Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kalamandra
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2015, 15:05
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: kalamandra » 05 kwie 2016, 17:20

Świetne te gniazda podwieszane, ale niestety u mnie nie ma zbytnio jak coś takiego zamontować. Mała działeczka więc mam małego grill i zwykły stolik z krzesełkami. Ale zamiast w meble zainwestowałam w grilla. Na moim małym metrażu zatroszczyłam się o to, żeby chociaż nie dymił (bo nie ma gdzie uciekać od dymu) i mogę go polecić LotusGrill.

Albina07
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 29 sie 2012, 8:28
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: Albina07 » 13 kwie 2016, 15:27

Coś w tym jest , od posiadanego "metrażu" działki dużo zależy, a wiadomo jak powierzchnia nie jest duża, to nie ze wszystkim da się tak poszaleć, jak by się chciało.
Oglądamy sobie teraz różne meble ogrodowe, czytamy tez poradniki w temacie, jak z http://budujesz.pl/wiadomosc/krzesla-ogrodowe-jak-wybrac-jakie-najlepsze/551 - dla przykładu, ale ogólnie i tak dopiero w przyszłym sezonie coś nowego kupimy, bo na ten jeszcze spokojnie nam posłużą poprzednie meble.
No chyba, że nas coś oczaruje:)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2016, 18:50 przez Albina07, łącznie zmieniany 1 raz.

mikk
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 18 sie 2015, 8:39
Lokalizacja: Białystok
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: mikk » 13 kwie 2016, 15:50

My zostaliśmy obdarowani meblami ogrodowymi w takim stylu
http://www.e-ogrodek.pl/a/jakie-meble-d ... 6,0,7.html i są ok. Choć na krzesłach wygodnie siedzi się tylko szczupłym osobom ;)
Na początku bałam się metalowych elementów, ale trzeci sezon jest ok i to bez żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Obrazek
Budowanie twórcze jest :)

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: elizjusz » 14 kwie 2016, 12:07

ja z takich bardziej designerskich grillów polecam grill gazowy broilking . Ma najmniejsze przestrzenie między żeberkami , przez co jedzenie wam nie będzie wpadać pod ruszt . Poza tym my z mężem wybraliśmy taki grill ze względu na to ,ze chcemy sie zdrowo odżywiać a jak wiadomo jedzenie z takiego grilla jest o wiele zdrowsze niz z grilla węglowego.;)

mikk
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 18 sie 2015, 8:39
Lokalizacja: Białystok
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: mikk » 15 kwie 2016, 15:22

elizjusz pisze:ja z takich bardziej designerskich grillów polecam grill gazowy broilking . Ma najmniejsze przestrzenie między żeberkami , przez co jedzenie wam nie będzie wpadać pod ruszt . Poza tym my z mężem wybraliśmy taki grill ze względu na to ,ze chcemy sie zdrowo odżywiać a jak wiadomo jedzenie z takiego grilla jest o wiele zdrowsze niz z grilla węglowego.;)

A jak jest z bezpieczeństwem takich gazowych urządzeń. Mamy małe dzieci. W jaki sposób butla z gazem jest zabezpieczona przed ingerowaniem w nią i ewentualnym wyciekiem gazu, co wiadomo czym może grozić?
A może przy małych dzieciach powinniśmy postawić na grill elektryczny? Jedzenie z niego tez jest zdrowsze niż z węglowego.
Budowanie twórcze jest :)

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: elizjusz » 18 kwie 2016, 11:40

hej ;) słuchaj , tutaj butla jest w szafce , ponieważ te grille mieszczą w swojej szafce butlę 11kg ;)takze bez obaw ;)

luck_79
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 11 sty 2016, 13:03
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: luck_79 » 25 kwie 2016, 9:48

Miałem i grilla węglowego i elektrycznego. Węglak był bardzo kłopotliwy w użytkowaniu a elektryk ma dużą bezwładność tzn. długo się nagrzewa i długo stygnie. Spróbowałem gazowego grilla z Broil King. Rzuciłem się od razu na takiego za stosunkowo duże pieniądze z serii BARON . Dałem 2500 zł ( w promocji kupiłem taniej o prawie 1000) i już niechcę innego grilla. Możliwość regulacji temperatury jest wprost bezcenna. Butla mieści się w zabudowie. Bardzo wygodne rozwiązanie. Polecam. :D

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: Radekrak » 05 lip 2018, 12:29

Lubię wiosenne i letnie grillowanie, o ile rzecz jasna nie gryzą mnie komary i kleszcze trzymają się z daleka, a to niestety bardzo rzadko się zdarza. Niedługo mam wyprawić urodziny żony, jak sądzicie, będę musiał zainwestować w takie spreje mugga na komary? U nas na działce roi się od tych robaków..

marcel36
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2018, 16:44
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: marcel36 » 05 lip 2018, 16:52

Przejrzyj sobie opinie o sklepach meblarskich na opiniuj24.pl,
sam przy przeglądaniu odkryłem parę mniejszych
meblarskich sklepów, które cenowo są często o wiele przystępniejsze, krzesła i stolik, który kupiłem w jednym z takich sklepów wyszedł dużo taniej niż gdybym kupił w sieciówce.

FrankieeFran
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 05 paź 2017, 9:25
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: FrankieeFran » 22 gru 2018, 17:37

Po to się stawia domy z ogrodami żeby w lato moc sobie urządzić porządne grillowanie. Do tego jak zauważyliście konieczne jest wyposażenie się w wygodne meble ogrodowe. Na pewno warto wziąć pod uwagę meble ogrodowe aluminiowe, te również będą wytrzymałym wyjściem. Na stronce https://cloveris.pl/pl/c/Meble-aluminiowe/15 ja właśnie takie oglądam, zajrzyjcie tam również!

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: Nawrot00 » 11 cze 2019, 11:31

Ja mam zestaw mebli ogrodowych Parma, kupiony na stronie Hop-Sport.pl dużo siedzeń i stół całkiem duży. Wszystko nie zajmuje dużo miejsca, a można też się spokojnie pomieścić.

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: zlotykot » 03 kwie 2020, 9:27

Jeśli chodzi o zakup mebli ogrodowych to ja polecam sklep internetowy Ogrodolandia. Znajdziecie tam ogromny wybór wszystkiego, co może przydać się w ogrodzie - meble, donice, altany, paleniska, pergole. Sama niedawno zakładałam swój ogród i wyposażyłam go właśnie w Ogrodolandii. Warto zajrzeć.

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: vauseman » 18 cze 2020, 13:25

Wygoda przy wybieraniu mebli ogrodowych jest najważniejsza. Szczególnie jeśli mają z nich korzystać głównie osoby starsze. Takie komplety powinny być bezpieczne w użytkowaniu.

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: Kayac » 21 cze 2022, 13:00

Sama zastanawiam sie jakie wybrać, nie jestem przekonana do drewnianych...

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Meble ogrodowe - wygodne grillowanie

autor: Złotowłosa » 21 cze 2022, 13:18

Mi podobają się meble drewniane. Aktualnie mam akacjowe meble na tarasie. Są ok. Ale poprzednio na balkonie miałam tani sosnowy zestaw z marketu i też nie narzekałam. Ładnie zabejcowany w kolorze eukaliptusa przetrwał na balkonie kilka lat. Co dwa lata odnawiałam bejcą i był jak nowy. Zabrałam go do nowego domu i w czasie remontu służył jako tymczasowe siedzenie na budowie.
Spisałam go na straty. Ale po wykończeniu domu meble umyłam z kurzu, znów zabejcowałam i nadal mi służą!
Leżaki ogrodowe też mamy drewniane, łatwo się składają oraz mają kółeczka - zobacz sobie do Focus Garden:
Obrazek
Ogólnie to akacjowe są solidniejsze i jeśli zależy Ci na czymś na lata, polecam zainwestować właśnie w akacjowe :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości

Gotowe projekty domów