Wąski dojazd na ogrodzoną działkę - kupować?

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mistmist
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2016, 15:03
Wąski dojazd na ogrodzoną działkę - kupować?

autor: mistmist » 12 cze 2016, 15:19

Witam serdecznie,

Znalazłam urokliwą działkę do kupienia, ok. 870m.kw. Wszystko wygląda super tylko martwi mnie wąski wjazd na działkę - budowlane minimum 4m. oraz usadowienie działki pomiędzy innymi, już ogrodzonymi na stałe działkami. Droga do działki (tylko do tej jednej), długości ok. 50m także ma 4m...
Czy fakt, iż działka jest stosunkowo niewielka, kręty wąski dojazd oraz jedyny - 4-metrowy dostęp do drogi, budzi moje obawy, na ile to wszystko razem zakłóci przyszła budowę domu? Może poniszczyć ogrodzenie sąsiadów? Dom będzie nieduży, niemniej samo poruszanie się ciężkiego sprzętu wydaje się mi, nieobeznanej, dość kłopotliwe.
A działka naprawdę ładna.
Obawy mam słuszne czy wymyślam?
Bardzo proszę o radę i z góry dziękuję.

Tobero
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 maja 2016, 8:02
Re: Wąski dojazd na ogrodzoną działkę - kupować?

autor: Tobero » 15 cze 2016, 12:01

NIe wiem, czy warto. Potem będziesz sie przez to męczyć całe życie, bo za wąski dojazd...


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów