Okna Kraków

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Awatar użytkownika
patrykp
Aktywny
Aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 16 cze 2014, 8:53
Lokalizacja: Kraków
Okna Kraków

autor: patrykp » 17 cze 2016, 9:13

Jakie okna wybrać najlepiej? Plastikowe, aluminiowe, czy drewniane? Do tej pory miałem okna drewniane, ale przestały być szczelne. Prawdopodobnie przez zły montaż. I teraz zastanawiam się, które okna najlepiej wybrać. Czy ponownie zakupić drewniane (bardzo podoba mi się wygląd okien drewnianych), czy lepiej pcv albo aluminiowe, jak myślicie? Myślałem, że zakupić te okna: ekoplast, bo czytałem o tej firmie mase pozytywnych opinii, ale nie jestem pewien. Jak uważacie, lepiej pozostać przy drewnianych, czy zdecydować się na okna PCV?

ODB
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 25 lut 2016, 11:42
Re: Okna Kraków

autor: ODB » 29 cze 2016, 11:32

Każdy z tych materiałów na okna może być szczelny,wszystko zależy od tego jaki budżet posiadasz,akurat oknami zajmujemy się na co dzień,więc chętnie doradzimy i pomożemy:)

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Okna Kraków

autor: insomnia » 29 cze 2016, 22:21

Mnie bardzo podobają się drewniane i nawet znalazłam takie u nich w firmie Stolbud. Zastanawiam sie właśnie nad tego typu oknami, ale jeszcze nie wiem co zrobię :)
i am who i am

Awatar użytkownika
marek82laszko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:31
Lokalizacja: Krakow
Re: Okna Kraków

autor: marek82laszko » 04 lip 2016, 10:28

W samym Krakowie okna, a także bramy i drzwi można uzyskać w firmie Wiśniowski z rabatem dostępnym na ich stronie.

ODB
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 25 lut 2016, 11:42
Re: Okna Kraków

autor: ODB » 13 lip 2016, 14:23

A mogą być to okna z Kielc? Akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc,podczas wyboru odpowiedniego profilu ,mamy w tej kwestii duże doświadczenie.

Awatar użytkownika
patrykp
Aktywny
Aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 16 cze 2014, 8:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Okna Kraków

autor: patrykp » 13 gru 2016, 15:33

patrykp pisze:Jakie okna wybrać najlepiej? Plastikowe, aluminiowe, czy drewniane? Do tej pory miałem okna drewniane, ale przestały być szczelne. Prawdopodobnie przez zły montaż. I teraz zastanawiam się, które okna najlepiej wybrać. Czy ponownie zakupić drewniane (bardzo podoba mi się wygląd okien drewnianych), czy lepiej pcv albo aluminiowe, jak myślicie? Myślałem, że zakupić te okna: ekoplast krakow, bo czytałem o tej firmie mase pozytywnych opinii, ale nie jestem pewien. Jak uważacie, lepiej pozostać przy drewnianych, czy zdecydować się na okna PCV?


mały update!

po pierwsze, dziękuję wszystkim za porady i rekomendacje :)
po drugie, już jak widać trochę czasu zleciało i okna wymienione! zdecydowałem się na drewniane - jednak zamiłowanie do "klasyki" i naturalnych rozwiązań wzieło górę :) panowie z ekoplastu mi doradzili no i dobrze zakonserwowane okna wstawili ekspresowo :D jestem bardzo zadowolony, są szczelne a teraz zobaczymy jak poradzą sobie z nadchodzącą zimą, będe pisać! :)

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Okna Kraków

autor: robertkrajcarz » 16 kwie 2018, 10:06

Nie narzekam na Okno Plus i ich obsługę, w Krakowie mają swoich salonów sprzedaży dużo, na oknoplus.com.pl są podane adresy. Okna są świetne, lekko się zamykają, wentylacja działa bezawaryjnie.

Marek.s84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 94
Rejestracja: 23 lut 2018, 8:50
Re: Okna Kraków

autor: Marek.s84 » 24 kwie 2018, 9:10

Z Krakowa to polecam sprawdzić ofertę CB Aluminium, gdyby ktoś poszukiwał dobrych okien aluminiowych. Akurat potrzebowałem do swojego domu dużych okien o dobrej termoizolacyjności i z tego co czytałem produkują jedne z cieplejszych okien na rynku. Mam je teraz w domu i potwierdzam, że komfort cieplny jest bardzo odczuwalny :)

dosu665
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2018, 17:52
Re: Okna Kraków

autor: dosu665 » 24 kwie 2018, 18:13

Zerknij na ofertę firmy Oknosystem z Krakowa. Jako jedni z nielicznych mają okna pasywne drewniano - aluminiowe.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Okna Kraków

autor: marek33 » 14 maja 2018, 10:09

Zamówiłem pcv Okno Plus i czekam na realizację jak na razie. Póki co jeśli chodzi o samą obslugę, ceny, stosunek do jakości to jestem zadowolony. Zamawiałem na Libertowie, obsługa pomocna, można było porozmawiać, dopytać. Na stronie oknoplus.com.pl jest ogólna strona marki, tutaj dużo piszą o detalach technicznych – przepuszczalności ciepła, izolacji akustycznej, przepuszczalności światła i tego typu.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Okna Kraków

autor: pawelszabla » 14 wrz 2018, 10:11

Duży wybór okien energooszczędnych ma OknoPlus w Krakowie, polska firma, robią stolarkę od wielu lat jeszcze pamiętam że moi rodzice swego czasu u nich robili zamówienie na nowe plastiki. Polecam zwłaszcza salon na Libertowie, tego na Pasterniku nie znam, ale mój znajomy tam zamawiał i też sobie chwalił poziom obsługi.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Okna Kraków

autor: miki789 » 27 gru 2018, 9:31

W Brzesku potrafią fajnie indywidualnie dobrać okna w Fachowcu (sprzedają tutaj rzeczy od OknoPlus). Świetna obsługa, rzetelne podejście, a nie tak jak w innych sklepach gdzie byłem, że byle szybko sprzedać, skasować i do widzenia. Tutaj faktycznie dobierają okna pod obiekt, pod warunki, pod zastosowanie i też budżet klienta.

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Okna Kraków

autor: jeremi_ » 24 lut 2019, 19:16

Ja też rozglądam się właśnie za dobrymi jakościowo oknami do nowego domu. Póki co najbardzoej wpadła mi w oko oferta firmy oknakrakow.pl. Rozsądne ceny, dość szybka realizacja zamówień i świetny kontakt z doradcami. Można liczyć na indywidualne podejście do klienta i kompleksową realizację usług.

alinanova
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2019, 10:12
Re: Okna Kraków

autor: alinanova » 30 maja 2019, 9:00

Warto poszukać tanich okien, również w okolicy Krakowa. W Hebdowie niedaleko Krakowa jest firma Bakar, która specjalizuje się w stolarce okiennej. Byli bezkonkurencyjni cenowo w czasie kiedy kupowałam okna do swojego domu.

Arek38
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 12:10
Re: Okna Kraków

autor: Arek38 » 26 sie 2019, 13:05

Jeśli chodzi o Kraków polecam wam wizytę w salonie Super Drzwi - super obsługa i szybki montaż. Ja wybrałem Prime (wykonane z PVC) - mają bardzo dobrą izolację dźwiękową i cieplną.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów