panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

krzysztofdudzik
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2015, 12:28
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: krzysztofdudzik » 05 lis 2015, 13:13

Ja mam w domu panele 3D od Loft System Design i była to najlepsza decyzja jaką mogłem pojąć. Polecam obejrzeć galerię z ich realizacji i samemu się przekonać - loftsystem.pl/galeria/

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: Tomko43 » 25 sty 2016, 8:52

Jednak widać, że nie wszędzie będą pasowały. Przy małych wnętrzach mogą być trochę przytłaczające.

Sachiko93
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 maja 2016, 8:18
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: Sachiko93 » 09 maja 2016, 9:05

Wcale nie są przytłaczające. Kwestia dobrania dobrych paneli do reszty wystroju. Tego typu dekoracji nie kładzie się na wszystkie ściany :) Przykład znalazłam w tej galerii z postu wyżej. Moje już do mnie jadą :D
Obrazek

Mareczek21
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 12 cze 2012, 9:02
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: Mareczek21 » 12 maja 2016, 8:57

Przytłaczające? Nie, chyba że się cztery ściany nimi obłoży :) Ja mam jedną, w sypialni, dokładnie to taki wzór http://www.decomania.pl/pl/p/Panele-sci ... mbus/19493 reszte mam jasno złote i super to wygląda moim zdaniem.

Sachiko93
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 maja 2016, 8:18
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: Sachiko93 » 13 maja 2016, 12:51

Mareczek21 pisze:Przytłaczające? Nie, chyba że się cztery ściany nimi obłoży :) Ja mam jedną, w sypialni, dokładnie to taki wzór http://www.decomania.pl/pl/p/Panele-sci ... mbus/19493 reszte mam jasno złote i super to wygląda moim zdaniem.


Całkiem fajne, a ja się zastanawiam jeszcze nad domówieniem takich a'la głośniki :D
http://loftsystem.pl/panel-dekoracyjny-model-11/

Strasznie mi się podobają ;)

Perła89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 85
Rejestracja: 14 mar 2016, 20:31
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: Perła89 » 16 maja 2016, 9:12

Mnie sie jakoś nie podobają.

zbychu.88
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2016, 9:39
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: zbychu.88 » 19 maja 2016, 8:42

Panele Dekoracyjne 3D to bardzo fajne rozwiązanie . Wyglądają super zarówno w salonie jak i w sypialni . Ja kupowałem stąd www.sztukateria24.pl firma PerfectStyr . Polecam , krótki czas oczekiwania wiele wzorów i super efekt . Gładkie do malowania , mogą zakryć jakieś niedoskonałości . Panele 3D PerfectStyr są doskonałe. Polecam

Awatar użytkownika
mirek75
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 09 maja 2016, 13:29
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: mirek75 » 19 maja 2016, 8:57

Rewelacyjne rozwiązanie do dużego pomieszczenia, bo w małym wydaje mi się, że mogą troche przytłaczać. Ale faktycznie robi wrażenie i jest ciekawą alternetywą do kamienia na ścianie czy klasycznej tapety.

HaDwao
Aktywny
Aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:54
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: HaDwao » 20 maja 2016, 7:28

Jak dla mnie to naprawdę fantastyczna dekoracja i zarazem wykończenie ściany,coś zupełnie innego i bardzo oryginalnego,wiec czemu nie. Sam wybór motywów,wzorów 3D mamy bardo szeroki.

dekoes
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 95
Rejestracja: 02 lut 2016, 17:56
Kontaktowanie:
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: dekoes » 21 maja 2016, 20:06

Sachiko93 pisze:Wcale nie są przytłaczające. Kwestia dobrania dobrych paneli do reszty wystroju. Tego typu dekoracji nie kładzie się na wszystkie ściany :) Przykład znalazłam w tej galerii z postu wyżej. Moje już do mnie jadą :D
Obrazek


Fajnie to wygląda. Trzeba mieć pomysł na pomieszczenie żeby to jakoś ładnie porozmieszczać bo bez tego nawet najlepsze dekoracje nic nie pomogą ;)

Sachiko93
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 maja 2016, 8:18
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: Sachiko93 » 25 maja 2016, 12:40

Myślę, że można skorzystać z bezpłatnych programów do projektowania wnętrz i popróbować sobie różnych zestawień albo zlecić komuś wizualizację. :)
Jak dla mnie jeśli chodzi o panele to zasada jest prosta - najlepiej jest kiedy widać większą część, wtedy to daje bardziej przestrzenny efekt nawet w mniejszych pomieszczeniach :)
a firmy PerfectStyr nie oceniam, bo nie znam, ale nie podoba mi się żaden wzór z wyjątkiem jednego, który do złudzenia przypomina ten, który zamówiłam w Loft Design System, chociaż kopia nigdy nie dorówna oryginałowi. Te mam sprawdzone i wiem, że nie wyrzucam pieniążków w błoto, a czytałam, że niektóre firmy sprzedają panele po śmiesznych cenach, bo są mizernie wykonane i bywają bardzo kruche, a ja nie lubię ryzykować swoich pieniędzy. :roll:

Kowsjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 20 lip 2016, 9:41
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: Kowsjusz » 02 sie 2016, 12:02

Szukając ozdoby na naszą ścianę znalazłam informacje o panelach dekoracyjnych. Bardzo spodobał nam się taki sposób ozdoby. Zamontowanie również było proste i zrobiliśmy to sami. Dodatkowym plusem o którym mogę powiedzieć jest fakt, że takie panele dodatkowo wygłuszają nam pomieszczenie. Polecam wam przeczytać ten artykuł. Może ktoś się przekona do takiej dekoracji.

MegaSofa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 07 mar 2016, 10:27
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: MegaSofa » 09 sie 2016, 13:44

Już same zdjęcia robią bardzo dobre,pozytywne wrażenie a co dopiero widzieć to na żywo,moim zdaniem panele 3D obok betonu architektonicznego to najlepsza forma ozdoby,dekoracji ścian.

Reme101
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 27 lip 2016, 12:52
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: Reme101 » 09 sie 2016, 14:44

Sachiko93 pisze:Wcale nie są przytłaczające. Kwestia dobrania dobrych paneli do reszty wystroju. Tego typu dekoracji nie kładzie się na wszystkie ściany :) Przykład znalazłam w tej galerii z postu wyżej. Moje już do mnie jadą :D
Obrazek


Fantastycznie to wygląda. Wydawałoby się, że ciemne meble mogłyby jeszcze "przytłoczyć" pomieszczenie, a tu wręcz przeciwnie :)

Sachiko93
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 maja 2016, 8:18
Re: panele dekoracyjne 3d - NOWOŚĆ!!!

autor: Sachiko93 » 21 wrz 2016, 14:28

MegaSofa pisze:Już same zdjęcia robią bardzo dobre,pozytywne wrażenie a co dopiero widzieć to na żywo,moim zdaniem panele 3D obok betonu architektonicznego to najlepsza forma ozdoby,dekoracji ścian.


Beton architektoniczny? Czy to nie to samo może co tutaj? - http://loftsystem.pl/panele-dekoracyjne-loft-concrete/ (dodatkowo zdjęcie w zał.), tyle, że te tutaj to również panele gipsowe.Na dobrą sprawę jakby się zastanowić, to skoro panele gipsowe mogą sobie wyglądać jak beton, to zdecydowanie wybieram panele gipsowe, bo gips ma dodatkowo właściwości regulujące poziom wilgotności powietrza. Jak powietrze jest zbyt wilgotne - chłonie wilgoć i przechowuje, a gdy jest zbyt suche - oddaje. :) (Mój wujek pracuje przy wykończeniówce, stąd i moje zamiłowanie do tego typu rzeczy) :)

Wcześniej nie zauważyłam tego modelu, a szkoda, bo moje juz zamontowane, a tu takie ładne znalazłam - i to przez przypadkiem całkiem! - robiłam rezerwacje w hotelu Mercure i przeglądałam zdjęcia... tak coś mi się wydawało, że to te panele - sprawdziałam i faktycznie. Nawet hotele używają tych paneli :) Świetne są, cieszę się, że zaufałam tej firmie. Panele mają się bardzo dobrze, nie zauważyłam żadnego kurzenia, zabrudzeń, niczego złego. :) Polecam tym, co wciąż sie wahają, ale od sprawdzonych sprzedawców, nie po taniości - chyba, że chcecie mieć np. zamiast śnieżnobiałych paneli, panele w kolorze żółtka ;D

Niżej wrzucam również zdjęcia z tego hotelu, panele można zobaczyć z lewej i prawej strony, ten model - http://loftsystem.pl/panel-dekoracyjny-model-29/
Załączniki
mercure 1.jpg
mercure 1
concrete_4.jpg
beton
concrete_1.jpg
beton


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów