Jaki materac do sypialni ?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

tomasz36
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:43
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: tomasz36 » 09 mar 2016, 11:25

Najczęściej ludzie wolą spać na miękkim, ale Twój wybór, Twoje plecy.
Co do samego pytania to ja jak wybierałem to spośród bonelowych i kieszonkowych materacy. Koniec końców zdecydowałem się na te drugie z http://www.urokdrewna.pl/materace-c-17.html

dekoes
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 95
Rejestracja: 02 lut 2016, 17:56
Kontaktowanie:
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: dekoes » 10 mar 2016, 16:34

tomasz36 pisze:Najczęściej ludzie wolą spać na miękkim, ale Twój wybór, Twoje plecy.
Co do samego pytania to ja jak wybierałem to spośród bonelowych i kieszonkowych materacy. Koniec końców zdecydowałem się na te drugie z http://www.urokdrewna.pl/materace-c-17.html

Nie mogę się zgodzić z tym spaniem na miękkim. Ja osobiście a także większość moich znajomych wolimy spać na materacach które są bardziej twarde niż miękkie...

Wojtas88
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 10 mar 2016, 21:54
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Wojtas88 » 12 mar 2016, 23:48

Polecam twardy materac, zdrowszy dla kręgosłupa i jak się człowiek przyzwyczai to nawet lepiej śpi :)

dekoes
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 95
Rejestracja: 02 lut 2016, 17:56
Kontaktowanie:
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: dekoes » 15 mar 2016, 12:32

Wojtas88 pisze:Polecam twardy materac, zdrowszy dla kręgosłupa i jak się człowiek przyzwyczai to nawet lepiej śpi :)

Też tak uważam zdecydowanie lepiej mi się śpi na twardym niż to miało miejsce wcześniej na miękkim.

Wojtas88
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 10 mar 2016, 21:54
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Wojtas88 » 22 mar 2016, 16:29

Z tego co zauważyłem to większość kobiet woli spać na miękkim.

Kazia77
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 10 mar 2016, 21:58
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Kazia77 » 30 mar 2016, 21:20

Musze przyznać rację, ja bardzo lubię mięciutkie łóżko. :)

maarcela29
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2016, 23:59
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: maarcela29 » 30 mar 2016, 22:52

Każdy coś innego lubi. Ja caly czas pozostaje wierna twardym materacom. Wczesniej mialam twardy i niedawno po remoncie wymienialam na podobny model Perdormire ze sklepu Serene. pewnie też przetrwa kilkanaście lat jak jego poprzednik

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Jans » 27 kwie 2016, 13:49

Najważniejsze, to chyba wybrać takie materace, które zapewniają dobry komfort i wygodę snu. Jeżeli chcecie, to możecie sprawdzić ofertę materacy w Natura Zone, oferta według mnie ciekawa, a materace mają bardzo dobrą jakość.

Bee
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2016, 13:58
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Bee » 10 maja 2016, 7:40

Z materacami jest często tak, że trzeba przetestować co najmniej kilka, zanim trafi się na taki, który w pełni odpowiada. Mnie swój wymarzony udało się znaleźć w sklepie http://heveamaterace.pl - świetnie się na nim śpi.

Kryst78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 09 mar 2016, 17:02
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Kryst78 » 11 maja 2016, 9:52

Materace są w kazdym markecie budowlanym idz i poszukaj.

OE_Sembella
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2016, 12:17
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: OE_Sembella » 24 maja 2016, 12:56

Witam, dobrze dobrany materac zapewni zdrowy i komfortowy sen. Jedni wolą materace bardziej miękkie inni bardziej twarde, ważne by nie były za miękkie i nie za twarde, ponieważ może to skutkować problemami z kręgosłupem i krążeniem. Ważne by dobrać materac też do wieku, stanu zdrowia, także do tego w jakiej pozycji najbardziej lubimy spać. Na naszej stronie internetowej znajduje się konfigurator, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie. http://sklep.sembella.pl/
W razie pytań jestem do dyspozycji,
Online Ekspert marki Sembella

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: ostrow » 29 maja 2016, 15:37

śpię na materacu spręzynowym sembella, który jest wygodny i ma odpowiedni poziom twardości

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Tomko43 » 31 maja 2016, 21:00

Według mnie najlepiej sprawdzić materac na własnej skórze. Trzeba walnąć się i poleżeć chwilę, aż w końcu będzie ten idealny :)

Majacz
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2016, 16:23
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Majacz » 10 cze 2016, 15:52

Aby materac był wygodny, konieczne jest jego dobre dopasowanie do potrzeb każdego z nas:) Jest dużo rodzaj materacy, twardości oraz wkładu:) I myślenie, ze najdroższy materac jest najwygodniejszy to oczywiście nie prawda;) Najlepiej szukać w sklepach gdzie jest największy wybór. Wtedy na pewno idealnie dobierzemy do siebie. Polecam melbemix.pl, zobaczcie ile tego mają: http://www.meblemix.pl/materace/ Pozdrawiam.

Rysiek44
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2016, 9:55
Re: Jaki materac do sypialni ?

autor: Rysiek44 » 23 cze 2016, 10:35

Materac to rzecz na której nie warto oszczędzać, bo to trochę oszczędzanie na zdrowiu. Odpowiednio dobrany materac ma duży wpływ na nasz kręgosłup oraz na to jak się wysypiamy. Także zachęcam do szczególnego zastanowienia się przed jego kupnem ;)


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów