Kot rozszarpał mi piękne firany

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Ania_J
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 18 lip 2016, 14:04
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: Ania_J » 18 lip 2016, 14:10

Też kiedyś tak miałam :d

Awatar użytkownika
tamatho82
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 kwie 2016, 9:47
Lokalizacja: Warszawa
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: tamatho82 » 18 lip 2016, 14:15

Ania_J pisze:Też kiedyś tak miałam :d


Jakieś dobre sposoby ? ;)

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: builder11 » 27 gru 2017, 12:07

Tak to właśnie jest ze zwierzakami, ale i tak warto mieć takie kociaka. Jakiej rasy wy macie koty? Świetne są te koty https://royalcanin.pl/kot/rasy-kotow/maine-coon To nie tylko piękne, ale też łagodne i towarzyskie zwierzaki. Idealne do mieszkania czy domu. Jak sobie radzicie ze swoimi zwierzakami?

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: aleksandra1977 » 20 sty 2018, 14:05

Niestety ale posiadając różnego rodzaju zwierzaki trzeba się liczyć z różnego rodzaju stratami :) Kiedyś mój kot miał zwyczaj ostrzenia sobie pazurków o moją kanapę i mimo upominania i stosowania preparatów odstraszających cały bok był poszarpany. Łatwiej jest z psami. One są bardziej posłuszne i łatwiej je wytresować i nauczyć co wolno co nie. Co prawda ich utrzymanie może być nieco droższe bo na pewno zjadają więcej karmy i trzeba ją dobierać pod kątem wymagań danej rasy psa (Np. dla psów atletycznych - https://www.maxandmrau.pl/product-pol-708) ale one szybciej wyrastają z etapu niszczenia wszystkiego co popadnie. A przy kocie niestety trzeba uzbroić sie w cierpliwość i spodziewać że będą kolejne straty :D

Daniel4321
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 17 paź 2017, 10:17
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: Daniel4321 » 22 sty 2018, 16:53

W takim wypadku naprawa firanek nie ma absolutnie żadnego sensu. Lepiej postaw na nowe, może bardziej atrakcyjne? Nieszczęście obróć w szansę! Miałem podobną sytuację, a znajoma poleciła mi ofertę Salon Firan Design z którego zaopatrzyłem się w nowe, śliczne firany.

zielone.jablko
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2018, 22:14
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: zielone.jablko » 18 lut 2018, 11:32

No tak niestety bywa... Ale nie warto się złościć na kota! Szkoda czasu na złość. Ja od kiedy wiem z https://www.fiprex.pl/blog/jak-dlugo-zyja-koty/ ile lat żyją koty, to staram się poświęcać każdą wolną chwilę mojemu pupilowi, żeby spędzić z nim jak najwięcej czasu.

Merfenes
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 19 lut 2018, 8:32
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: Merfenes » 19 lut 2018, 8:44

Pozostaje tylko kupić nowe. Nic więcej w tym temacie nie zrobisz.

____________________
biuro rachunkowe żywiec

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: DarkElf » 30 maja 2018, 16:33

Powiem Ci tak- jak kot nie ma się czym bawić, to będzie Ci demolował mieszkanie. I mówię to z własnego doświadczenia :roll: Mój Alojz to naprawdę przesłodki kotek, jakbyście na niego spojrzeli, to prawdziwy aniołek! Ale jak został sam w domu, to rozszarpał wszystko, co było w jego zasięgu :/ Wzięłam się za szukanie dla niego zabawek i zrobiłam na https://zooart.com.pl/pol_n_Koty_Zabawk ... -1387.html naprawdę spore zamówienie- tak, żeby kot już nie miał powodów do nudy! I od tej pory nic już nie zostało zniszczone :)

lubiacawiatr80
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2018, 11:45
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: lubiacawiatr80 » 07 cze 2018, 11:57

To nie wina kota tylko właściciela. Niestety pora spojrzeć prawdzie w oczy. :( Takie wybryki wynikają ze złego podejścia behawioralnego.

Co do firan - wykorzystaj ten materiał jakoś. Możesz skrócić zasłony, lub ewentualnie uszyć bieżnik. :)

palisandra12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2018, 8:27
Re: Kot rozszarpał mi piękne firany

autor: palisandra12 » 21 sie 2018, 14:10

Moim zdaniem nie ma się czemu dziwić. Koty po prostu takie są. Gdybyś od razu kupiła drapaki dla kotów, to myślę że nie byłoby z tym absolutnie żadnego problemu.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów