doradztwo prawne w Warszawie

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Baltazar
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 gru 2014, 20:52
doradztwo prawne w Warszawie

autor: Baltazar » 08 gru 2015, 11:34

Chciałbym polecić usługi prawne Kancelarii Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy http://www.lubasziwspolnicy.pl/specjali ... budowlane/ .
Specjalizują się oni między innymi w zagadnieniach dotyczących nieruchomości i inwestycji budowlanych. W szczegółach ich usługi prawne obejmują :
procesy budowlane, warunki zabudowy, pozwolenia na budowę i na użytkowanie
umowy deweloperskie
analiza podatkowa przedsięwzięć inwestycyjnych
umowy z generalnymi wykonawcami i podwykonawcami
ochrona praw autorskich architektów i projektantów wnętrz
optymalizacja podatkową inwestycji i zarządzania nieruchomościami
umowy o zarządzanie i administrowanie nieruchomościami
doradztwo prawne dla wspólnot mieszkaniowych
analiza podatkowa najmu
umowy najmu
postępowania eksmisyjnych

Poza Warszawą ich Kancelarie znajdują się w Łodzi i we Wrocławiu

maryniaksylwia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 gru 2015, 12:23
Lokalizacja: ApartmentBrokers.pl Warszawa
Kontaktowanie:
Re: doradztwo prawne w Warszawie

autor: maryniaksylwia » 10 gru 2015, 13:07

Witam :D

Gorąco Polecam jedna z najlepszych Kancelarii Budowlanych w Warszawie.

Pzdr :D

Sylwia Maryniak
Apartment Broker

ApartmentBrokers.pl Warszawa
[www.apartmentbrokers.pl] [/url]

skrobigrosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 09 gru 2015, 14:43
Re: doradztwo prawne w Warszawie

autor: skrobigrosz » 04 maja 2016, 17:50

Z prawem nie ma żartów. Znajomemu trafili się klienci z Ukrainy. Kupili sporo towaru za gotówkę. Wyszło tego coś koło 80 tyś złotych, w przeliczeniu na dolary. Dolary świeżutkie, prosto z banku. Nawet numery miały kolejne. Tak się ucieszył, że zapomniał o limicie gotówkowym transakcji. Teraz ściga go policja bo podlega nie tylko karze z fiskusa (wykroczenie karno - skarbowe), ale dokonał przestępstwa związanego z praniem brudnych pieniędzy i zapobieganiu terroryzmowi (Dz. U. z 2014 r. poz. 455 ze zm.). Nie handlował bronią ale kwiatami przywiezionymi z Holandii. Niestety prowadząc działalność gospodarczą musimy o tym pamiętać. Najlepiej po prostu mieć terminal, to nie są duże koszty. Ja mam konto biznesowe w Deutsche Banku i wiem że mogę spać spokojnie https://www.deutschebank.pl/klienci-biz ... zenia.html .

Tomek54535
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2016, 16:16
Re: doradztwo prawne w Warszawie

autor: Tomek54535 » 19 lis 2016, 16:25

A ja polecam pana Turowicza - dobry radca prawny, profesjonalista. Pomógł mi już kilkakrotnie. piotrturowicz.pl

Iwona64
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 12 lip 2017, 9:57
Re: doradztwo prawne w Warszawie

autor: Iwona64 » 17 lip 2017, 20:11

Ja potrzebowałam analizy umowy, którą przedłożył mi kontrahent, kilkukrotnie już przez własną ignorancję podpisałam umowy, których później żałowałam. Znajomy przedsiębiorca polecił mi Kancelarię Jacka Zielezińskiego http://www.radca-prawny.radom.pl . Mają fajne podejście do klienta, a dla mnie to jest ważne, jeśli nie najważniejsze. Kiedyś korzystałam z porady prawnej, chodziło o przygotowanie pisma procesowego, nieświadoma niczego zapłaciłam za pismo, które mogłabym sobie sama napisać z pomocą internetu, zostałam potraktowana przedmiotowo i wykorzystano moją niewiedzę. Z drugiej strony, raczej większość osób korzystających z pomocy prawnej nie ma należytej wiedzy, bo gdyby ją mieli to nie musieliby się nikogo radzić :) więc możliwość zaufania radcy prawnemu to coś najważniejszego!


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów