Ozonowanie - likwidacja niepożądanych zapachów, dezynfekcja

Ceny materiałów budowlanych zależą od różnych czynników i mogą się od siebie różnić. Jak znaleźć najlepsze połączenie jakości i ceny? Czy warto zastąpić dany materiał tańszym? To ważne pytania w czasie budowy i remontu. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

O3zone
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2009, 23:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Ozonowanie - likwidacja niepożądanych zapachów, dezynfekcja

autor: O3zone » 13 wrz 2009, 21:05

Witam,
Pragnę przekazać informację dla osób borykających się z różnego rodzaju nieprzyjemnymi zapachami. Ozonowanie to ekologiczna metoda mogąca rozwiązać Wasze problemy.

Przemek

autor: Przemek » 14 wrz 2009, 10:08

na jak długo taki zabieg wystarcza?

O3zone
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2009, 23:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

autor: O3zone » 06 paź 2009, 9:58

Przemek pisze:na jak długo taki zabieg wystarcza?


To zależy czego się pozbywamy, jeśli jest to np zapach zasikanych przez kota ścian to do kolejnego zasikania :) a poważnie zapachy znikają całkowicie i ich powrót zależy tyko i wyłącznie od intensywności ponownego zasmrodzenia, czyli jak wiele się pali papierosów etc.

niucha13
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2010, 12:04
Lokalizacja: lublin
Kontaktowanie:
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEK

autor: niucha13 » 22 lut 2010, 12:18

Witam!! Zajmujemy się profesjonalnym ozonowaniem budynków,samochodów,basenów. Jesteśmy przedstawicielem na Polskę wsch. i płd. producenta profesjonalnych generatorów ozonu (żadna chińszczyzna!!!).

Przemek
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEK

autor: Przemek » 23 lut 2010, 18:44

ciekawy jestem czy jest duże zainteresowanie tym zagadnieniem

ozo3
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2010, 8:56
Lokalizacja: Parczew, Lublin, okolice
Kontaktowanie:
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEK

autor: ozo3 » 20 lip 2010, 12:47

Zainteresowanie jest jednak jeszcze większość nie jest do tej metody przekonana bo jej nie zna! Normalne - ja za to zachęcam :-))

Witam, chciałbym również zachęcić ofertą ozonowania - dezynfekcji czy usuwania uporczywych zapachów – nowe technologie – nowe możliwości!!!

animka
Aktywny
Aktywny
Posty: 264
Rejestracja: 09 gru 2013, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEK

autor: animka » 12 lut 2014, 7:35

ja kiedyś zamówiłam ozonowanie dywanów bo mój synek zrobił kupkę i ni jak się nie dało tego wywabić - i o dziwo po czyszczeniu karcherem i ozonowaniu dywan wrócił jak nowy :) znów moja ciotka po remoncie ciągle miała średni zapach w domu taki niby kurz, coś takiego chemicznego i wiem że w Wawie zamawiała firmę która się zamkneła i ozonowała cały dom :) to była chyba ta www.greenstyle.com.pl bo z tego co mówiła o nich zapamiętałam najbardziej że oczyszczają mieszkania również po zgonach ;)

62miko
Aktywny
Aktywny
Posty: 286
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:40
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEK

autor: 62miko » 29 sty 2016, 15:04

A to trzeba zamawiać ozonowanie? Nie mozna samodzielnie tego robić?

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEK

autor: Zami » 29 sty 2016, 15:12

Wiesz co... można, ale musiałabyś zaopatrzyć się w generator ozonu taki jak tu http://ozongenerator.pl/ To się w sumie bardziej opłaca bo ciągłe zamawianie ozonowania trochę kosztuje a tak zapłacisz jednorazowo za generator i masz problem z głowy. Ja zamawiałam ozonowanie raz po remoncie. Kurz, pył i zapach farby był wszędzie a mnie bolała głowa. Po ozonowaniu wszystko zniknęło.

malfred
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2016, 19:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEK

autor: malfred » 03 lut 2016, 19:52

62miko możesz samodzielnie wykonać ozonowanie jak masz ozonator jeśli nie masz ozonatora lub nie opłaca się Tobie kupować ozonatora to zainteresuj się wynajmem jak jesteś z Piotrkowa Trybunalskiego lub okolic to zainteresuj się ofertą z tej strony http://ozonowanie-piotrkow.pl/
siema

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEKCJA

autor: Arinue » 09 cze 2016, 22:43

Ja ozonuję w klinice ze względu na roztocze - taka usługa bardzo dobrze daje sobie radę, wiec jak ktoś jest alergikiem ale dywany chce mieć, to polecam ;) Ceny nie są wysokie jak za taki komfort ;)

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEKCJA

autor: adam_krakow » 15 cze 2016, 22:17

Polecam ozonowanie, faktycznie można trafić na firmę z fajnymi cenami za takie usługi, jak wyżej ;) Z zapachami problem powinien ustąpić, to jest chyba jedna z najpopularniejszych metod właśnie na wszelakie zapachy psa czy dywanu, który nie wysuszył się sam i teraz śmierdzi

felicja64
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:02
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEKCJA

autor: felicja64 » 28 cze 2018, 22:17

Wiem, że firma http://www.gzddd.pl/oferta/dezynfekcja.html zajmuje się dezynfekcją. Mają w ofercie różnego rodzaju usług, dezynfekują mieszkania, domy, lokale, zakłady produkcyjne itp., pracują przy użyciu nowoczesnych sprzętów oraz środków chemicznych. Warto wziąć ich pod uwagę.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEKCJA

autor: luiza82 » 21 wrz 2018, 13:35

Warto zainwestować w porządny generator ozonu. To super rozwiązanie. Mi udało się kupić w atrakcyjnej cenie u www.bitom.com.pl/sklep/. Jestem bardzo zadowolona.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: OZONOWANIE - LIKWIDACJA NIEPOŻĄDANYCH ZAPACHÓW, DEZYNFEKCJA

autor: omel33 » 12 kwie 2019, 15:52

Słuchajcie, jeśli pojawia sie taki problem to moim zdaniem najlepiej jest zwrócić się z nim do profesjonalnej firmy. Na przykład w kwestii dezynfekcji polecałbym wam firmę DDD Usługi. Na prawdę się na tym znają i sądzę, że szybko i sprawnie poradzą sobie z waszymi problemami.


Wróć do „Ceny materiałów budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów