Sufity napinane - designerskie wykończenie

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: Redakcja » 11 gru 2014, 12:46

Sufity napinane to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego wnętrza. Niemal nieograniczone możliwości łamania kształtów... Sufity napinane - designerskie wykończenie >>
Redakcja

soczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2014, 22:20
Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: soczek » 11 gru 2014, 12:46

Niestety nie podoba mi się takie rozwiązanie.. Jakoś mi to tak kiczowato wygląda..

http://optimumart.pl/

Kokosanka1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2015, 21:20
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: Kokosanka1991 » 28 cze 2015, 21:30

U mnie wyszło ładnie i nie ma kiczowatego efektu. :-) Miałam też szczęście do firmy, którą wybrałam. Warszawiakom mogę polecić sufitywarszawa.pl ;)

WIelowieysky
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2013, 20:16
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: WIelowieysky » 26 lut 2016, 15:32

na jakim materiale pracuje ekipa od sufitów warszawa? Nie znam tej firmy a widze ze czasami sie pojawia, to jakiś odłam Altezy czy jak?

Paticja
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 kwie 2013, 13:08
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: Paticja » 28 lut 2016, 18:51

niestety ale przy garażowych firmach często pojawiają się problemy, zwłaszcza jesli cokolwiek złego się wykona przy montowaniu sufitu napinanego. Dlatego sugeruje odezwać się do brandowanych dystrybutorów DPS. Mają sprzęt przeznaczony autoryzowany do takich prac plus reaguja na jakiekolwiek problemy np - jesli cię zaleje. Raz widziałem osiedlowego montazyste powłok napinanych ktory nagrzewał przerobioną nagrzewnicą powłokę.....

Awatar użytkownika
DUchoWNYII
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 wrz 2014, 9:30
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: DUchoWNYII » 21 mar 2016, 11:25

widziałem juz takie realizacje robione szpachlą pogiętą by wrzucic powłokę napinana w profil. Potem jest płacz jak sie okazuje ze na suficie sa zgnioty lub ze w kilku miejscach harpun wypiał sie z profilu....

Awatar użytkownika
krzysztoffu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 11 sie 2014, 9:54
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: krzysztoffu » 22 mar 2016, 11:32

witam jestem zainteresowany sufitem napinanym, chciałbym dowiedziec sie jakie rozwiazanie najbardziej poleca sie w mieszkaniach w kamienicach?

Paticja
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 kwie 2013, 13:08
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: Paticja » 29 mar 2016, 13:35

Zalezy oczywiscie od twojego budzetu ale w sumie poysł z takim rozwiazaniem Ci raczej posluży. Obnizysz sufit do jakiejś normalnej wyskości, bo w kamienicy to potrafia byc miekszania na prawie 4 m wysokości

WIelowieysky
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2013, 20:16
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: WIelowieysky » 25 kwie 2016, 13:19

w kamienicy wykorzystanie sufitu napinanego DPS pozwoli ci przede wszystkim obniżyć sufit co jest niewątpliwie wartością dodana. MAsz dzięki temu nowe możliwości aranżacyjne. Jaki typ sufitu cie interesuje?

Awatar użytkownika
krzysztoffu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 11 sie 2014, 9:54
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: krzysztoffu » 26 kwie 2016, 10:50

z racji ze to jest mieszkanie to chciałbym by zastąpiło mi ono oświetlenie które mam. Stopniowo chciałbym taki system "inteligentny" rozciągać na inne pomieszczenia.

Komineq
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 16 cze 2014, 9:18
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: Komineq » 13 maja 2016, 15:01

witam interesuje mnie stworzenie bryły przestrzennej, która będzie zawierać nadruk z logo mojej firmy i będzie można ja przenosić z miejsca na miejsce (planuje wkomponować ten element w stoisko na targach) czy jest możliwość jakoś wykorzystać te technologie?

Nontopex
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 wrz 2014, 11:00
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: Nontopex » 16 maja 2016, 11:33

a nie prościej byłoby zrobić taka bryłę z prasowanego kartonu?

WIelowieysky
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2013, 20:16
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: WIelowieysky » 23 maja 2016, 10:25

osobiscie uważam ze technologia powłok napinanych dps da inny (a w domyśle lepszy) efekt, głównie dlatego ze takie strukturalne połoki mozesz w całości rozmontowac, sa lekkie i jak zechcesz to mozesz tez do wewnątrz zamontowac ledy. Przy kartonie juz raczej ciezko bedzie całą konstrukcję podświetlić.

memoryM
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 paź 2018, 12:58
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: memoryM » 05 paź 2018, 13:13

Pracuję jako hydraulik i trochę chodzę po domach. Ostatnio naprawiałem brodzik u człowieka, który miał sufit napinany w łazience (stąd moje zainteresowanie tematem). Sufit robiła firma Deko https://www.dekodps.pl/sufity-napinane.html Pierwszy raz spotkałem się z sufitem napinanym i wyglądało to naprawdę dobrze. Cała łazienka oświetlona jednolitą taflą światła.

snmgroup4
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 31 paź 2018, 17:08
Re: Sufity napinane - designerskie wykończenie

autor: snmgroup4 » 01 maja 2019, 22:41

memoryM pisze:Pracuję jako hydraulik i trochę chodzę po domach. Ostatnio naprawiałem brodzik u człowieka, który miał sufit napinany w łazience (stąd moje zainteresowanie tematem). Sufit robiła firma Deko https://www.dekodps.pl/sufity-napinane.html Pierwszy raz spotkałem się z sufitem napinanym i wyglądało to naprawdę dobrze. Cała łazienka oświetlona jednolitą taflą światła.

jeszcze więcej informacji na temat sufitów napinanych na naszym kanale youtube - https://www.youtube.com/watch?v=inDKnEqCQo8


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów