Jakie łóżko ? Jaki materac?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mila8888
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 19 sie 2015, 10:02
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: mila8888 » 20 sie 2015, 16:31

Dobre pytanie

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: Selsey » 16 wrz 2015, 13:20

Właśnie na takie pytania udzielamy odpowiedzi i zawsze możecie liczyć na nasza pomoc podczas wyboru tego materaca który okaże się być najbardziej odpowiednim. Zaglądaliście już do nas na Selsey?
Selsey.pl

Awatar użytkownika
małamajsterkowiczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2015, 21:07
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: małamajsterkowiczka » 19 wrz 2015, 19:36

Miałam kiedyś materac z Ikei (niestety nie przypomnę sobie już konkretnej nazwy), był średnio twardy i przyznam, że spałam na nim jak niemowlę ;) Ktoś się na początku wątku zdziwił na te ikeowskie materace, chyba takie złe aż nie są ;))
Teraz mam Denver z http://meblohand.eu i też jest miodzio :)

A co do samego łóżka, to popieram wypowiedziany już pogląd, ze lepsze węższe łóżko, żeby można się do męża przytulić no i żeby jedna kołdra wystarczyła ;)) Chyba, że ktoś zaprasza dzieciaki na poranne wygłupy, no to mogę zrozumieć takie kolosalne wymiary ;)

ignacyy91
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 15 lip 2015, 13:46
Kontaktowanie:
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: ignacyy91 » 16 paź 2015, 13:53

Przy wyborze łóżka kierowałem się głównie ceną, kierując się zasadą, że im droższe, tym lepsze. Co do materacu to mam materac kieszeniowy, taki z lateksem i kokosem. Materac jest dość wygodny, świetnie dopasowuje się do kształtu ciała i dobrze podpiera kręgosłup - polecam. Materac ten zamówiłam tutaj http://www.artklon-materace.pl

Zosia80
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2013, 9:05
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: Zosia80 » 19 paź 2015, 12:02

Ja bardzo lubię lateksowe materace, tu jest spory wybór http://www.materaceimeble.pl/pl/lateksowe/. świetnie nadają się dla dzieci, nawet instytut matki i dziecka to rekomenduje.

Richie_1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2015, 14:40
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: Richie_1 » 19 paź 2015, 14:21

Rame lozka czy samo lozka skad kolwiek, ale najwazniejszy jest materac, ja bym wybral cos konkretnego z pianki wysokolestycznej, jesli chodzi o cene i walory wedlug mnie jest to najlepszy wybor, nawet lepsze od termo poniewaz aby kupic dobry materac termo potrzebna jest juz konkretna kasa.

tomiaga
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2015, 13:13
Lokalizacja: Warszawa
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: tomiaga » 28 paź 2015, 13:23

Mój mąż zrobił sam rame łóżka i obił skajem i zrobił pikowanie i wygląda jak ze sklepu, albo i lepiej :p Ale bez porządnego materaca by się nie obyło. Mamy właśnie materac Sembelli, bo postawiliśmy na jokość i polską markę. W sklepie pomogli nam wybrać twardość i zdecydowaliśmy się jednak na dwie różne twardości :) Każdy musi sobie dobrać pod siebie, a na forum to ciężko doradzić nie znając osoby
Zrób coś, czego innym się nie chce...
...a jutro będziesz mieć to, czego inni pragną :)

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: Selsey » 29 paź 2015, 13:10

Zarówno łóżko jak i dobrej jakości materac do sypialni znajdziesz u nas,teraz mamy kilka ciekawych promocji z których warto skorzystać:)
Selsey.pl

Morgana
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 16 maja 2015, 13:08
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: Morgana » 14 lis 2015, 14:17

Jak dla mnie to każdy powinien sprężystość czy twardość materaca dobierać do swoich potrzeb, Jeżeli ktoś całe życie spał na miękkim materacu to nagle nie przestawi się na twardy bo ktoś mu powie, ze taki jest lepszy. Gdybym ja miała wybierać odpowiedni materac to chyba skupiła bym się na tym sklepie http://sklep.sembella.pl/ . Zauwazyłam, że Sembella ma dobrej jakości materace, podoba mi się u nich też regulacja twardości materacu.

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: bartnik1 » 09 lut 2016, 15:22

Moim zdaniem jest jeszcze jeden link pod którym warto jest zajrzeć http://www.cottonco.pl/
Od pewnego czasu przywiązuje większą uwagę do tego jakie rzeczy mnie otaczają, i jeśli chodzi o kwestie związane z łóżkiem i wyposażeniem sypialni mój wybór padł właśnie na tą stronę. Myślę ze był to naprawdę rewelacyjny wybór. Polecam Wam odwiedzić tą stronę. Łóżko I materac są warte swojej ceny.

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: PiotrNiski » 09 lut 2016, 15:50

Ja najbardziej polecam z wkłóknem kokosowym. Lepiej zainwestować. W końcu 1/3 życia spędzasz w łóżku więc pewien komfort również CI się należy :)

kowson
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 gru 2012, 14:13
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: kowson » 19 lip 2016, 7:00

Ja długo szukałem łóżka i nie mogłem znaleźć takiego jakie by mi się podobało więc zrobiłem sobie sam, metalowe z zagłówkiem tapicerowanym

Awatar użytkownika
Asia_K
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 27 paź 2015, 15:11
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: Asia_K » 19 lip 2016, 9:34

a gdzie znajdę niedrogi i dobry materac 180 x 220?

HomoSapiens
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 sie 2016, 14:15
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: HomoSapiens » 03 sie 2016, 16:00

Ktoś używa łóżka chowanego pionowo w szafie? Albo macie inne pomysły na zyskanie miejsca w ciągu dnia? Rozkładane fotele raczej mają marne materace, więc je odrzucam.

Baneora
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 sie 2015, 8:52
Re: Jakie łózko ? Jaki materac?

autor: Baneora » 04 sie 2016, 8:12

Nie używam, ale też się rozglądam za takim łóżkiem, żeby pokój gościnny zrobić. Wydaje mi się to fajnym rozwiązaniem.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów