mieszkanie, Zielona Góra

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
mieszkanie, Zielona Góra

autor: Redakcja » 10 paź 2012, 7:14

Trzy pokojowe mieszkanie dla młodych ludzi z dzieckiem. Najważniejszym elementem było zagospodarowanie tak przestrzeni, aby schować jak najwięcej rzeczy. Powstało pomieszczenie przy kuchni, które zastępuje nam piwnicę. w niewielkiej sypialni wykorzystałam przestrzeń pod sufitem na szafki wiszące. mieszkanie utrzymane w jasnej tonacji. mieszkanie, Zielona Góra
Redakcja

agata17ko
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2012, 7:15

autor: agata17ko » 10 paź 2012, 7:14

Niezwykle przytulne pomieszczenie. Połączenie salonu, jadalni i kuchni w dzisiejszym budownictwie jest niezwykle popularne, a ta aranżacja pokazuje jak takie połączone pomieszczenia mogą być przytulne i jasne. Duże okna rozświetlają pokój, białe meble, nadają mu eleganckiego stylu. Na uwagę zasługują żółte krzesła przy jadalnianym stole, nadające życia i energii. Podoba mi się również gipsowe wykończenie sufitu, niezwykle finezyjne i delikatne wzory.

Awatar użytkownika
annishere
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 paź 2012, 19:14

autor: annishere » 11 paź 2012, 20:02

Jest modnie.Jest biel,soczysta zieleń,dobry panel na podłodze i wzmacniająca poczucie lekkości zasłona niczym mgiełka.Jest nowocześnie,jest ascetycznie ,jest pro ekologicznie i...to wszystko tworzy kolaż dostępnych na rynku katalogów meblarskich (ze wskazaniem na jedną dość popularną i u nas firmę rodem z dzikich i chłodnych landów,a legitymującą się połączeniem żółci i błękitu w logo).Aż ściska w żołądeczku i swędzi w paluszkach aby napisać: "ale to już było".

Awatar użytkownika
wojanika
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2012, 9:55

autor: wojanika » 19 paź 2012, 16:59

Nie czepiałabym się wykorzystania mebli,które pierwotnie przeznaczone być miały dla studentów i wyposażenia za małe pieniądze ich kawalerek,a stały się największą "hurtownią" mebli dla całych pokoleń polskich rodzin.Czepiałabym się jednej jedynej rzeczy-telewizora na ścianie z oknami. Okno to żywy obraz,telewizor-wtórny. Zbyt duża atrakcyjność okna spowoduje,że oglądający tv będzie czuł się "rozproszony".
Reszta poprawna.
wojanika

xecko110
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 13 paź 2010, 11:22
Lokalizacja: Rz-ów
Re: mieszkanie, Zielona Góra

autor: xecko110 » 26 mar 2014, 15:21

Bardzo ładne te projekty. Sam noszę się z zamiarem przerobienia czegoś u siebie :) Polecam link http://www.klikmapa.pl/domy-budynki-na-sprzedaz,woj-lubuskie,pow-zielona-gora,gm-zielona-gora,mi-zielona-gora.html

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: mieszkanie, Zielona Góra

autor: tyga33 » 05 maja 2016, 12:31

Ciężko mi powiedzieć czy jest to prawda ale z tego co słyszałme to najlepsze w Zielonej Górze jest osiedle Źródlane. Tyczy się to zarówno cen mieszkań jak i samych opłat za nie. Łap adres firmy która to osiedle budowała i posiada o nim więcej informacji: www.rajbud.pl .

agnesska27
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2016, 10:32
Re: mieszkanie, Zielona Góra

autor: agnesska27 » 29 cze 2016, 9:57

Ciekawe rozwiązania stosuje pani Ania Nowakowska - Manoryk, widzieliście jej projekty? Na stronie wypatrzyłam też, że zajmuje się też projektowaniem mebli... marzy mi się taki fotel wymyślony tylko dla mnie :D Gdyby ktoś szukał inspiracji to zachęcam http://www.prodecor.com.pl/, jest na co się napatrzeć. Podobno prodecor aranżuje też przestrzenie miejskie, czy coś w Zielonej Górze wyszło z pod ich ołówka?


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów