Poduszki, kołdry i jaśki z naturalnego pierza gęsiego - skle

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Bobi444
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2012, 9:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Poduszki, kołdry i jaśki z naturalnego pierza gęsiego - skle

autor: Bobi444 » 08 gru 2014, 14:00

Szukam sklepu z naturalnymi wyrobami z pierza gęsiego - czy ktoś słyszał o Polskim prodicencie takich poduszek i kołder POLPUCH (http://polpuch.pl/) - z góry dziękuję za opinie.

Wstępnie się z nimi kontaktowałem i jak widać, mają bardzo przyzwoite ceny, ceny producenta - w porównaniu z tymi w sklepach są około 30% niższe...

Czy ktoś ma ich produkty?
Jeśli macie coś innego z naturalnego pierza gęsiego to proszę o link lub nazwę.

Bobi444
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2012, 9:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Poduszki, kołdry i jaśki z naturalnego pierza gęsiego -

autor: Bobi444 » 09 gru 2014, 9:42

No ma jakieś jak ostatnio byłem ale drożej niż tutaj bo marżę narzucają pewnie i to sporą...

Zresztą teraz to i tak już bez znaczenia bo wczoraj złożyłem zamówienie w tym sklepie - w ciągu 3 dni ma być gotowe i wysłane.
Świetny kontakt bo o wszystkim mi właściciel opowiedział, mogłem wybrać obszycie kołder, dokładny wzór - dodatkowo dorzucili mi pościel w promocji - świetna sprawa :)

Jak ktoś zainteresowany to polecam szybki kontakt, bo mówią że przed świętami to sporo zamówień jest na te kołdry i poduszki.

Bobi444
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2012, 9:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Poduszki, kołdry i jaśki z naturalnego pierza gęsiego -

autor: Bobi444 » 15 gru 2014, 9:40

Zapłaciłem 730 złotych za 2 poduszki i kołdrę z ręcznie dartego pierza gęsiego :)
Zamówienie właśnie dotarło do mnie godzinę temu - świetna sprężystość tych podusze i bardzo świeżo pachną - Jestem zadowolony :)

dumlek89
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2016, 20:50
Re: Poduszki, kołdry i jaśki z naturalnego pierza gęsiego - skle

autor: dumlek89 » 31 maja 2016, 17:54

polecam poszukać na necie polskich producenci kołder i poduszek ponieważ w Polsce dużo producentów robi z takiego pierza i nie drogo, bo za granicą czy te przywożone są bardzo drogie, a to jest ten sam materiał co i u nas więc nie ma co przepłacać ;p na pewno nie kupuj takich z allegro bo oszukują na tym strasznie

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Poduszki, kołdry i jaśki z naturalnego pierza gęsiego - skle

autor: Tomko43 » 31 maja 2016, 20:57

Najlepiej wybrać polskie. Zawsze jest ta pewność co do użytego materiału.

Awatar użytkownika
posciel.biz
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 05 kwie 2016, 14:16
Re: Poduszki, kołdry i jaśki z naturalnego pierza gęsiego - skle

autor: posciel.biz » 13 cze 2016, 18:00

Oferujemy kołdry, które wypełnione są puchem z polskich gęsi. Jest on bardziej sprężysty i wytrzymały niż kaczy, a przy tym bardzo lekki. Jego jakość zależy od gatunku gęsi, tego z jakiej części ptaka pochodzi (najlepszy to ten z tułowia i skrzydeł), a także miesiąca, w którym podskubuje się gęś (puch najwyższej jakości zbiera się w lipcu).

http://posciel.biz/c/355/koldry-puchowe-i-poduszki-koldry-i-poduszki.html
Obrazek

ares85
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 cze 2016, 12:58
Re: Poduszki, kołdry i jaśki z naturalnego pierza gęsiego - skle

autor: ares85 » 28 cze 2016, 13:25

fajnie się musi na tym spać... Moja żona niestety uczulona na wszystkie pierze, więc musimy spać na sztuczniźnie :(


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów