Oświetlenie do pokoju dziecka

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ligeroo
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 26 paź 2013, 8:47
Kontaktowanie:
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: Ligeroo » 01 gru 2014, 16:54

Jeżeli mowa o oświetleniu do pokoju dla dziecka to popieram Przedmówców,lampka na biurko to obowiązkowy punkt,a poza tym albo tamy led na meblach albo też lampa sufitowa jeżeli chcemy mieć to "tradycyjne światło".

kurczefelek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 15 mar 2014, 12:31
Lokalizacja: Wawa
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: kurczefelek » 01 lut 2015, 23:27

Lampa na biurko to dla większego dziecka, a dla maluszka przyda się na początek lampa do postawienia przy łóżeczku czy fotelu do karmienia :) [/url]

anastazja4390
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 21 lut 2014, 18:30
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: anastazja4390 » 14 lut 2015, 22:52

Nie wiem w jakim wieku masz dziecko, ale dzieciaki lubią lampki ze swoimi ulubionymi postaciami bajkowymi...może najlepiej pozwol mu wybraą...tutaj sa super http://www.ligeroo.pl/katalog/429-lampy ... nkiet.html są i samochody i kubuś puchatek....pokaż mu i niech sam/sama zdecyduje.

kruchezjabłkami
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 15 lut 2014, 18:02
Lokalizacja: Warszawa
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: kruchezjabłkami » 01 mar 2015, 15:34

Lamps&Co to moja ulubiona marka z dodatkami do pokoju dziecięcego. Podziwiam autorkę pomysłu za kreatywność i równocześnie prostotę. Te dodatki, począwszy od lamp, na poduchach kończą, są bardzo proste, ale przy tym tak pomysłowe i kolorowe :) Wielkie gratulację za doskonałą jakość! [/url]

Lusia98
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2015, 15:07
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: Lusia98 » 23 mar 2015, 15:13

Moje dziecko ma odpowiednie oświetlenie każdego miejsce :P Przy łóżku takie słabsze światło żeby nie bał się zasypiać, przy biurku kolejna lampka do zabaw, rysowania itd, i oczywiście górne oświetlenie :) http://www.caramella.pl/do_pokoju/oswietlenie

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: tetate » 20 sie 2015, 6:25

Nasza córka miała swego czasu bardzo duże problemy z zaśnięciem i szczerze powiedziawszy rozwiązały je własnie lampka przy łożku. Była to niewielka lampeczka dająca lekkie, mleczne światło. Na tyle słabe,ze można było zasnąć ale na tyle mocne aby w pokoju nie było całkowitej ciemności. Skończyły się również nocne wyprawy do rodziców z prośbą o spanie razem z łóżku.
Na stronie obecnie jest ciekawy wpis na blogu o tym jak wybrać takie oświetlenie
http://www.kochamydzieci.pl/oswietlenie-do-pokoju-dzieciecego-czyli-bezpieczenstwo-komfort-i-zabawa/

W pokoju dziecięcym powinno być kilka źródeł światła. Lampa sufitowa oraz lampka na biurku.

Awatar użytkownika
Tak
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2015, 17:34
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: Tak » 23 gru 2015, 10:34

Zgadzam się z tym ze w pokoju dziecka powinno byc kilka źródeł światła. Ja mojej córeczce kupiłem lampkę nocną magic colors. Ładnie wygląda i łatwe regulowanie jasności a nawet barwy światła.

mironek
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 maja 2015, 17:50
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: mironek » 27 gru 2015, 10:31

Ja wlasnie rozmawiałem ze znajomymi o tych lampach i mówili ze są rewelacyjne! a ja sie zastanawiałem co w nich takiego jest! moze jednak warto kupić żeby dzieciaki nie miały problemu z zasypianiem...

Rudee
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 25 sie 2015, 20:14
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: Rudee » 25 sty 2016, 22:47

no Magic Colors zawitał w moim domu i powiem szczerze ze fajnie oświetla biurko a równocześnie wiem ze dbam o wzrok malucha!

kurczefelek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 15 mar 2014, 12:31
Lokalizacja: Wawa
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: kurczefelek » 31 sty 2016, 23:28

Lampy od http://lampsandco.pl to mój faworyt i ciężko będzie zmienić mi zdanie :P

grzema
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2016, 9:44
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: grzema » 01 lut 2016, 18:11

a ja wlasnie widziałam te Nilsena i są fajne. pomysłowe mają te dla dzieciaczków.przynajmniej nie boją się spać w nocy bo delikatnie lampka świeci.

Awatar użytkownika
Asia_K
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 27 paź 2015, 15:11
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: Asia_K » 08 lut 2016, 11:46

Myślę, że wybór odpowiedniego oświetlenia do pokoju dziecięcego zależy głównie od tego, ile dziecko ma lat. Musimy przede wszystkim ustalić, jakie ma ono potrzeby, a następnie określić, gdzie dokładnie potrzebne jest dodatkowe źródło światła :) Sama miałam podobny dylemat, ale ostatecznie do pokoju córeczki dobrałam lampę sufitową, lampkę nocną i lampę stojącą. To malutki pokój, także myślę, że ilość oświetlenia nie jest za mała. W moim przypadku zdałam się na zakupy online, wszystko kupiłam na magiaswiatel.pl, mają tam sporo produktów, także jest w czym wybierać :)

janek_stanis
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2016, 8:20
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: janek_stanis » 29 kwie 2016, 6:58

my zdecydowaliśmy sie do pokoju Krzysia na takie http://dekoracyjneledy.pl/supercieple-zarowki-led/ - przyjemne, ciepłe światło. a lampę kupiliśmy na targu taką z materiału kolorowego, po wyczyszczeniu - perełka :)

Ancia90901
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:54
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: Ancia90901 » 20 cze 2017, 11:04

Nasza córka miała swego czasu bardzo duże problemy z zaśnięciem. Postanowiliśmy, że kupimy lampę do dziecięcego pokoju, która będzie sprawiała, że Zosia nie będzie bała się zasnąć. Znaleźliśmy taką na babydoro.pl i sprawdziła się znakomicie. Daje na tyle słabe światło, ze nie ma problemu z zaśnięciem, ale na tyle mocne aby w pokoju nie było całkowitej ciemności. Skończyły się również nocne wyprawy córki o spanie razem z nami w łóżku i nasza pociecha może teraz spać spokojnie u siebie :)

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

autor: malaka » 07 lip 2017, 9:37

Mi się podobają lampki w kształcie bajkowych postaci. Są zdecydowanie najlepsze do pokoju dziecięcego.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów