Okazje cenowe

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

LucasoS
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2016, 12:57
Re: Okazje cenowe

autor: LucasoS » 02 maja 2016, 12:59

a jeśli chodzi o materiały budowlane to jest co liczyć na jakieś promocje czasowe?

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Okazje cenowe

autor: rozalia » 19 maja 2016, 10:10

Pewnie i można, ale przy tym trzeba się po prostu dowiadywać na bieżąco, bo każda firma może inaczej rozkładać promocje i mogą one inaczej wyglądać. Trzeba się po prostu rozglądać.

Monika86
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2016, 13:37
Re: Okazje cenowe

autor: Monika86 » 25 maja 2016, 13:42

Ja dwa miesiące temu zostałam mamą, więc teraz to jestem dosłownie głodna jakiś promocji i okazji, bo utrzymanie dziecka niestety kosztuje i to nie mało :/ Siłą rzeczy przerzuciłam się na zakup przez net, bo nawet mimo wysyłki wychodzi taniej, niż jakby się kupowało w sklepie stacjonarnym. Mój ulubiony z rzeczami dla dzieci to http://bejbi.eu/pl/13-wozki-dzieciece, a poza tym ciuchy ciążowe (jeszcze przed porodem) kupowałam na Allegro. Teraz w sumie ograniczyłam się już tylko do tego Bejbi bo wychodzi najtaniej przy zachowaniu w miarę dobrej jakości artykułów :) :) :) .


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

Gotowe projekty domów