Sterownik ARGON P PROBLEM !!!

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

TomaszSier
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2016, 21:15
Sterownik ARGON P PROBLEM !!!

autor: TomaszSier » 11 mar 2016, 21:29

WItam wszystkim. Jestem tu nowy, ale mam nadzieję, że eksperci pomogą w moim problemie. Mam piec z podajnikiem , który posiada sterownik Argon P. Niestety od pewnego czasu sterownik poważnie szwankuje ! Mianowicie. Wyłącza się, a po wyłączeniu pokazuje się napis PROND (nazwa producenta chyba) Przy pracy automatycznej jak i ręcznej dzieję się tak samo. Przy pracy automatycznej działa dmuchawa, ale zaraz po włączeniu podajnika, sterownik się wyłącza, aby po chwili znów się załączyć.. I tak w kółko. Raz zadziała i podaje węgiel, a raz nie. Przy pracy ręcznej załączam dmuchawę, jest ok.. załączam podajnik- RESET ! Powoli wydaje mi się, że nie ma reguły czy najpierw załączę dmuchawę, czy podajnik, a potem to drugie, sterownik się resetuje.
Proszę o pomoc ! Jest szansa, że uda się to samemu opanować, czy nie obejdzie się bez wymiany tego sterownika ? :?:

SUSPENSER
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:15
Lokalizacja: Miłoszyce, tel. 690 678 778
Kontaktowanie:
Re: Sterownik ARGON P PROBLEM !!!

autor: SUSPENSER » 13 mar 2016, 17:44

Proponuję się skontaktować z firmą PROND i zgłosić im problem, pewnie bez wysłania do serwisu się nie obejdzie.
Preferuję kontakt przez @ bo prywatne wiadomości znikają.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot] i 187 gości

Gotowe projekty domów