Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Beres
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2016, 12:02
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: Beres » 05 maja 2016, 8:28

mmm
Ostatnio zmieniony 05 maja 2016, 8:35 przez Beres, łącznie zmieniany 1 raz.

bionka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2016, 14:50
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: bionka » 05 maja 2016, 8:31

Ostatnio trafiłem na fajny sklep internetowy http://decorolka.pl Spory wybór ładnych mebli i dodatków.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: Jans » 06 maja 2016, 8:26

Z pewnością wybrałbym do tego jakieś panele szklane. Na www.druknaszkle.pl znajdziecie ofertę takich paneli szklanych, więc możecie ją przejrzeć jeśli tylko chcecie. Myślę, że bardzo dobrej jakości produkty tutaj znajdziecie, które w kuchni z pewnością stworzą piękny efekt.

groszeczkqa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 21 kwie 2016, 15:33
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: groszeczkqa » 06 maja 2016, 9:55

paneli szklanych nie dawałabym do kuchni retro tylko do kuchni nowoczesnej

Kamrat
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 24 lip 2014, 10:04
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: Kamrat » 07 lip 2016, 14:41

Dorzucę też kilka swoich dodatków. A nuż coś Ci wpadnie w oko. Znalezione przy szperaniu w sieci oczywiście. Myślę że wszystko pasowałoby stąd do jednego pomieszczenia ale może być też potraktowane jako osobne dodatki do odpowiednich aranżacji
Obrazek

Obrazek

Obrazek

anna_klew
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:50
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: anna_klew » 07 lip 2016, 15:59

Jeśli chodzi o styl i elegancję ponadto, aby rozświetlało wnętrze kuchni, to można by połączyć drewno ze stalą nierdzewną obecnie takie zestawienia są modne.

ladasamara
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:45
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: ladasamara » 08 lip 2016, 14:33

Do stylu retro pasują mi właśnie takie kolorowe akcenty. Myślę, że bardzo fajnie z nim współgrają. Dzisiejsza moda na minimalizm aż tak mnie nie przekonuje. Lubię jak wnętrza są trochę bardziej szalone i z pomysłem, a styl retro daje nam w tym względzie sporo fajnych możliwości. A tak przy okazji - skąd te niebieskie krzesła? Były może w innym kolorze?

Kamrat
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 24 lip 2014, 10:04
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: Kamrat » 11 lip 2016, 14:19

Te krzesła wzięłam akurat stąd: http://www.sfmeble.pl/krzeslo-klassiker-p-2004-10836. Widzę, że mają je też w różnych innych kolorach więc sobie zerknij. Jest fiolet, żółty, limonkowy, zielony, czerwony, czarne, białe, pomarańczowe, szare, brązowe i w jasnym drewnie więc trochę tych opcji jest

ladasamara
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:45
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: ladasamara » 12 lip 2016, 14:06

Właśnie widzę. Te żółte i pomarańczowe pasują do mojej kuchni więc wezmę je pod uwagę. Widzę że do 15 lipca mają jakieś promocje i te krzesła się na nie załapują więc zawsze trochę taniej

rakustefan
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 24 kwie 2015, 13:44
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: rakustefan » 02 sie 2016, 20:38

Ostatnio widziałem u znajomego między szafkami zrobił sobie panele szklane. Kuchnia jest cała biała, a natych panelach miał nadruk, takie zdjęcie nowego jorku. Robiła mu to firma Faza z Warszawy. Powiem wam, że wszystko było do siebie tak fajnie dopasowane i przemyślane. On jeszcze sobie dodał oświetlenie podszafkowe. Kuchnia retro, zrobiła na mnie wrażenie głównie za sprawą tych paneli.

Moonchild
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 kwie 2015, 22:07
Lokalizacja: Polska
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: Moonchild » 02 kwie 2017, 14:43

Meble retro w stylu francuskim czy angielskim ma Belbazaar. Ważne, że to solidne meble, porządnie wykonane, dokładnie wykończone. Mamy od nich witrynę z litego drewna, z metalowymi szprosami, wygląda to fajnie i oryginalnie.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: Arinue » 20 kwie 2017, 21:06

my oddalismy to w rece profesjonalistow z weloftdesign jestem zakochany w naszej kuchni i sami z zona bysmy tego tak nie zroili jak oni

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: MichalBudowniczy » 25 kwie 2017, 8:35

Także uwielbiam kuchnie retro.

Kacpeross
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2017, 9:49
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: Kacpeross » 26 kwie 2017, 9:54

Również jestem po remoncie tego pomieszczenia. Ja wybrałem meble do kuchni gorzów . Miałem zrobione wszystko na wymiar właśnie w retro stylu i była to moja koncepcja. Strasznie podobają mi się takie meble powiem szczerze , teraz planuję remont i wymianę mebli w salonie właśnie na taki styl.

KaktusJack
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2017, 10:19
Re: Kuchnia retro - jakie meble, dodatki?

autor: KaktusJack » 26 kwie 2017, 10:22

Do takiej kuchni warto byłoby wstawić też piekarnik elektryczny w stylu retro lub kuchenkę mikrofalową o podobnym stylu.

________________________
http://tertiumbusinesspark.pl/


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów