Beton architektoniczny

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Co sądzisz o betonie architektonicznym?

Czas głosowania minął 06 mar 2011, 22:40

Jestem na TAK
0
Brak głosów
Jestem na NIE
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 0

wielet
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Beton architektoniczny

autor: wielet » 24 lut 2011, 22:40

Co sądzicie o materiale jakim jest beton architektoniczny? Używacie go w swoich projektach, realizacjach? Beton nieraz spotykany jest w budynkach użyteczności publicznej, bardzo często we wszelkiego rodzaju muzeach, a coraz częściej także w domach.
Jak Wy się na to zapatrujecie? Oryginalność i niepowtarzalny styl czy chłód i zbytni minimalizm?

Zapraszam do dyskusji, a bardziej zainteresowanych też na stronę [więcej na Facebooku]

mateusz2807
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 27 lut 2009, 1:44
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Beton architektoniczny

autor: mateusz2807 » 09 mar 2011, 19:12

Myśle że przydaloby się w tym wądku kilka zdjeć związanych z tematem, bo nie wiele userów wie o co tak naprawdę może chodzić.

zolpan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Beton architektoniczny

autor: zolpan » 26 maja 2011, 22:43

...na początek...można rzucić okiem na dwa zdjęcia...w celu z aklimatyzowania się z Betonem...więcej info na zolpan@farbywarszawa.pl Obrazek Obrazek

zolpan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Beton architektoniczny

autor: zolpan » 26 maja 2011, 22:49


tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Beton architektoniczny

autor: tyga33 » 17 cze 2016, 11:14

Fajne rozwiązania ma teraz Concreco w ofercie na swojej stronie http://concreco.pl. Jeśli chodzi o płyty betonowe to nie znam lepszego producenta. Duża dostępność rozmiarów i kolorów, są płyty porowate i gładkie, na elewacje i na ściany, na posadzkę, na schody...ogólnie asortyment bardzo zróżnicowany. Nie ma problemów żeby się dogadać co do zamówienia, szybko dostarczają płyty.

Auroks
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 07 mar 2017, 8:23
Re: Beton architektoniczny

autor: Auroks » 30 mar 2017, 11:35

Ja osobiście jestem na tak, uważam że beton architektoniczny to bardzo fajne i ciekawe rozwiązanie które można zastosować jako aranżację ściany. Podstawową kwestią będzie tylko dobór jego odpowiedniej i trafnej kolorystyki.


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów