Jaką zgrzewarkę wybrać?

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

wyrzutnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 211
Rejestracja: 22 lis 2007, 9:20

autor: wyrzutnia » 26 paź 2008, 8:49

kupiłem zgrzewarkę na allegro brass za jakąś stówkę i robie nią siudmy domek i jest ok a co do zaciskarek są ręczne już od trzech stówek mam taką i sprawdza się świetnie

zibiwiking
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 01 lis 2009, 16:31
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: zibiwiking » 01 lis 2009, 17:59

Kiedyś padła mi zgrzewarka ekoplastik i wtedy i teraz jest towypasiony sprzęt.Kupiłem taką za 150 zł żeby skończyć robotę.
W przypadku ekoplastik praca to przyjemność z tą tanią to udręka. Nie polecam

Co do systemów zaciskanych to każdy producent ma swój system i szczęki do każdego systemu są o innym profilu. tak że jak czytam na alledrogo że praska pasuje do wszystkich systemów dwu oringowych to beczeć mi się chce.
Na szczęście ludzie są coraz bardziej kumaci i nie dają sobie wciskać kitu od "FACHOWCÓW'

rybaq1975
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2010, 12:57
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: rybaq1975 » 15 wrz 2010, 13:10

Potrzebuję zakupić spawarkę do plastiku, ale nie jestem zbytnio rozeznany w temacie. Czy zna ktoś godną polecenia firmę?

miwalcz
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2010, 8:52
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: miwalcz » 28 wrz 2010, 8:52

Miałem podobny problem. Z wyborem pomógł mi serwis -www.ataszek.pl Znajdziesz tam opisy i specyfikacje techniczne między innymi spawarek do plasitku.

przemo123
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 lut 2013, 22:33
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: przemo123 » 31 gru 2013, 0:02

miwalcz pisze:Miałem podobny problem. Z wyborem pomógł mi serwis -www.ataszek.pl Znajdziesz tam opisy i specyfikacje techniczne między innymi spawarek do plasitku.


Odświeżam temat, bo znalazłem profil ataszka na youtube - http://www.youtube.com/user/ataszek Testują oni tam swoje sprzęty. Warto obejrzeć, jeśli ktoś szuka zgrzewarki.

raf236
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 lis 2011, 10:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: raf236 » 13 lut 2014, 22:02

Słuchaj jeżeli używasz tego sporadycznie to kup sobie za 150 zł i będzie ok. Jak sie zepsuje kupisz sobie drugą albo trezcią. Albo oddasz na gwarancji bo masz 2 lata na wszytko co sprzedają w sklepach. Za takie pieniądze kupisz tzw patelnię jest ok ale do stoswanie na luzie. Ja używam eko-plasu droga ale za to zwinna i mały łeb w każdą dziure włożysz ale coś za coś.

ypsilon
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2013, 10:13
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: ypsilon » 01 kwie 2014, 12:24

A co powiecie na taką zgrzewarkę: http://www.dezet.pl/sklep Uważacie że warto kupić?

Marapat
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 01 mar 2015, 17:16
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: Marapat » 01 mar 2015, 17:20

Mój znajomy bardzo polecal mi ten sklep ze zgrzewarkami www.herz-polska.pl mowil o dobrych cenach i jakościowym sprzecie, co wy myslicie?

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: Bolas » 02 mar 2015, 7:00

A mój polecał mi portal randkowy niestety nie mam ochoty darmowo go reklamować a ty ile za to dostajesz?

ldawicki
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 sie 2014, 11:36
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: ldawicki » 03 mar 2015, 8:54

Chcialbym kupuc jakas niedrogą zgrzewarke ktora nie rozawli się po 2 uzyciach. Co prawda zajmuje sie zakladaniem instalacji od nie dawna, wlasciwie ciągle się ucze, ale ojciec naciska zebym kupil jakis wlasny sprzet bo wtedy bede mial wiecej mozliwosci. Zazwyczaj porzyczalem od niego jak nie musial starych narzedzia zabierac na robote. Rozgladam sie od jakiego czasu i zaczlem powaznie zastanawiac sie nad marka Pansam. CO myslcie? Dokladnie chodzi mi o ten model
http://www.narzedzia.pl/pansam-zgrzewar ... 26930.html
nie jest droga, a czy dobra? Może wypowiedziec sie ktos kto mial kontakt z tym sperzetm?

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: Bolas » 05 mar 2015, 18:22

Polecam elektronarzędzia z TOPEXU do kompletu. Będą się ładnie prezentować.

Grzesiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:06
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: Grzesiak » 14 mar 2016, 13:41

Ja mam zgrzewarkę do rur od firmy CNC Projekt i jestem z niej bardzo zadowolony. Jest prosta w obsłudze i wydajna. Nie własne potrzeby nie muszę mieć więcej :)

Bartek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 28 cze 2017, 7:35
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: Bartek320 » 29 sie 2017, 8:28

Możesz wynająć firmę stara palarnia, oferuje pełna ofertęinstalacji

WojtekMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2018, 20:42
Re: Jaką zgrzewarkę wybrać?

autor: WojtekMil » 11 kwie 2018, 15:01

A ja właśnie w zeszłym roku kupowałem nową zgrzewarkę do rur, bo już stara nam się wysłużyła i w końcu padła. Na ten moment jeżeli szukasz dobrych ofert i jednocześnie chcesz mieć porządny sprzęt, którego nie trzeba będzie wymieniać po paru wykonanych zleceniach to polecam sprawdzić https://www.bricoman.pl/narzedzia-reczne/narzedzia-hydrauliczne/zgrzewarki kupuję u nich większość sprzętu i jak najbardziej jestem zadowolony, także może i Tobie uda się znaleźć odpowiedni rodzaj.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: AdsBot [Google] i 26 gości

Gotowe projekty domów