Wybór nowej pralki

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ann34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 cze 2016, 13:06
Wybór nowej pralki

autor: Ann34 » 01 lip 2016, 9:44

Potrzebuje wymiany pralki bo stara odmówiła juz posłuszeństwa . nie opłaca mi sie jej juz naprawiac bo juz kilka razy zawodziła. czy polecicie jakąś solidną markę bo moja z amici jakaś chyba nieudana :P . zalezy mi na pralce ze średniej półki cenowej. nie musi byc mega tanio ale byle nie przepłącać :)

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 504
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Wybór nowej pralki

autor: Złotowłosa » 07 lip 2016, 7:15

Nie ma sensu kupować bardzo drogich pralek bo w większości jest to jedynie elekrtonika i wiele funkcji, z których tak naprawdę się nie korzysta. Sama mam obecnie już drugą pralkę Candy i jestem zadowolona. Poprzednią miałam prawie 15 lat. Dobrze mi służyła, mam nadzieję,że obecna również będzie.

Pralka niewielka bo ma 40 cm grubości ale pomimo to mieści 7 kg prania oraz klasę A +++.

Awatar użytkownika
dobrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2016, 10:55
Re: Wybór nowej pralki

autor: dobrek » 07 lip 2016, 8:23

niestety teraz pralki nie są już takie trwałe jak kiedyś. Pamiętam w domu miałem pralkę polara, która służyła, bez większych usterek, ponad 20 lat! W związku z tym też uważam, że nie ma co wydawać fortuny. Obecnie mamy pralkę firmy Candy i sprawuje się póki co bez zarzutu...zobaczymy jak długo :P

WszystkozAmeryki_com
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:12
Re: Wybór nowej pralki

autor: WszystkozAmeryki_com » 13 lip 2016, 17:08

A jaki budżet na zakup nowej pralki posiadasz? Bo jeżeli go podasz to będziemy w stanie doradzić konkretne modele,zresztą zerknij na naszą stronę gdzie wiele ciekawych i oryginalnych sprzętów,znajdziesz w niższej cenie.

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Wybór nowej pralki

autor: yanes » 13 lip 2016, 18:52

Kup coś co ma w nazwie Bosch albo Siemens ,nawet opłaca się kupić używaną za nieduże pieniądze.Sam po przygodach z serwisem amiki ,kupiłem używaną Miele za 800 zł i teraz wiem jak ma wyglądać pranie i wirowanie przy 1600 obr/min.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości

Gotowe projekty domów