Projekt ze zdjęcia

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
Uzi93
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2015, 23:31
Lokalizacja: Centrum
Projekt ze zdjęcia

autor: Uzi93 » 12 gru 2015, 23:39

Witam wszystkich forumowiczów. Od paru dni przetrząsam internet w poszukiwaniu projektu domu ze zdjęcia lub jakiegoś bardzo do niego zbliżonego. Jeżeli ktoś coś wie w jakim biurze/ na jakiej stronie mogę go znaleźć bardzo proszę o odpowiedź. Link do zdjęcia: http://static.e-dach.pl/gallery/582/0_8 ... 23bb50.jpg

Gość10463
Re: Projekt ze zdjęcia

autor: Gość10463 » 13 gru 2015, 8:16

każdy projektant Ci taki projekt wykona wystarczy złożyć zamówienie

Uzi93
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2015, 23:31
Lokalizacja: Centrum
Re: Projekt ze zdjęcia

autor: Uzi93 » 13 gru 2015, 22:59

Czy ktoś wie gdzie można znaleźć projekt tego typu w projektach "gotowych"?

Awatar użytkownika
macieKS
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 07 wrz 2015, 8:58
Lokalizacja: Kraków
Re: Projekt ze zdjęcia

autor: macieKS » 19 sty 2016, 15:35

Dokładnie. Wystarczy znaleźć dobrego architekta.
W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość - Budda

jestemnata
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2016, 0:14
Re: Projekt ze zdjęcia

autor: jestemnata » 21 sty 2016, 0:35

Ale chodzi Ci konkretnie o kształt dachu czy coś innego? Szukałaś na [MGProjekt]? Chcąc Ci pomóc przeklikałam się przez kilka stron ale nie mogę dłużej przeglądać projektów bo coraz wiecej mi się podoba, a to nieco krzyżuje mi szyki:) Wydaje mi się jednak, że ich portfolio jest tak szerokie, że powinno obejmować taki wzór, nie jest on jakiś nietypowy. W razie czego polecam pytać ich poprzez stronę - są reaktywni, z pewnością udzielą Ci odpowiedzi.

Andreas45
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 11 lut 2016, 14:50
Re: Projekt ze zdjęcia

autor: Andreas45 » 24 lut 2016, 16:51

bardzo mi się podoba ten dom, ale oprócz dachu. Dla mnie trochę zbyt fantazyjny


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów