Zakup telewizora

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

yuliarotka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 72
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:20
Lokalizacja: Warszawa
Zakup telewizora

autor: yuliarotka » 25 mar 2016, 15:58

Witam Forumowiczów. Piszę, bo chcę kupić jakiś fajny telewizor do salonu i podłączyć go do kina domowego. Mam na to 7 tysięcy złotych i chciałabym je jakoś zainwestować. Co wybrać i czym się kierować? Ekran, matryca, dźwięk, design, sterowanie?

MeduzaD
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 04 cze 2013, 9:04
Lokalizacja: Śląsk
Re: Zakup telewizora

autor: MeduzaD » 29 mar 2016, 9:06

Podaj więcej informacji:

Jak duże jest pomieszczenie,
Jaka odległość będzie do telewizora.
i wszystko inne..

Za taką kwotę to można mieć faktycznie każdy model na rynku. Może jakiś sprzęt z ambilightem?

Perła89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 85
Rejestracja: 14 mar 2016, 20:31
Re: Zakup telewizora

autor: Perła89 » 29 mar 2016, 9:17

Kupuj 4k, zakrzywiony i duży, jak masz tyle hajsu to nie ma co oszczędzać jedz do jakiegoś sklepu i tam sie wszystkiego dowiesz.

dekoes
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 95
Rejestracja: 02 lut 2016, 17:56
Kontaktowanie:
Re: Zakup telewizora

autor: dekoes » 29 mar 2016, 14:25

A mam pytanie - jak się ogląda zakrzywiony telewizor z ostrego kąta widzenia?

taczkowaty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 08 lis 2015, 12:40
Re: Zakup telewizora

autor: taczkowaty » 30 mar 2016, 20:26

Generalnie wszystko to, o czym wspomniałaś ma znaczenie: począwszy od obudowy, poprzez matrycę. Telewizor z kiepską matrycą nie spełni Twoich oczekiwań, telewizor buczący czy dygocący się również. Za tę kasę możesz sobie kupić philipsa, np. jakiś z serii 4k uhd z serii 7600, poczytaj sobie o nich. Mają ambilight dodatkowo, co według mnie wieczorem wygląda idealnie.

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: Zakup telewizora

autor: stix » 25 kwie 2016, 22:24

Perła89 pisze:Kupuj 4k, zakrzywiony i duży, jak masz tyle hajsu to nie ma co oszczędzać jedz do jakiegoś sklepu i tam sie wszystkiego dowiesz.


zgadzam się. w takiej kwocie co podajesz możesz kupić bardzo fajny telewizor 4k. Jeśli chodzi o tę funkcję to wszelkie info masz tutaj http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystk ... -uhd.bhtml . ogólnie rzecz biorąc to jest zakup przyszłościowy, wkrótce zaczną wychodzić gry i filmy w 4k, więc się przyda niezaprzeczalnie

mimiona
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2016, 19:43
Re: Zakup telewizora

autor: mimiona » 26 kwie 2016, 22:30

Warto wydawać tyle pieniędzy i kupować zakrzywione telewizory? od jakiej kwoty można kupić już porządny?

faleos
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:48
Re: Zakup telewizora

autor: faleos » 30 kwie 2016, 16:24

taczkowaty pisze:Generalnie wszystko to, o czym wspomniałaś ma znaczenie: począwszy od obudowy, poprzez matrycę. Telewizor z kiepską matrycą nie spełni Twoich oczekiwań, telewizor buczący czy dygocący się również. Za tę kasę możesz sobie kupić philipsa, np. jakiś z serii 4k uhd z serii 7600, poczytaj sobie o nich. Mają ambilight dodatkowo, co według mnie wieczorem wygląda idealnie.


Super sprzęt. Ambilight – dla mnie magia. Sprzęt do domu naprawdę mega elegancki.

Awatar użytkownika
Asia_K
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 27 paź 2015, 15:11
Re: Zakup telewizora

autor: Asia_K » 11 maja 2016, 12:07

a ile cali potrzebujesz?
my mamy zakrzywiony, 50 cali, jest bardzo fajny :)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości

Gotowe projekty domów