Zabezpieczenie balkonu (Gdynia)

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ernestKw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 11 lut 2014, 9:49
Zabezpieczenie balkonu (Gdynia)

autor: ernestKw » 11 lut 2016, 12:42

Witam,
Jestem mieszkańcem Gdyni. Jakiś czas temu miałem straszny problem z gołębiami oblegającymi mój balkon. Kupiłem siatkę zabezpieczającą.
Jednak po roku czasu zaczęła się ona odrywać od ściany, być może była źle zamontowana ( robiłem to sam). Zastanawiam się teraz nad zupełną zabudową balkonu. Czy w naszej okolicy znajdę kogoś, kto zajmuje się tego typu sprawami?
Bo jedyne co znalazłem to namiary na firmę alumark, działającą właśnie w okolicach mojego miejsca zamieszkania. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć coś o rzetelności tej firmy?
Pozdrawiam

Krzys34
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 26 wrz 2013, 10:30
Re: Zabezpieczenie balkonu (Gdynia)

autor: Krzys34 » 11 lut 2016, 13:32

Tak, firma ta robiła mi balustrady. Nie chciałem pierwszej lepszej firmy, gdyż jest to inwestycja na lata. Wybrałem więc Alumark. Pytałem paru znajomych i większość z nich polecało właśnie ją.
Mieli również całkiem niezłe opinie w sieci.

ernestKw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 11 lut 2014, 9:49
Re: Zabezpieczenie balkonu (Gdynia)

autor: ernestKw » 12 lut 2016, 12:10

Krzys34 pisze:Wybrałem więc Alumark. Pytałem paru znajomych i większość z nich polecało właśnie ją.


No dobrze, a czy możesz powiedzieć mi coś więcej o tej firmie Alumark? Jesteś zadowolony? Czy robota była zrobiona na czas?

admowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2014, 10:30
Re: Zabezpieczenie balkonu (Gdynia)

autor: admowski » 12 lut 2016, 13:12

Mam podobny problem z ptakami przesiadującymi na balkonie, więc też chętnie dowiedziałbym się co nieco na temat zabudowy balkonu. Więc ponawiam pytanie:

ernestKw pisze:No dobrze, a czy możesz powiedzieć mi coś więcej o tej firmie Alumark? Jesteś zadowolony?

Krzys34
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 26 wrz 2013, 10:30
Re: Zabezpieczenie balkonu (Gdynia)

autor: Krzys34 » 15 lut 2016, 11:45

Jak najbardziej... nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń co do solidności montażu. W zasadzie szykuje mi się koleje zlecenie dla nich, ponieważ ktoś musi poprawić mi rolety po "fachowcach", którzy doskonale... zepsuli powierzone im zadanie.
Polecam.

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Zabezpieczenie balkonu (Gdynia)

autor: urzędnik » 11 kwie 2016, 8:26

Też uważam że dobrym rozwiązaniem jest montowanie rolet. Całą automatykę znajdziecie tu http://www.nice.pl/#secondPage Firma Nice cieszy się bardzo dużym uznaniem, a ich rozwiązania są nowoczesne i łatwe w montażu. Warto też zapoznać się z innymi propozycjami.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów