Zadaszenia drzwi

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Zadaszenia drzwi

autor: Redakcja » 09 mar 2012, 15:44

Daszek nad drzwiami wejściowymi chroni przed deszczem, śniegiem, przenikliwym wiatrem, a także przed zbyt intensywnym... Zadaszenia drzwi >>
Redakcja

saba.solarz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 27 mar 2011, 19:18
Zadaszenia drzwi

autor: saba.solarz » 09 mar 2012, 15:44

Taki daszek to świetny pomysł, swój doceniam szczególnie kiedy pada, a ja oczywiście szukam kluczy w torebce ;-)

Betton1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 mar 2012, 11:13
Re: Zadaszenia drzwi

autor: Betton1987 » 21 mar 2012, 10:13

Dokładnie, ochrona przed deszczem w czasie szukanie kluczy to chyba jego główne zadanie :D:D:D Ponadto w zimie nie ma się zaspy śniegu pod drzwiami:P

Malina123
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2015, 8:31
Lokalizacja: Wrocław
Re: Zadaszenia drzwi

autor: Malina123 » 16 mar 2016, 10:48

Ja zamawiałam zadaszenie od firmy alu-tent. Nie jest takie jak w linku bo niekoniecznie takie by mi pasowało do elewacji domu, ale mam membranowy daszek: http://www.alu-tent.pl/oferta/zadaszenia-membranowe/zadaszenie-drzwi/ :)

KupujDrzwi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 14 gru 2015, 10:58
Re: Zadaszenia drzwi

autor: KupujDrzwi » 22 mar 2016, 10:34

Daszek nad drzwiami to bardzo fajna i praktyczna opcja,szczególnie jeżeli dodatkowo drzwi od razu wychodzą np: na taras co często ma miejsce. Koszty instalacji,wykonania takiego dachu wbrew pozorom wcale nie są wysokie.

tolkin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 574
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:24
Re: Zadaszenia drzwi

autor: tolkin » 25 mar 2016, 13:43

Warto zaznaczyć, że większość producentów drzwi rekomenduje, a nawet ma w warunkach gwarancji konieczność zadaszenia drzwi. Tylko takie zadaszenie aby było skuteczne, musi mieć parę metrów długości.
Na warunki wilgoci są bardziej narażone drzwi drewniane. Na słońce każde drzwi. Wiatr, czyli szczelność mówi nam m.in. ilość uszczelek i poprawny montaż.

ferderk
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 05 lip 2017, 12:31
Re: Zadaszenia drzwi

autor: ferderk » 03 sie 2017, 9:06

Takie zadaszenie jest bardzo fajne , sam sobie załatwiłem podobne z firmy EKSATT www.eskatt.pl


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów