Ominiecie przylacza drogiego prądu budowlanego.

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

damiansmolen
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2014, 1:30
Ominiecie przylacza drogiego prądu budowlanego.

autor: damiansmolen » 17 sty 2014, 1:39

Witam. Czy konieczne jest doprowadzenie prądu do budowy domu czy mozna to jakos ominac? Ostatnio znajomy mi radził żebym postawil garaz blaszany na placu budowy i zgłosił zapotrzebowanie na prąd w garazu i ze wtedy bedzie taniej a później jak wybuduje dom to sobie podlacze do domu. Co o tym myślicie? :D

glaurung
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2014, 13:55
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: Ominiecie przylacza drogiego prądu budowlanego.

autor: glaurung » 20 sty 2014, 14:48

każde rozwiązanie będzie dobre, pytanie czy legalne... daj proszę znać na forum czy i jak udało ci się rozwiązać ten problem
glaurung.pl

GraS
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 01 sie 2011, 15:08
Lokalizacja: obrzeże stolicy
Re: Ominiecie przylacza drogiego prądu budowlanego.

autor: GraS » 01 lut 2014, 20:07

Gdybym to ja wiedziała, co wiem dzisiaj-to zaoszczędziłabym sobie prawie 2 lata życia bez nerwów, 5 tys zł, kilkaset zł na telefony i kilka baków paliwa aby nie zwariować.
Bierz dużą flachę i maszeruj do tego, kto to doradził!
Prąd mieszkaniowy służy do zapewnienia bytu rodzinie i jej potrzebom, także poprzez rekreację i polepszenie warunków mieszkaniowych. Pamiętaj, że jeśli wpakujesz się w prąd budowlany, nie wydostaniesz się z tego bagna kilka lat!! Koncerny energetyczne wiedzą, jaki to interes.

Na muratorforum jest kilka takich wątków....

kkas12
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 27 lis 2010, 18:30
Lokalizacja: Dublin/Oborniki Śl
Re: Ominiecie przylacza drogiego prądu budowlanego.

autor: kkas12 » 04 lut 2014, 17:44

Pamiętaj, że jeśli wpakujesz się w prąd budowlany, nie wydostaniesz się z tego bagna kilka lat!! Koncerny energetyczne wiedzą, jaki to interes.
Proszę nie powielać obiegowych plotek.
Tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2579654-0.html przedstawiono krok po kroku jak należy postępować
Pozdrawiam
Krzysiek

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Ominiecie przylacza drogiego prądu budowlanego.

autor: tyga33 » 21 gru 2015, 12:16

Duże możliwości daje montaż stacji transformatorowe wewnątrz firmy. Stacje tego typu można w dobrej cenie i jakości dostać od Elektrobud www.elektrobud.pl. Małe straty energii, niski koszt samej inwestycji.

KarolinaM32
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 04 mar 2016, 8:34
Re: Ominiecie przylacza drogiego prądu budowlanego.

autor: KarolinaM32 » 13 maja 2016, 9:24

Jak chcecie takie informacje uzyskać i interesujecie się takimi kwestiami to chyba najlepiej będzie skorzystać z jakiego branżowego portalu... ja czytam branzaelektryczna.pl


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 26 gości

Gotowe projekty domów