Dziura w plastykowym panelu ściennym

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kawaldziada
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:32
Dziura w plastykowym panelu ściennym

autor: kawaldziada » 10 lip 2016, 14:50

Witam wszystkich! W zeszłym tygodniu miałem nieszczęście spowodowania usterki w mojej łazience. Zrobiłem dziurę w plastykowym panelu ściennym imitującym marmur. Dziura drażniła mnie wizualnie do tego stopnia że postanowiłem załatać ją modeliną żeby nie rzucała się tak bardzo w oczy ale wiem dobrze że jest to rozwiązanie jedynie na chwilę. Wydaje mi się że najlepiej będzie wypełnić ubytek pianką montażową i gipsem przed malowaniem wyczyścić ogólnie rzecz biorąc standardowa procedura w takich przypadkach. Natomiast nie mam pojęcia jak uzyskać efekt marmuru na zagipsowanej powierzchni dziury. Jeśli ktoś mógłby polecić mi jakich farb użyć i w jaki sposób to pomalować żeby usterka byłą w miarę możliwości najdokładniej zamaskowana byłbym dozgonnie wdzięczny. Z góry dziękuje za wasze rady i pozdrawiam.

Marcin
Załączniki
20160710_134219.jpg

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Dziura w plastykowym panelu ściennym

autor: marko19 » 14 lip 2016, 19:21

Niestety nie mam pomysłu na to.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów