Kołnierz uszczelniający do okna ORTIS ,Pomocy?

Szukasz odpowiednich okien dachowych, a wybór jest tak duży że jest Ci ciężko się zdecydować? Nie wiesz czym się kierować przy wyborze okien, na jakie parametry zwrócić uwagę? okna dachowe drewniane czy PCV?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

wojwojtek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2016, 19:17
Kołnierz uszczelniający do okna ORTIS ,Pomocy?

autor: wojwojtek » 15 mar 2016, 21:59

Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów
Mam dwa okna dachowe ale niestety bez kołnierzy uszczelniających, dodatkowo nie jestem w stanie stwierdzić na 100% jaki jest tych okien producent ale po przewertowaniu internetu chyba to firma Ortis. wymiary okna to 75x120cm. Czy istnieje możliwość dokupienia i gdzie kołnierzy uszczelniających do tych okien?
Z góry dzięki za odpowiedz.
[img][img]http://obrazki.elektroda.pl/5480862500_1458075080_thumb.jpg[/img][/img]

JanekC
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 433
Rejestracja: 27 lut 2013, 0:11
Re: Kołnierz uszczelniający do okna ORTIS ,Pomocy?

autor: JanekC » 29 kwie 2016, 20:44

Popytaj u samego źródła, tak jak u producenta. Skontaktuj się z dystrybutorem tych okien, oraz montażystą, który ma doświadczenie z tą marką. Pamiętaj, że okno dachowe od początku jest stosunkowo trudno zamontować, a robiąc to w sposób jaki Ty teraz potrzebujesz naprawdę konieczny jest sprawdzony, dobry montaż.

mareczek.leb
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwie 2016, 9:21
Re: Kołnierz uszczelniający do okna ORTIS ,Pomocy?

autor: mareczek.leb » 12 maja 2016, 9:19

Pracuję w branży okiennej i szczerze powiem, że z mojego doświadczenia najlepsze okna oferuje firma OKNO KONCEPT, chodzi mi głównie o produkty od oknoplast.

groninpbm
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 wrz 2016, 8:30
Re: Kołnierz uszczelniający do okna ORTIS ,Pomocy?

autor: groninpbm » 29 wrz 2016, 8:56

Warto wybrać jeden z tych droższych.


Wróć do „Okna dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów