kamery ip

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

asiabur
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2015, 17:13
kamery ip

autor: asiabur » 22 mar 2015, 17:22

Witam Czy ktoś stosuje kamery zewnętrzne? Jestem ciekawa jakiej firmy państwo sprzęt polecacie? Ja osobiście mam kamery IP dignity i jestem bardzo zadowolona z ich działania. Obraz rewelacyjny i ładnie wyglądają. Cena też przystępna, nie tylko dla bogaczy :) A jakie by Państwo polecili?

Awatar użytkownika
mariowol123
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 01 wrz 2015, 7:38
Re: kamery ip

autor: mariowol123 » 30 wrz 2015, 13:34

Właśnie kupiłem kamerę stąd http://promitel.pl/c/661/systemy-ip-hikvision-telewizja-przemyslowa-ip.html i muszę przyznać, że obraz jest świetny, dokładny i nic się nie rozmazuje. Kupię jeszcze taki sprzęt do firmy.

LuxMarket
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 wrz 2009, 8:51
Re: kamery ip

autor: LuxMarket » 08 paź 2015, 9:25

Może najpierw sprecyzuj jaki budżet posiadasz na ten cel i dopiero wtedy doradzimy która firma oraz konkretnie kamery będą najlepszym wyborem. Czekamy na więcej szczegółów.

bud_bud
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 28 maja 2014, 23:39
Re: kamery ip

autor: bud_bud » 29 paź 2015, 11:39

Ja zdecydowałem się niedawno na zamontowanie kamer u siebie, no i wybrałem zestaw 4 kamer AHD od http://i-plus.pl/. Postanowiłem, że skorzystam z usług fachowców, bo sam nie za bardzo znam się na takim sprzęcie, a oprócz tego nie wiedziałbym raczej, jak go skonfigurować. Mieszkam w średnio bezpiecznej dzielnicy, a ostatnio sąsiedzi mieli włamanie, więc stwierdziliśmy z żoną, że nie ma się co zastanawiać.

karola88
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 24 wrz 2014, 10:21
Kontaktowanie:
Re: kamery ip

autor: karola88 » 30 paź 2015, 9:38

@asiabur ale co z tymi kamerami? Masz podgląd tylko na żywo czy są podłączone do jakiegoś dysku i nagrywasz obraz? Ja się zastanawiam nad dwoma kamerami, które mógłabym założyć wewnątrz budynku ale tak, żeby obejmowały teren zewnętrzny (doklejone do framugi okna - coś w ten deseń). Wydaje mi się, że zwykła kamera internetowa IP wystarczy, nie potrzebuję aż tak specjalistycznego sprzętu. Ktoś mi może polecić coś w tym guście?

Awatar użytkownika
patrykp
Aktywny
Aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 16 cze 2014, 8:53
Lokalizacja: Kraków
Re: kamery ip

autor: patrykp » 19 sty 2016, 15:09

Właśnie. Znając budżet lepiej będzie dopasować produkty.

krumchi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2016, 23:56
Re: kamery ip

autor: krumchi » 31 sty 2016, 16:04

A ja jestem ciekaw, ile kosztuje zamontowanie takiego sytemu kamer w domu?


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów