Antena satelitarna - jak załozyć

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Baltazar
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 gru 2014, 20:52
Antena satelitarna - jak załozyć

autor: Baltazar » 08 maja 2016, 20:52

Zbliżają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej więc najwyższy czas by kupić sobie nowy telewizor 4K. Do tego pewnie przydałaby się jakaś telewizja satelitarna. Myślałem by skorzystać z Polsatu bo u nich jest sporo sportu, a co najważniejsze mecze piłki nożnej i siatkówki. Podobno od dobrej anteny i odpowiednich przewodów zależy połowa sukcesu w jakości oglądania, szczególnie w pochmurne i deszczowe dni. Niestety w tym zakresie chyba skorzystam z fachowców - firmy Eltrox - http://www.eltrox.pl/tv-i-multimedia/te ... nteny.html . Nie wiem tylko jednak jaki typ anteny najlepiej się sprawdza. Czy ma być okrągła czy paraboliczna i jaki konwerter założyć bo chcę by dzieci w swoim pokoju mogły oglądać co innego niż ja. Może ktoś z was ma Polsat i mógłby podpowiedzieć szczegóły. Podobno ceny anten dochodzą nawet do tysiąca złotych, a niektóre mają podgrzewane czasze, czy coś. To podobno pomaga w czasie śnieżyc.

-_- greg
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1677
Rejestracja: 23 paź 2014, 9:27
Lokalizacja: internet
Re: Antena satelitarna - jak załozyć

autor: -_- greg » 09 maja 2016, 20:36

Nie oglądam TV,
Nie interesuje mnie sport,
Nie lubię czerstwych reklam.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów