Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Intersell
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2015, 13:12
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: Intersell » 24 mar 2016, 11:19

Tego typu stron jest naprawdę bardzo wiele,wliczając oczywiście fora budowlane czy te dotyczące ściśle aranżacji,wykończenia wnętrz. Stamtąd zaczerpniemy wiele ciekawych pomysłów.

Pantera26
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 16 cze 2015, 18:20
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: Pantera26 » 25 mar 2016, 13:10

Ja zawsze szukam inspiracji na blogach wnętrzarskich, tam można znaleźć na prawdę dużo fajnych pomysłów.

jagu
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:59
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: jagu » 31 mar 2016, 8:48

Moja siostra teraz urządzała właśnie mieszkanie to szukała inspiracji na różnych stronach www. Np. trafiła na http://dario-stone.pl/blaty-kuchenne-1/ i od nich zamówiła takie blaty, które od razu zmieniły charakter kuchni.
urodzony optymista

biała_rakieta
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2016, 9:18
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: biała_rakieta » 31 mar 2016, 9:25

Ja polecam to, co ostatnio wygrzebałam: nowoczesne-mebloscianki.pl - fajne minimalistyczne meble :) a inspiracji szukam zawsze w googlech, na blogac - wpisuję jakąś frazę w google, daję grafikę i co mi się spodoba to sprawdzam. Na stylowi też mnóstwo pomysłów

Awatar użytkownika
sztajger
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 20 lis 2012, 23:23
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: sztajger » 31 mar 2016, 10:22

hmm pełno masz stron z inspiracjami. może najlepiej zrobisz jak znajdziesz odpowiedni styl w którym pragniesz urządzić mieszkanie i w takim kierunku idź.

HaDwao
Aktywny
Aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:54
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: HaDwao » 08 kwie 2016, 10:34

W zasadzie wybór masz szeroki,bo inspiracji możesz szukać niemal wszędzie,łącznie z forami oraz blogami,portalami dotyczącymi wyposażenia wnętrz. Proponuję zacząć od tutejszego forum :)

Baniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:44
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: Baniek » 10 kwie 2016, 8:35

dlatego ja polecam lazienkaplus.pl - sporo mają inspiracji, pomysłów...no i sam sklep jest też dobrze wyposażony - można spokojnie znalezć to czego się szuka, jest sporo oryginalnych elementów wyposażenia, których w markecie budowlanym się nie znajdzie!

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: urzędnik » 11 kwie 2016, 9:14

Jeżeli szukacie ładnych grzejników, czy podgrzewaczy wody, estetycznie wykonanych to zobaczcie tu immergas.com.pl
Immergas to firma która słynie z innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań. Są uznawani za najlepszych w branży grzewczej. Na światowym rynku istnieją 50 lat, do naszego kraju trafili 20 lat temu, Cieszą się uznaniem klientów.

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: szmeraczka » 19 kwie 2016, 14:34

Zdecydowanie w Internecie. To jest zbiór największej ilości inspiracji. Można szukasz na blogach, portalach typu pineterst, czy nawet na stronach firm jak http://stolbar.net.pl/

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: Złotowłosa » 25 kwie 2016, 12:07

W różnych miejscach. Głównie w sieci bo jest wiele blogów i stron, na których mozna podejrzeć sobie wiele pomysłów na dekoracje. Lubię również raz na jakiś czas kupić sobie gazetę wnętrzarską. 4 kąty albo pytanieomieszkanie. Fajne są róznież wnętrza ale trochę drogie.

Sporo fajnych aranżacji jest na stronie Dekoria

Jest to sklep ale co jakiś czas pojawiają się tam nowe kolekcje i można sobie podejrzeć zdjęcia.

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: valdeko » 26 kwie 2016, 11:04

A to ja szukam teraz inspiracji na remont łazienki i tak sobie szperam po internecie. Podoba mi się wykorzystanie w łazience granitu, to jest coś takiego: http://dario-stone.pl/realizacje/lazienki/ fajne i praktyczne rozwiązanie, do ładnej i przestronnej łazienki jest w sam raz.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: tyga33 » 26 kwie 2016, 15:10

Polecałbym panów Dębskich Miałem z nimi przyjemność współpracować przy projekcie mojego gabinetu stomatologicznego (specjalizacja ortodoncja). Projekt terminowy, nowoczesny, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Jestem zadowolony z kreatywnego podejścia i też ceny.

MartynaPalaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2016, 12:12
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: MartynaPalaczek » 04 maja 2016, 15:50

Ja korzystam z portalu homebook.pl, ale ciekawe inspiracje znaleźć mozna tez na blogach

Awatar użytkownika
Czerniczka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 24 lut 2016, 9:45
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: Czerniczka » 05 maja 2016, 7:23

Homebook jest niezłe. Lubię też Westwing, które ciekawie opisuje poszczególne style.

ghoul00
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 14 lip 2015, 11:24
Re: Gdzie szukać inspiracji do aranżacji wnętrz?

autor: ghoul00 » 05 maja 2016, 8:48

Przyłączam się do tematu. Żona mnie męczy i chce wymienić meble w domu. Spodziewamy się dziecka i małżonka szaleje i wszystko chce zmieniać. ;) Możecie polecić jakiś fajny sklep z meblami?


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów