Kupno rusztowania

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

adamkow
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2015, 11:27
Kupno rusztowania

autor: adamkow » 27 mar 2015, 11:30

Jaki typ rusztowania polecacie, Plettac czy Layher. Warto kupić oryginalne czy zamienniki (typu Plettac, typu Layher) ?
Jakie ewentualnie firmy polecacie?

monter123
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2010, 18:41
Re: Kupno rusztowania

autor: monter123 » 09 lip 2015, 12:25

Polecam Ci firmę Monter

Zadzwoń do nich, powiedz jakie są twoje wymagania, i co chcesz zrobić. Ich specjaliści doradza Ci najlepsze cenowo oraz technicznie rozwiązanie.

StanosławBorsuk
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 13 kwie 2015, 11:08
Re: Kupno rusztowania

autor: StanosławBorsuk » 14 lip 2015, 12:17

Ja polecam firmę Krause i ich rusztowania i drabiny ;) (chociaż chyba ta firma jest tak znana, że chyba nie potrzebuje rekomendacji) :P Zależy też czy potrzebujesz do firmy budowlanej te rusztowania (to poleciałbym Ci już te profesjonalne rusztowania) Czy dla siebie do domu? To w tym przypadku lepiej wybrać rusztowania dla profesjonalistów. Teraz jest jakaś super promocja że do rusztowania podest gratis i jakieś 3% rabatu 8) szaleństwo :D

Ryszarddd
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2015, 22:16
Re: Kupno rusztowania

autor: Ryszarddd » 14 lip 2015, 22:27

Ostatnio robiłem remont domu, drabina niestety nie wystarczyła i musiałem skorzystać z rusztowania. Było to rusztowanie firmy Krause, co prawda pożyczone od znajomych robotników, ale jak mówisz że są jakieś promocje, to może skuszę się na kupno takiego rusztowania. Niestety konstrukcja mojego domu nie pozwala mi na użycie tylko i wyłącznie drabiny. Nawet zwykłe malowanie łączy się z użyciem rusztowania :( :( :( :(

apolloc
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2015, 11:06
Re: Kupno rusztowania

autor: apolloc » 10 sie 2015, 11:09

Ja akurat kupna rusztowań nie polecam. Aczkolwiek to tylko moje zdanie. Uważam, że lepiej się opłaca je wynająć. Nie będziesz miał wtedy problemy ze składowaniem, no chyba że masz gdzie je trzymać. Rozwiązany będzie też problem z transportem. Wszystko przywiozą i odbiorą.

moniek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 sty 2016, 10:29
Re: Kupno rusztowania

autor: moniek78 » 07 mar 2016, 12:12

Moja firma czasem korzysta z wynajmu rusztowań w slv-group.eu
Można u nich też kupić.
A same rusztowania pierwsza klasa, dobrze się na nich pracuje.

StanosławBorsuk
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 13 kwie 2015, 11:08
Re: Kupno rusztowania

autor: StanosławBorsuk » 14 mar 2016, 10:51

Jeszcze trzeba sobie zadać pytanie, czy aby na pewno jest nam potrzebne takie rusztowanie :P

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Kupno rusztowania

autor: uuwjad » 19 cze 2019, 17:31

Firma Ledwon ma sporo doświadczenia jeżeli chodzi o wynajem, jak i montaż rusztowań elewacyjnych. Wynajmowaliśmy od nich miesiąc temu i wrażenia bardzo pozytywne. Nie było problemu aby dogadać się z terminem, a na tym mi szczególnie zależało.

mirondbs
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2016, 14:17
Kontaktowanie:
Re: Kupno rusztowania

autor: mirondbs » 09 lip 2019, 9:52

Ze szwagrem trochę nachodziliśmy się za dobrym rusztowaniem, zaczęło się od małej jednorazowej budowy, więc wiadomo, szkoda tracić pieniądze, żeby kupić rusztowanie na raz i potem problem gdzie je trzymać, ale są na całe szczęście, firmy które też tylko wypożyczają. My braliśmy z KBS z Warszawy. Rusztowanie się sprawdziło, więc kiedy szwagier zaczął rozwijać biznes, to w końcu od nich kupił, potem też parę razy wynajął szalunki ścienne, bo potrzebował.
A jeśli chodzi o pytanie, czy Plettac, czy Layher to myślę, że warto zapytać się kogoś, kto się na tym naprawdę zna, np panów z tej firmy. Typ rusztowania przecież wybiera się też pod konkretny budynek i pod to, co na tym rusztowaniu będzie się działo.

maciek321
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2019, 7:07
Re: Kupno rusztowania

autor: maciek321 » 23 lip 2019, 9:58

Polecam rusztowanie przesuwne, bardzo usprawnia prace
A tutaj więcej na ten temat: http://waks.info.pl/przesuwne-rusztowania-na-budowie/
Polecam przeczytać w wolnej chwili

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: Kupno rusztowania

autor: drezq » 25 lip 2019, 7:50

Jeżeli szukasz firmy, która oferuje wynajem takiego sprzętu jak rusztowania to polecam skorzystać z oferty firmy https://www.ramirent.pl/.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Kupno rusztowania

autor: kordoba » 29 lip 2019, 14:56

Jeśli zgłosisz się do profesjonalnej firmy, która się na tym zna, to oni Ci na pewno wszystko doradzą, a także wykonają kalkulacje aby wiedzieć, ile co kosztuje. Polecam Ci firmę DGBUD, która się specjalizuje właśnie w rusztowaniach. Może zainteresują Cię na przykład ich rusztowania elewacyjne: https://www.dgbud.pl/pl/47-rusztowania-elewacyjne? Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Kupno rusztowania

autor: ArkadiuszKrol » 04 sie 2019, 12:20

Ja wynajmowałem rusztowania od firmy skatrusztowania.com.pl. Z tego co wiem oferują także ich sprzedaż w atrakcyjnych cenach. W razie potrzeby są w stanie także wykonać usługę montażu i demontażu rusztowań.

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Re: Kupno rusztowania

autor: marekmitan » 02 paź 2020, 10:06

Brałem w leasing nowe rusztowania, bez papierkowej roboty przez Stern Service z Wałbrzycha i naprawdę pod tym względem ułatwiają życie. Płacisz, co miesiąc, stosunkowo niskie koszty, podatku dochodowego mniej się płaci, więc bardzo, a to bardzo w czasach kryzysowych się opcja przydaje.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Kupno rusztowania

autor: BartekKowalski » 17 gru 2020, 17:22

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę Stalkol. Oferują wynajem i sprzedaż rusztowań systemowych modułowych i klinowych. Dla wygody klienta zajmują się także transportem, montażem i demontażem rusztowań. Swoje usługi wykonują rzetelnie i terminowo.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów