Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Bartosz Wisniewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2015, 11:14
Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

autor: Bartosz Wisniewski » 05 lut 2015, 11:26

Producent mebli kuchennych biurowych gabinetowych łazienkowych szafy garderoby na rynek całej polski nawiąże współprace ze studiami meblowymi, jak również realizuje indywidualne zamówienia klienta bardzo korzystne ceny.
kontakt:

Bartosz Wiśniewski

Sales Manager

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garder

autor: KamilaMeble » 13 mar 2015, 12:10

Jeżeli mowa tutaj o meblach do gabinetu czy biurowych,to warto zerknąć także do nas,ponieważ teraz mamy szeroki wybór,oczywiście nie mogą być to meble metalowe bo to kompletnie mija się z celem,przede wszystkim jakość oraz wygoda.

felicjan
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 18 mar 2015, 11:52
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garder

autor: felicjan » 26 mar 2015, 12:15

Takie meble bardziej kojarzą mi się z garażem czy warsztatem.

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garder

autor: szmeraczka » 26 mar 2015, 22:46

Każdy ma inny gust. Mi osobiście podobają się takie meble jak tutaj - Meble kare - www.lofthe.pl. Z jednej strony ekstrawaganckie a z drugiej stylowe i ekskluzywne.

proca
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2015, 15:00
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

autor: proca » 09 kwie 2015, 14:46

Wykonujemy wszelkie typu meble na wymiar zarówno kuchenne, łazienkowe, biurowe jak i szafy wnękowe i garderoby. Specjalizujemy się te w szkle, a takie połączenie wygląda super w nowoczesnych wnętrzach. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą:
http://www.proca.com.pl/pl/oferta/meble-i-zabudowy

domartstyleu
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:55
Kontaktowanie:
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garder

autor: domartstyleu » 22 kwie 2015, 12:45

A u nas znajdziecie szeroki wybór krzeseł oraz fotele. Idealne do kuchni, salonu, a także biura

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garder

autor: tyga33 » 23 kwie 2015, 8:22

Ciekawe meble socjalne oferuje sklep Limesto ( www.limesto.pl). Do tej pory tylko raz od nich kupowałem (szafka na ubrania) ale było w porządku. Nie trzeba czekać tygodniami na dostawę, załatwiają to zdecydowanie szybciej.

Górski Leszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2015, 21:40
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garder

autor: Górski Leszek » 28 maja 2015, 22:41

Zajmuję się produkcją MEBLI NA WYMIAR już 10 lat,
w szczególności to meble kuchenne głównie lakierowane,
szafy, garderoby, zabudowa wnęk i meble łazienkowe.
Przy ich tworzeniu używam tylko porządnych materiałów
i gwarantuję ich solidne wykonanie.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub na maila.
Wystarczy wysłać na maila poglądowy odręczny rysunek interesującego Państwa
mebla, podać jego wymiary, w przybliżeniu i krótko napisać o oczekiwaniach względem jego
wyposażenia i pożądanych akcesoriów a w ciągu 24 h zrobię jego wycenę.
Zainteresowanym mogę przesłać na maila swoje dotychczasowe prace,
gwarantuję spełnienie oczekiwań, każdy będzie zadowolony.
Górski Leszek tel. 690016610
mail gorski.furniture@gmail.com.
Wykonuję meble na wymiar, głównie kuchnie i szafy, ale także zabudowę wnęk, meble pokojowe, biurowe do salonu

matig
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 wrz 2015, 21:15
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

autor: matig » 22 mar 2016, 22:12

Znajomy organizując swój warsztat samochodowy, komplet mebli metalowych zakupił w sklepie internetowym http://www.limesto.pl/ . Kupił tam stół warsztatowy, szafki metalowe na narzędzia, szafki ubraniowe i trochę innych mniejszych szafek. Zadowolony z jakości, terminowości dostawy i że wszystko udało się mu kupić w jednym miejscu.

Skeliph
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 05 kwie 2016, 18:55
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

autor: Skeliph » 07 kwie 2016, 19:40

matig pisze:Znajomy organizując swój warsztat samochodowy, komplet mebli metalowych zakupił w sklepie internetowym http://www.limesto.pl/ . Kupił tam stół warsztatowy, szafki metalowe na narzędzia, szafki ubraniowe i trochę innych mniejszych szafek. Zadowolony z jakości, terminowości dostawy i że wszystko udało się mu kupić w jednym miejscu.


Ja też kupiłem na http://www.limesto.pl/ ! Bardzo polecam ten sklep, meble zostały wykonane w 2 miesiące (duże zamówienie) i jestem bardzo zadowolony. Każdy mnie pyta gdzie zakupiłem takie meble.

Awatar użytkownika
Szin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2016, 17:40
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

autor: Szin » 16 maja 2016, 18:01

Nikt tu nie wspomina o Wrocławiu a moim zdaniem warto polecić Grupę interio, bo wykonują fajne aranżacje na wymiar. Tutaj przykładowe projekty kuchni jakie wykonali: http://www.grupainterio.pl/galeria/2/ moi rodzice obecnie są na etapie wyboru firmy która zrobi im zarówno kuchnię jak i łazienkę, ale z tego co wiem zasięgnęli opinię od znajomych i sporo osób im właśnie Grupę Interio poleca, jeśli chcą mieć nowocześnie i ładnie wykonane wnętrza. Może też się ktoś skusi ;)

Anna87
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 13 maja 2015, 21:27
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

autor: Anna87 » 17 maja 2016, 8:55

Szin pisze:Nikt tu nie wspomina o Wrocławiu ...)

Jak to nikt nie wspomina! :) We Wrocławiu meble na wymiar, zabudowy itp. przy okazji kompleksowych remontów to specjalność firmy ModernBud. Mają własną stolarnię i biuro projektowe. Meble biurowe i gabinetowe to raczej Tekaro na Bielanach chyba, że zależy komuś na designerskich egzemplarzach. Wtedy warto odwiedzić Homeware Outlet na Fabrycznej albo dział z meblami w ich sklepie internetowym . Znane europejskie firmy designerskie, końcówki krótkich serii. Zazwyczaj pojedyncze egzemplarze więc oferta stale się zmienia i trzeba często zaglądać. Do tego kupiłam suszarkę do rąk do domu https://pcz.com.pl/kategoria/suszarki/suszarka-do-rak/ A CO! Ale warto :)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2016, 11:50 przez Anna87, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Anka

Anna Bliska
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2016, 23:02
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

autor: Anna Bliska » 31 maja 2016, 13:55

Meble biurowe ma firma Projekt Mebel. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana. Dopasowują projekty do indywidualnych potrzeb klienta.

Marek1988r
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 8:50
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

autor: Marek1988r » 03 kwie 2017, 8:51

Ja jestem bardzo happy z biurek i szafek jakie mi do firmy sprzedał sklep Limesto – http://limesto.pl. Na zdjęciach już sporo było widać, ale wiadomo że jak się zamawia zdalnie to zawsze jest ten element niepewności czy produkt na żywo też będzie oki. Meble są faktycznie dobre, porządnie zrobione z wysokiej klasy metalu. Także ich produkty mogę polecić, a mają ich wyjątkowo sporo na swojej stronie.

SMeble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2018, 11:13
Kontaktowanie:
Re: Kuchnie meble biurowe gabinetowe łazienkowe szafy garderoby

autor: SMeble » 12 mar 2018, 12:05

Prawidłowa aranżacja biura to połowa sukcesu. Miejsce naszej pracy powinno być zaprojektowane tak, by każdemu było wygodnie i od siebie polecamy biurowe meble metalowe, które można znaleźć w naszej ofercie [więcej informacji poprzez PW] . Warto postawić na funkcjonalność, a tego rodzaju meble cechuje ponadprzeciętna funkcjonalność.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów