Narzędzia malarskie

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Narzędzia malarskie

autor: Redakcja » 21 lip 2011, 11:46

Malowanie ścian wymaga określonej wiedzy na temat stosowanych technik, farb czy narzędzi. Przeczytaj temat >>
Redakcja

kora32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 21 lip 2011, 11:36
Narzędzia malarskie

autor: kora32 » 21 lip 2011, 11:46

Ceny pędzli można porównać na porównywarce budneo.pl i wybrać najtańsze:)

karola88
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 24 wrz 2014, 10:21
Kontaktowanie:

autor: karola88 » 28 sie 2015, 14:09

A czy narzędzia malarskie należałoby też dostosować do rodzaju farby? Bo nakupowałam mnóstwo różnych kolorów i rodzajów i teraz nie wiem, czy powinnam szukać innych wałków i pędzli do każdego. Marzył mi sie dom-obraz, a trafiłam na hurtownię, która prowadzi też sprzedaż detaliczną (http://www.heban.net/ - jakby ktoś z okolic krk był ciekawy) więc korzystając z okazji zrobiłam nieprzyzwoicie duże zakupy i teraz nie wiem, od czego zacząć;)

rakustefan
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 24 kwie 2015, 13:44
Re: Narzędzia malarskie

autor: rakustefan » 08 maja 2016, 18:16

Dobrze powiedziane: lepiej jest kupować narzędzia w miejscu, gdzie się kupuje farby. Słyszałem, że dobór złych narzędzi do rodzaju podłoza i farby sprawi, że efekt na ścianie będzie co najmniej komiczny… Ja kupowałem w Pigmentologii w Warszawie materiały do malowania i tam mi wszystko od a do zet dobrali, dzięki temu ściany i sufity wyglądają tak, ja powinny.

alexo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:08
Re: Narzędzia malarskie

autor: alexo » 30 maja 2016, 9:13

Wiesz co, mój kolega jest malarzem i zawsze chwalił sobie narzędzia http://festool-sklep.pl/. Narzędzia są super wykonane więc nie ma problemów z pracowaniem na nich. Warto zainwestować grosz więcej ale tym samym, oszczędzić na dodatkowych kosztach później!
Ostatnio zmieniony 14 cze 2016, 12:56 przez alexo, łącznie zmieniany 1 raz.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Narzędzia malarskie

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 30 maja 2016, 21:29

Szanowni Państwo,

dobrej jakości narzędzia malarskie są równie ważne, jak sama farba. Bez odpowiednich wałków, pędzli czy kuwet przeprowadzenie remontu lub wykończenia wnętrza jest trudniejsze do wykonania. Istotne jest także dopasowanie narzędzi malarskich do rodzaju farby oraz podłoża, które będzie malowane. Praktyczne porady na ten temat można znaleźć w artykule: [więcej informacji poprzez PW]

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

kewu
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2017, 15:48
Re: Narzędzia malarskie

autor: kewu » 01 cze 2017, 18:43

Ostatnio kupowałem fajne pędzle w promocji hipermarketu po 0,50zł sztuka :D
Ostatnio zmieniony 17 lip 2018, 10:59 przez kewu, łącznie zmieniany 2 razy.

AnnaHanna11
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 19 sie 2016, 0:02
Re: Narzędzia malarskie

autor: AnnaHanna11 » 24 wrz 2017, 21:54

My kupowaliśmy ostatnio przez internet, rh narzędzia, mają dosć spory wybór. Akurat były promocje, wiec też wyrwaliśmy w bardzo fajnych cenach. Do tego jakość naprawde dobra - niesttey nie jestem pewna, czy te za 50 gr są czegoś warte, chociaż cena robi wrażenie :P

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Narzędzia malarskie

autor: rozalia » 10 paź 2017, 12:17

W sklepach budowlano-remontowych raczej nietrudno akcesoria malarskie


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów