie polbruku
* Mycie banerów i szyldów reklamowych

* Malowanie i naprawy
elewacje budynków, dachy, kominy, konstrukcje stalowe

* Prace remontowo - budowlane

666 185 410
606 978 880

hydropiask
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2014, 12:59
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: hydropiask » 18 cze 2014, 13:11

Polecam blog o tematyce poruszonej w temacie można się z niego dowiedzieć jak skutecznie utrzymać dom w czystości. Autor opisuje na blogu [więcej o blogu na PW] urządzeniami wysoko ciśnieniowymi, mycie kostki brukowej, czyszczenie piaskowca, mycie dachów.

[więcej o blogu na PW]

hydropiask
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2014, 12:59
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: hydropiask » 10 mar 2015, 15:08

Polecam usługi firmy Hydropiask.pl Mycie elewacji wykonujemy przy użyciu profesjonalnych urządzeń co gwarantuje szybkie i sprawne usuwanie nalotów i innych zabrudzeń z powierzchni elewacji. Oferta firmy obejmuje Mycie i hydropiaskowanie zapraszamy do współpracy.

Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Niepołomice, Limanowa

www.hydropiask.pl

Maciej Stanisławski
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:28
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: Maciej Stanisławski » 23 mar 2015, 21:41

Ja mam domek podmurowany płytkami klinkierowymi terca i płot też jest nimi wyłożony i na wiosnę sam sobie je myję, a raczej płukam Karcherem i są w świetnej formie. Masz myjkę, zrób to sam :)
Wiem już jaki będzie, wiem już z czego będzie, ale nie mam jeszcze wystarczających funduszy, ale na pewno będę go miał, mój dom :)

Jeacek230
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2015, 13:12
MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: Jeacek230 » 25 mar 2015, 13:27

Polecam do tej pracy profesjonalną firmę z wieloletnim doświadczeniem, zajmującym się czyszczenie posadzek, marmuru, kamienia, elewacji, krystalizacją, piaskowaniem i różnego rodzaju usługami budowlanymi i kamieniarskimi :) http://www.gravit-renowacja.pl/

koooza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:22
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: koooza » 30 mar 2015, 8:57

Maciej Stanisławski pisze:Ja mam domek podmurowany płytkami klinkierowymi terca i płot też jest nimi wyłożony i na wiosnę sam sobie je myję, a raczej płukam Karcherem i są w świetnej formie. Masz myjkę, zrób to sam :)


Karcher jest rzeczywiście sprzętem, który trzyma poziom. Zależy, kogo na co stać ale generalnie można kupić coś na każdą kieszeń. Ja potrzebowałem akurat lepszego sprzętu i wybrałem taki model karchera: karcher-gabe.pl/produkt/k-7710-t400/10186.html. Jest ok. do mycia elewacji i kostki.

marekdobrowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2016, 9:32
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: marekdobrowski » 31 mar 2016, 14:52

Ja z pełną odpowiedzialnością polecam ci ofertę, którą znajdziesz na stronie internetowej pod adresem www.bsalpserwis.pl. Ta firma już od dwudziestu lat świadczy usługi w zakresie specjalistycznych prac na wysokościach dzięki czemu ma wymagane doświadczenie i niezbędny sprzęt.

HirotatoGouda
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2016, 7:55
Lokalizacja: Katowice
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: HirotatoGouda » 13 kwie 2016, 7:18

Mycie elewacji to nie taka prosta sprawa. Ja sam indywidualnie też próbowałem to robić z dość mizernym efektem. Na szczęście tak jak pisali przedmówcy: są firmy profesjonalne, które zajmują się tego typu tematem i dobrze. Ja korzystałem z tej oferty
Jednak dobrze umyta elewacja, to szansa na odpowiednio dobrą konserwację.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2016, 7:03 przez HirotatoGouda, łącznie zmieniany 1 raz.

Bossman
Aktywny
Aktywny
Posty: 211
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:51
Lokalizacja: Suwałki
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: Bossman » 24 kwie 2016, 11:05

Mam aż 12 m2 kostki Promenada na podjeździe i wąż ogrodowy z płynem wystarczy aby wszystko lśniło na wiosne :).

anna.tychowska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2016, 9:58
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: anna.tychowska » 12 lip 2016, 10:17

Ja polecam używany przeze mnie ostatnio środek RS 42 firmy Rooto System. Doczyścił elewację i kostkę na podjeżdzie.

Awatar użytkownika
Stanbest
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2016, 12:24
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: Stanbest » 14 lip 2016, 12:47

Pozwolimy sobie polecić nasze usługi mycia elewacji. Mamy stosowne doświadczenie, gdyż zrealizowaliśmy już bardzo wiele tego typu zleceń. Prace wykonują doświadczeni pracownicy, używamy też sprawdzonych środków. Zapraszamy na naszą stronę http://stanbest.pl/uslugi/mycie/elewacji/, gdzie można obejrzeć galerię zdjęć właśnie z mycia elewacji.

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: asiax84 » 21 lip 2016, 19:10

Dla mnie czyszczenie elewacji zrobiła firma http://i-twn.pl/ przyjechali w mgnieniu oka, a sam czas realizacji również nie pozostawia sobie nic do życzenia.

Kowsjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 20 lip 2016, 9:41
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: Kowsjusz » 27 lip 2016, 11:54

Jeżeli wasza elewacja jest już bardzo brudna i sama woda nie wystarcza to polecam umyć to urządzeniem z wysokim ciśnieniem. Nie pamiętam czego dokładnie używałem, ale można o tym przeczytać tutaj. Wynajęcie osoby, która sprawnie wyczyści nam np chodnik nie jest drogie.
Pozdrawiam

Muzella
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:07
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: Muzella » 17 sie 2016, 7:54

na swoją kostkę brukową przed domem stosuje środek Dynasil Renowal BR z oferty Consila

wojtek1988
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:34
Re: MYCIE ELEWACJI, KOSTKI BRUKOWEJ, DACHÓW

autor: wojtek1988 » 29 wrz 2016, 15:40

http://czyszczenie.xlx.pl/ Oni znają się na myciu, czyszczeniu elewacji i dachów


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów