Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Fazowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 kwie 2014, 15:55
Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: Fazowa » 21 cze 2016, 7:17

Witam wszystkich! Spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja podczas remontu nowo kupionego domu. Sąsiad polecił mi pewnych fachowców którzy podobno mieli wykonać prace szybko i niedrogo….. Zaprosiłam ich wiec na ogledziny, na początku wszystko było miło i kulturalnie, ale po czterech dniach nie pojawili się w pracy. Zadzowniłam do nich i majster powiedział mi że jednak za tyle to oni tego remontu nie będą robić, ale jak zapłace im wiecej to moze jutro przyjada. Oczywiście rzuciłam słuchawką i mam dziś cały dom postawiony na głowie, wszystko jest rozgrzebane i nie ma komu tego skończyć. Czy ktoś mógłby polecić mi poważną ekipę która dokończyłaby remont? Mieszkam w Rosnówku koło Poznania.

Gość10463
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: Gość10463 » 21 cze 2016, 7:31

TANIO I SZYBKO chciałaś koleżanko ;-) ile zaliczki im dałaś skoro już po 4 dniach stwierdzili w DUPIE NIE ROBIMY, wiesz że poprawki po kimś to droga impreza, do tego dochodzi umowa zastępstwa inwestorskiego i przekazanie budowy.

jesteśmy z pod Szczecinka więc kawałek drogi od Poznania, ale jak chcesz to możemy podjąć się tego, choć od razu uprzedzam że nie robimy ani tanio ani szybko

Miłoszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:53
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: Miłoszek » 21 cze 2016, 8:23

Rzeczywiście nieprzyjemna sytuacja, trafiłaś na wyłudzaczy i tyle. Założę się że nawet jakbyś zapłaciła im wiecej to i tak by nie dokończyli prac jak należy. A co z zaliczką którą im dałaś? Dasz radę ją odzyskać?

Fazowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 kwie 2014, 15:55
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: Fazowa » 21 cze 2016, 10:02

Krystian_Tarnowski pisze:TANIO I SZYBKO chciałaś koleżanko ;-) ile zaliczki im dałaś skoro już po 4 dniach stwierdzili w DUPIE NIE ROBIMY, wiesz że poprawki po kimś to droga impreza, do tego dochodzi umowa zastępstwa inwestorskiego i przekazanie budowy.

jesteśmy z pod Szczecinka więc kawałek drogi od Poznania, ale jak chcesz to możemy podjąć się tego, choć od razu uprzedzam że nie robimy ani tanio ani szybko


Dziękuję za propozycję ale szukam sprawdzonej ekipy z okolicy.

Miłoszek pisze:Rzeczywiście nieprzyjemna sytuacja, trafiłaś na wyłudzaczy i tyle. Założę się że nawet jakbyś zapłaciła im wiecej to i tak by nie dokończyli prac jak należy. A co z zaliczką którą im dałaś? Dasz radę ją odzyskać?


Pewnie nie, ale juz nie chce o tym gadać. Polećcie mi proszę kogoś sprawdzonego i porządnego na kim można polegać.

Gość10463
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: Gość10463 » 21 cze 2016, 10:12

najprościej dla Ciebie jeśli chcesz się bawić w poszukiwanie firmy ....

Zlecę wykonanie tego i owego, wymagane ubezpieczenie OC firmy i rękojmia na wykonane prace na okres lat 5-ciu i możesz spać spokojnie nawet jeśli coś spieprzą.

wąglik
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 03 gru 2013, 12:34
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: wąglik » 21 cze 2016, 12:53

@fazowa: Współczuję sytuacji, ale mam rozwiązanie. U mnie remont robiła firma JANERBUD z Poznania. Jestem bardzo zadowolony z roboty jaką mi wykonali. Dostałem na nich namiary od szwagra któremu zrobili piekny salon i poddasze, w moim przypadku również wszystko jest jak być powinno. Są bardzo dokładni i terminowi, a co najważniejsze podpisujesz z nimi umowe wiec nie masz się czego obawiać.

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: xander119 » 21 cze 2016, 13:02

Mam Franka z okolic Poznania. Zrobi ci dom nie do poznania. Śrubki, nakrętki, rowery, dętki!
Kuchwa co trza mieć we łbie żeby szukać ludzi do remontu na forum..Straciłaś kasę a dalej szukasz naciągaczy. Wiadomo że rzuci ci się kilku "profesjonalnych" co śmią twierdzić że są profesjonalni. Każdy żyd swój towar chwali. Prędzej szukałbym na portalu z opisami firm i zakresem usług oraz opiniami-np portal Of..ria.pl

Fazowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 08 kwie 2014, 15:55
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: Fazowa » 22 cze 2016, 8:49

xander119 pisze:Kuchwa co trza mieć we łbie żeby szukać ludzi do remontu na forum..


Zawsze to miło wysłuchać paru ciepłych słów na swój temat...

wąglik pisze:Współczuję sytuacji, ale mam rozwiązanie. U mnie remont robiła firma JANERBUD z Poznania. Jestem bardzo zadowolony z roboty jaką mi wykonali. Dostałem na nich namiary od szwagra któremu zrobili piekny salon i poddasze, w moim przypadku również wszystko jest jak być powinno. Są bardzo dokładni i terminowi, a co najważniejsze podpisujesz z nimi umowe wiec nie masz się czego obawiać.


Dzięki za odpowiedź. Takie pytanie, czy zajmują się także łazienkami i kuchniami. Mam płytki do ułożenia, panele podłogowe i jeszcze do tego malowanie. Chciałabym żeby jedna ekipa zajęła się wszystkim i nie wzięła ode mnie za dużo bo i tak jestem w plecy, pzdr.

wąglik
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 03 gru 2013, 12:34
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: wąglik » 22 cze 2016, 10:48

No tak, kompleksowo zajmuja się remontami. O usługach możesz poczytać sobie na ich stronie - http://www.janer-bud.pl/ Warto też obejrzeć cala ich strone lacznie z galerią ukończonych prac. Co do ceny to biorą tyle ile się za taka robote nalezy, tańszej firmy w Poznaniu, która lepiej zrobiłaby wykończeniówkę po prostu nie znajdziesz.

dobrypanjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2016, 14:20
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: dobrypanjan » 28 lis 2016, 14:24

Gdyby ktoś szukał firmy, która odda mieszkanie pod klucz to mogę polecić firmę - format deweloper. Ja z nimi współpracowałem i nie żałuje. Nie było żadnego problemu, super wykończenia i to co obiecywał prezes to zostało dotrzymane

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: xander119 » 28 lis 2016, 15:13

Ale co? Tak za darmo odda?

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: marek33 » 31 sie 2017, 8:29

Jak chcesz remont połączony z dostarczeniem całego wyposażenia to zadzwoń do Wojciecha Goślińskiego. Wymieniałem dwa lata temu dosłownie wszystko w mieszkaniu, w tym meble i inne drobiazgi. Aranżację i dostawy materiałów koordynował pan Wojtek i jestem zadowolony, bo zadbał i sprawy techniczne nawet przy mojej kilkudniowej nieobecności. O nic nie trzeba się martwić.

Kamil_39
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2018, 12:25
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: Kamil_39 » 05 kwie 2018, 12:50

Jakiś czas temu robiłem remont mieszkania i dostałem z polecenia kontakt do tej firmy https://qinvestment.pl/. Robią Ci projekt mieszkania , akceptujesz i remontują, a Ty się niczym nie przejmujesz. Mieszkanie wyremontowane w terminie i bardzo solidnie :) polecam!

gabunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2018, 12:03
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: gabunia » 07 kwie 2018, 12:05

Myślę, że jednak najlepiej popytać wśród znajomych, na pewno ktoś się znajdzie

menuet
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:21
Re: Pilnie potrzebna ekipa remontowa!

autor: menuet » 07 maja 2018, 14:53

W dzisiejszych czasach znalezienie dobrej ekipy remontowej jest już dużo łatwiejsze. W końcu każdy chce jak najlepiej przyłożyć się do swojej pracy. Jak potrzebujesz do remontu kogoś sprawdzonego z Poznania to Pan Waldemar http://www.remonty.w.poznaniu.pl/kontakt/ ma w tym temacie spore doświadczenie. Na jego stronie możesz zobaczyć realizacje jakie już wykonał. Widać , ze fachowa robota.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów