PŁYTKI DO ŁAZIENKI

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Gosia1412
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2012, 20:39
Lokalizacja: Łódz
PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: Gosia1412 » 01 paź 2012, 21:13

Witam

Znalazłam płytki do łazienki kolekcja tender/way
są bardzo drogie wiem że w sklepach internetowych jest sporo taniej
co sądzicie o zakupach w takich sklepach

Mariusz1111
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2012, 21:18
Lokalizacja: Warszawa
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: Mariusz1111 » 01 paź 2012, 21:39

Witam

Kupuję w sklepach internetowych jest taniej można sporo zaoszczędzić
co do płytek to polecam ten sklep http://glazuraplytki.pl/
w tym sklepie kupił mój brat i polecił mi
bez problemów i szybko

LazienkiABC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 21 cze 2012, 16:52
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: LazienkiABC » 03 paź 2012, 12:23

Ogólnie rzecz biorąc zakupy w sklepach internetowych to bardzo dobry pomysł. Raz,że masz taniej,a dwa o wiele większy wybór. Przed zakupem sprawdź tylko opinie na temat danego sklepu,tak aby potem nie było rozczarowania.

szpachla
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2013, 23:22
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: szpachla » 06 sty 2014, 9:23

nie jestem za robienia takich zakupów przez internet. Lepiej jechać do salonu, dotknąć, zobaczyć te płytki w końcu nie będziesz ich zmieniał za pół roku więc muszą być dobrej jakości

koset
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2014, 9:38
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: koset » 31 sty 2014, 11:46

Witam serdecznie. Możesz śmiało robić zakupy przez internet. Kiedy urządzałem swoją łazienkę i kuchnię korzystałem z tego sklepu http://www.tuplytki.pl . Glazura i terakota wyszły mi dużo taniej niż w salonie stacjonarnym, a jakość towarów identyczna. Podejrzewam we wszystkich sklepach www jest podobnie. Z przesyłką też nie było problemu. Więc ogólnie to polecam taki rodzaj kupowania.

Kamil654321
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 02 lut 2014, 21:34
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: Kamil654321 » 02 lut 2014, 21:50

Tak to jest bardzo częste, ale moim zdaniem nie wygląda dobrze.

eurohome
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2013, 13:44
Kontaktowanie:
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: eurohome » 04 lut 2014, 9:20

Kupowanie płytek drogą online to duża wygoda - można bez wychodzenia z domu na spokojnie przejrzeć wszystkie wzory, przejrzeć gotowe aranżacje i co niezwykle ważne z punktu widzenia klienta porównać ceny z kilku sklepów.

Nasze płytki dostarczamy oryginalnie zapakowane, na paletach - dzięki czemy towar zawsze dociera do Klienta nienaruszony.

Gorąco zapraszam do naszego sklepu - bardzo duży wybór płytek i gotowych aranżacji i pomysłów
Obrazek

Awatar użytkownika
CARREA
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2014, 0:48
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: CARREA » 13 lut 2014, 13:47

Zapraszamy do naszego sklepu www.carrea.pl

Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości płytek ceramicznych głównie z Hiszpanii i Włoch. Istnieje możliwość wykonania wizualizacji. Wysyłamy także próbki płytek, więc klient przed zakupem może sam osobiście w domu ocenić czy dana płytka mu odpowiada.

Dokładamy wszelkich starań aby klient był jak najbardziej zadowolony z naszej obsługi.

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie wasze pytania.

Meble-Vega
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2014, 9:18
Kontaktowanie:
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: Meble-Vega » 17 lut 2014, 9:09

Na naszej stronie także znajdziecie szeroki wybór akcesoriów do wyposażenia swojej łazienki,zresztą sami sprawdźcie,a w razie pytań fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi:)

EwciaMax
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2014, 18:00
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: EwciaMax » 17 lut 2014, 18:10

CARREA pisze:Zapraszamy do naszego sklepu www.carrea.pl

Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości płytek ceramicznych głównie z Hiszpanii i Włoch. Istnieje możliwość wykonania wizualizacji. Wysyłamy także próbki płytek, więc klient przed zakupem może sam osobiście w domu ocenić czy dana płytka mu odpowiada.

Dokładamy wszelkich starań aby klient był jak najbardziej zadowolony z naszej obsługi.

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie wasze pytania.


Zamówiłam próbki i rzeczywiście dotarły do mnie, płytki piękne praktycznie jak na zdjęciach. Teraz nawet nie muszę ruszać się z domu żeby coś wybrać, ahhh co za wygoda !!! :)

neonista
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2014, 11:27
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: neonista » 21 lut 2014, 11:31

Materiały do remontu najczęściej kupuję w neo24, mają tam spory wybór, polecam każdemu.

kamil_24
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2014, 7:56
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: kamil_24 » 15 lip 2014, 8:29

Ja często kupuję w http://ceramik.info.pl/oferta-tygodnia/ tam mają spory wybór i spoko ceny. Własnie teraz planujemy remont łazienki i kupiliśmy wczoraj plytki i wszystko inne.

Foresta
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2016, 18:49
Kontaktowanie:
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: Foresta » 06 kwie 2016, 23:06

Płytki w necie za pół ceny to na pewno 3-cia klasa. Jak glazurnik zacznie układanie glazury może okazać się że fugi się nie schodzą i klops.

Bogusia33
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 10 mar 2016, 22:01
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: Bogusia33 » 07 kwie 2016, 0:34

Takie rzeczy mogą zdarzyć się nawet w stacjonarnych sklepach, więc należy skonsultować się z jakimś fachowcem który pomoże przy doborze odpowiedniego sklepu.

Foresta
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2016, 18:49
Kontaktowanie:
Re: PŁYTKI DO ŁAZIENKI

autor: Foresta » 09 kwie 2016, 0:18

Wykończenia wnętrz Warszawa moim zdaniem powinnaś pomysleć nad zakupem w sklepie w którym kupisz tylko płytki bo taki sklep ma płytki dobrej jakości. Kupując płytki na przykład w markecie możesz naciąć się na płytki układanie glazury Warszawa które będą niesymetryczne i później jak będzie je układał glazurnik to będzie mu ciężko je ułożyć a efekt nie będzie tak zadawalający jak przy układaniu płytek pierwszej klasy.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów