KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
pracownia-mebli
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2010, 10:38
Lokalizacja: Poznań
KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: pracownia-mebli » 01 cze 2010, 8:12

Czy drogo znaczy dobrze ? Czy metka, której i tak nie widać jest dobrą podpowiedzią w wyborze producenta ??? :wink:

Awatar użytkownika
Kuchnie Gorzów Wlkp.
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 12 mar 2010, 13:11
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: Kuchnie Gorzów Wlkp. » 01 cze 2010, 11:07

myślę że w większości zamawianych mebli kuchennych jest duża różnica w wykonaniu przez stolarza, a dużą fabrykę

Awatar użytkownika
pracownia-mebli
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2010, 10:38
Lokalizacja: Poznań
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: pracownia-mebli » 01 cze 2010, 12:29

Ale w jakim względzie ( kto jak to wykonuje ) ?
stolarz może dopracować szczegóły, a w fabryce wszystko idzie z taśmy i w określonych modułach. Także mała firma stolarska ma większe pole do popisu.
kuchnia jest duszą domu
Pracownia Mebli

bedurion
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2010, 22:49
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: bedurion » 08 cze 2010, 22:54

Generalnie sprawa wygląda tak, jeśli meble robi indywidualna firma to wiadomo że Ci starają się aby ich produkt - dzieło - bo tak to można nazwać, było dopracowane w każdym szczególe. Fabryka jak już wcześniej kolega mówił, robi wszystko na ilość, jakość to drugorzędna sprawa.Myślę że lepiej jest zainwestować w swoją kuchnię więcej niż oferują linie produkcyjne.
Pozdrawiam :)
Meble na zamówienie

Awatar użytkownika
pracownia-mebli
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2010, 10:38
Lokalizacja: Poznań
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: pracownia-mebli » 09 cze 2010, 7:35

Bardzo często mniejsze firmy stolarskie, takie jak np my są po prostu tańsze, a jakość jest taka sama. Tylko że "metki" brakuje, bo przecież dla niektórych super jakośc musi być związana z nazwą
( np design, studio lub nazwy anglojęzyczne czy niemieckie )

ręce opadają...
kuchnia jest duszą domu

Pracownia Mebli

Awatar użytkownika
jedzszpinak
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2014, 21:24
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: jedzszpinak » 20 lut 2014, 11:13

Moją kuchnię na wymiar wykonała firma Drewra.pl i jest przepiękna. Cena była do przeżycia, z terminami się panowie wyrobili, a kuchnia dzielnie trzyma się do teraz także całym sercem polecam :)

monika625
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2014, 20:30
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: monika625 » 26 cze 2014, 20:44

Nie chodzi o "metkę" ale o jakość. Przekonałam się o tym kiedy poszukiwałam firmy, która wykona moją kuchnie. Różnica wycen była kolosalna ... a niestety materiał i mechanizmy tej samej jakości czy też firmy. Szukałam również firm poza Poznaniem ale ostatecznie zdecydowałam się na firmę Kuchnie Wielkopolskie z Poznania. Na kuchnię czekałam ponad miesiąc ale było warto. Otrzymałam świetne porady od fachowców dotyczące wyglądu i wyposażenia kuchni. Również ceny jak na Poznań mają naprawdę przyzwoite.

Awatar użytkownika
Pawelek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 24 wrz 2011, 19:39
Lokalizacja: Luton
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: Pawelek11 » 06 wrz 2014, 20:19

Ja skorzystałem z polecenia z www.meblewarto.pl i faktycznie było warto ;) znajomy nie kłamał. Widać różnicę między meblami robionymi pod wymiar a taką kuchnią kupioną w sieciówce. Cenowo wychodzi bardzo podobnie, a jakość jest zdecydowanie lepsza i mamy wpływ na to jak to będzie wyglądało.

minia23
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2014, 23:57
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: minia23 » 24 wrz 2014, 0:09

Myślę że nie zawsze drogo oznacza dobrze lepiej czasem kupić coś tańszego a sprawdzonego. Ja kjupiłam z polecenia te meble i powiem wam że jestem bardzo zadowolona http://www.salonmeblowy.net.pl/ze,0,85/zestaw-z66.ehtml ]sam net

yamaha46
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2015, 22:00
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: yamaha46 » 08 lis 2015, 22:10

Nie polecam Kuchni Wielkopolskich! Meble zostały źle wymierzone i wykonano za długie szafki i blat (nie zmieściłaby się lodówka) i do tego był problem z poprawieniem. Musieliśmy się o to wykłócać, a gdy już właścicielowi skończyły mu się argumenty to przyczepił się że ma nieodpowiednie warunki pracy (temperaturę). Moim zdaniem firma jest mało profesjonalna.

Fazowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 kwie 2014, 15:55
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: Fazowa » 09 lis 2015, 12:38

Ja polecam ich http://www.aranzacjekuchni.com.pl/ mi wykonali bardzo fajny projekt kuchni a potem go zrealizowali bezbłędnie i w rozsądnej cenie do tego są bardzo terminowi i ogólnie godni polecenia.

SokoleOko82
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2016, 12:38
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: SokoleOko82 » 27 kwie 2016, 12:44

Ze swojej strony mogę polecić meble BlackArt w Pozaniu. Ja kupowałem u nich akurat meble do samodzielnego montażu ale wiem, że również robią bardzo dobre projekty mebli na wymiar. Meble solidne i w konkurencyjnych cenach. Z uwagi na zadowolenie obiecałem polecać. :P

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: stix » 23 cze 2016, 18:42

W Poznaniu bardzo fajną ofertę ma sklep http://mebest.pl/ . Wykonują oni profesjonalne projekty wnętrz i dobierają meble w oparciu o swój asortyment. Często zdarza się, że niepotrzebnie bierzemy meble na wymiar i przepłacamy. Wystarczy po prostu dobrze przemyśleć rozmieszczenie gotowych już mebli

ares85
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 cze 2016, 12:58
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: ares85 » 28 cze 2016, 13:16

ciężko jest znaleźć dobrą firmę, tym bardziej że kuchnia ma byc na długie lata... mi znajoma dekoratorka poleciła prywatnego wykonawce. Co prawda dłużej czekałem, ale wiem, że było robione starannie, w miare tanio i nie masowo

Marek112
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 03 lis 2015, 8:37
Re: KUCHNIE NA WYMIAR Z WIELKOPOLSKI

autor: Marek112 » 06 gru 2016, 11:00

Jesli chodzi o okolice Poznania obecnie najlepszą opcja jest firma Lindberg meble: http://lindbergmeble.pl/ . Kuchnie na wymiar dostępne są naprawdę w przystępnej cenie. :)
Marek112


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów