relaksująca szarość

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
relaksująca szarość

autor: Redakcja » 28 paź 2014, 15:37

Prezentowany salon to "serce" domu. Wnętrze otwarte, które świetnie korespondująca z zewnętrznym otoczeniem. Duże przeszklenia dostarczają pięknego światła, które wraz z bielą i szarością ścian doskonale sprzyjają relaksowi w tej przestrzeni. relaksująca szarość
Redakcja

Awatar użytkownika
meblonista
3 - ostatnie ostrzeżenie !!!
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2013, 14:52
Lokalizacja: Zielona Góra

autor: meblonista » 28 paź 2014, 15:37

Przestrzeń i przeszklenia są bardzo dobrym pomysłem, dzięki któremu salon wydaje się jeszcze większy, niż jest w rzeczywistości. Dodatkowy plus za szklany podest, łączący się z półkami pełnymi kolorowych książek.
Szarość, biel i czerń to ponadczasowe kolory, jednak wg mnie salon wydaje się dość nudny.. Brakuje jakiejś dookreślającej barwy, np. turkusu, który mógłby pojawić się w formie dodatków :)

Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą mebli, np. lampy, komody, szafki, lustra czy parawany, a także robione na zamówienie sofy, łóżka, fotele czy krzesła na stronie www.meblonista.pl

Meble nie tylko dla domu, ale także biura, pubu, baru, czy hotelu.
meblonista.pl - Wiem czego chcę

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: relaksująca szarość

autor: malaka » 30 paź 2014, 9:24

Lubię szare ściany o ile są przełamane jakimś mocnym kolorem - tak mam u siebie w pokoju - trzy ściany są w kolorze szarym, jedna w malinowym różu i do tego białe meble. Wygląda to nowcześnie i ciekawie.

aneta100387
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 11 sie 2014, 18:46
Re: relaksująca szarość

autor: aneta100387 » 12 lis 2014, 16:22

Szary kolor nigdy nie kojarzył mi się z przytulnym wnętrzem. Jednak może to faktycznie jest pomysł na salon? Kto wie, może wykorzystam elementy szarości w swoim salonie.

aneta100387
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 11 sie 2014, 18:46
Re: relaksująca szarość

autor: aneta100387 » 12 lis 2014, 16:23

Szary kolor nigdy nie kojarzył mi się z przytulnym wnętrzem. Jednak może to faktycznie jest pomysł na salon? Kto wie, może wykorzystam elementy szarości w swoim salonie.

kilandesign
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2014, 16:09

autor: kilandesign » 13 lis 2014, 14:03

Po całym męczącym dniu dobrze wrócić do nienarzucającej się przestrzeni a do wnętrza które nie raz ukoi nasze nerwy. Dziękujemy za głosy i komentarze! pozostajemy do Państwa dyspozycji. kontakt na stronie:
www.kilandesign.com

livia77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 30 sie 2014, 17:08
Kontaktowanie:
Re: relaksująca szarość

autor: livia77 » 26 lis 2014, 23:45

Bardzo fajne takie szare przeszklone wnętrze. Nie każdy będzie się w taki wnętrzu dobrze czuł, mi takie połączenia bardzo odpowiadają.

martatvip
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 lis 2014, 15:35
Kontaktowanie:
Re: relaksująca szarość

autor: martatvip » 28 lis 2014, 9:27

Poznaj oryginalne efekty nowych farb na polskim rynku. Zobacz jak i gdzie je stosować.
Dołącz do bezpłatnego webinru "Co zrobić z tą ścianą?"!

strefadom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:35
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:
Re: relaksująca szarość

autor: strefadom » 11 lip 2015, 18:20

Fajne spokojne wnętrze, można wypocząć i się zrelaksować. Kwestia upodobań i dobrego samopoczucia. Jednak dla mnie osobiście za mało przytulne. Najważniejsze żeby czuć się dobrze we własnym domu. Jaka atmosfera dzięki kolorom.
StrefaDom

fighter1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 29 kwie 2015, 21:22
Re: relaksująca szarość

autor: fighter1 » 14 lut 2016, 22:11

odcienie szarości idealnie pasują do sypialni, jest to stonowany kolor przy którym każdy człowiek może się zrelaksować.

fighter1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 29 kwie 2015, 21:22
Re: relaksująca szarość

autor: fighter1 » 14 lut 2016, 22:12

odcienie szarości idealnie pasują do sypialni, jest to stonowany kolor przy którym każdy człowiek może się zrelaksować.

Ekspert Sztukaterii WMB
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 26 mar 2015, 13:14
Re: relaksująca szarość

autor: Ekspert Sztukaterii WMB » 26 lut 2016, 9:51

Szarość będzie na pewno świetnie wyglądać, wystarczy dobrać ciekawe, kolorowe dodatki, dekoracje. Można zastosować dekoracje ścienne - elementy sztukaterii :) panele 3D, czy listwy ścienne albo inne elementy :) pomalowane na szaro, dowolnie ułożone dadzą na pewno ciekawy efekt :)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Czerniczka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 24 lut 2016, 9:45
Re: relaksująca szarość

autor: Czerniczka » 26 lut 2016, 14:15

Nadmiar szarości nie jest relaksujący, ale przytłaczający u robi bardzo smutne wrażenie. Nikt nie lubi szarego deszczowego dnia, więc nie wyobrażam sobie, ile osób chciałoby mieć na stałe szary, nijaki salon. Odrobina koloru, nawet jasnego czy złamanego, bardzo by go ożywiła i sprawiła, że wygląda jak miejsce dla ludzi, a nie nieżyciowy projekt z okładki.

Kan-dan
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 25 lip 2015, 0:33
Lokalizacja: Warszawa
Re: relaksująca szarość

autor: Kan-dan » 01 mar 2016, 15:44

Po przeczytaniu o "relaksującej szarości" przyznam szczerze, że trochę się pod nosem uśmiechnąłem. Ale po obejrzeniu zdjęć - genialny salon. Mógłbym mieć urządzony w takim stylu.
Pozdrawiam! ;)

PaulinaW123
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:15
Re: relaksująca szarość

autor: PaulinaW123 » 07 mar 2016, 11:37

Mi osobiście bardzo podobają się białe ściany w połączeniu z szarymi elementami. Zawsze jak maluję ściany to używam śnieżki satynowej, polecam :P


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów