Normy budowlane branża sanitarna

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

igorkk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2016, 18:36
Normy budowlane branża sanitarna

autor: igorkk » 22 cze 2016, 18:39

Witam

Tydzień temu zacząłem pracę w firmie projektowej i moje zadanie będzie polegało na wykonywaniu projektów na potrzeby branży sanitarnej czyli np:

- przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne
- wewnętrzne instalacje sanitarne itp.

Jestem świeżo po studiach i w końcu mam okazję połączyć teorię z praktyką. Niestety wiele rzeczy jest dla mnie niezrozumiałych, dlatego aby rozjaśnić większość wątpliwości potrzebuję norm budowlanych z zakresu branży sanitarnej.

Czy ktoś wie w którym miejscu mogę zakupić/zdobyć cały zestaw norm z branży sanitarnej. Ewentualnie czy ktoś orientuje się ile mniej więcej kosztowałyby wszystkie normy dotyczące branży sanitarnej ?

Byłbym bardzo wdzięczny za rzetelną odpowiedź.

Pozdrawiam

Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

Gotowe projekty domów