pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

yellowmax
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2012, 13:40
pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

autor: yellowmax » 08 sie 2012, 13:44

Cześć, mam sprawę, ostatnio dużo mówią o tym żeby się zareklamować na telebimie , dzwonią do mnie z różnych agencji i oferują mi taką reklamę. Przeglądałem ostatnio w sieci taki portal branżowy [ do wiadomości admina ] http://www.telebimy-baza.pl i jak widzę po ile się sprzedaję taką reklamę to zaczynam się zastanawiać czy samemu nie kupić sobie telebimu. Zrobienie spotu reklamowego to chyba nic trudnego. Trochę zabawy w Paint dwa zdjęcia i gotowe. Co myślicie o moim pomyśle ? Kupić używany telebim , podpiąć prąd i emitować reklamy. Da się z tego wyżyć ? Bo jak mam dopłacać do biznesu to zostanę przy tym co mam. Wiadomo kryzys nie oszczędza nikogo - ale z drugiej strony jestem trochę hazardzistą i lubię inwestować w coś nowego. Moja żona ostatnio mówiła , że widziała u nas w mieście taki kolorowy ekran. Doradźcie bo jak nie, to to chyba pozostaje mi inwestować w Bamber Golb :-) które ostatnio wypłaca tylko 3/4 wpłaconych pieniędzy.
yellowmax

Bitum_Bitum
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2012, 17:43
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupowa

autor: Bitum_Bitum » 08 sie 2012, 17:28

skoro jesteś hazardzistą to po co pytasz :-) hazardzista nie pyta czy zagrać w kasynie tylko rzuca koścmi.

"alea iacta est" jak to mawiał klasyk :D

robertjanowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 19 gru 2015, 0:35
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupowa

autor: robertjanowski » 15 sty 2016, 20:43

Jak miasto nie duże, to nie wiem czy zarobi ten twój telebim na siebie. ;-)
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz system grzewczy posiada większą moc obliczeniową...

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupowa

autor: MichalBudowniczy » 13 lut 2016, 12:50

Dobra reklama nie jest zła :lol:

Melinda88
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:29
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

autor: Melinda88 » 01 mar 2016, 12:37

My mamy mały telewizor ale za to do tego projektor na którym oglądamy jakieś filmy, mecze. A tv to tylko do wiadomości i dzień dobry tvn jest nam potrzebny

karina5345
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2016, 15:50
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

autor: karina5345 » 12 mar 2016, 16:32

Duży telewizor, tylko przy jakości 4k, większość powie, że przecież nie jest to obsługiwane przez telewizje, ale się mylą. Na przykład Samsung podciąga jakość obrazu i przy większych telewizorach na przykład od 55 w górę, widoczna jest różnica.

Marecki324
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 mar 2016, 0:56
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

autor: Marecki324 » 15 mar 2016, 16:48

Polecam telewizor przynajmniej 40 calowy, przy mniejszych obraz jest tak kompresowany że oczy bolą przy dłuższym oglądaniu, poza tym mniejszy telewizor, urywa obraz niektórych kanałów.

paulmann
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 19 mar 2015, 13:09
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

autor: paulmann » 16 mar 2016, 23:15

40” to moim zdaniem minimum do tego, aby oglądać telewizję komfortowo po prosutu (albo filmy). Moim zdaniem na uwagę zasługuje philips, telewizory z serii 7600 z ambiligth i 4k. Sprzęt na wiele lat dla całej rodziny.

Kryst78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 09 mar 2016, 17:02
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

autor: Kryst78 » 17 mar 2016, 20:13

Jak już inwestować to w porządny sprzęt, 4k, zakrzywiony, fajny stelaż, i każdy film sie dobrze obejrzy :D

Gość10463
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

autor: Gość10463 » 17 mar 2016, 21:09

dobry sprzęt to inwestycja na lata, jako że jestem posiadaczem psiamsiungów wszelkiej maści od pralki po telefon stacjonarny to i 48 calowy telewizor przyszła kolej ...

po dobrej cenie ze smart tv i można na forum budowlanym pisać wygodnie w fotelu

Mirek83
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 lut 2015, 16:01
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

autor: Mirek83 » 30 cze 2016, 15:05

40 cali to minimum. Jak sobie przypomnę ile wieczorów człowiek kiedyś spędzał przy 15 calowych telewizorach z kineskopem, to nie wiem jak to mogło być możliwe :o

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: pytanie o bardzo duży telewizor - kupować czy nie kupować

autor: bednarek » 30 lis 2016, 16:47

Kupuj, pewno, sprawdzaj tutaj: https://www.parkfm.com.pl/
ja mam 65 cali, odjazd :)


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów